Цена: месечно
Купете ја програмата

Сите прашања можете да ги испратите на: info@usu.kz
 1. Развој на софтвер
 2.  ›› 
 3. Програми за автоматизација на бизнисот
 4.  ›› 
 5. Сметководство за логистичари
Рејтинг: 4.9. Број на организации: 837
rating
Земји: Сите
Операционен систем: Windows, Android, macOS
Група на програми: USU software
Цел: Бизнис автоматизација

Сметководство за логистичари

 • Авторското право ги штити уникатните методи на деловна автоматизација што се користат во нашите програми.
  Авторски права

  Авторски права
 • Ние сме потврден издавач на софтвер. Ова се прикажува во оперативниот систем кога ги извршуваме нашите програми и демо-верзии.
  Потврден издавач

  Потврден издавач
 • Ние работиме со организации ширум светот од мали бизниси до големи. Нашата компанија е вклучена во меѓународниот регистар на компании и има електронски знак за доверба.
  Знак на доверба

  Знак на доверба


Брза транзиција.
Што сакаш да правиш сега?Сметководство за логистичари
Ова видео може да се прегледа со титлови на вашиот јазик.
Кога ја стартувате програмата, можете да го изберете јазикот.
Choose language

Програма од премиум класа по прифатлива цена

1. Споредете ги конфигурациите

Споредете ги конфигурациите на програмата arrow

2. Изберете валута

JavaScript е исклучено

3. Пресметајте ја цената на програмата

4. Доколку е потребно, нарачајте изнајмување виртуелен сервер

За да можат сите ваши вработени да работат во иста база на податоци, потребна ви е локална мрежа помеѓу компјутерите (жична или Wi-Fi). Но, можете исто така да нарачате инсталација на програмата во облакот ако:

 • Имате повеќе од еден корисник, но нема локална мрежа помеѓу компјутерите.
  Нема локална мрежа

  Нема локална мрежа
 • Од некои вработени се бара да работат од дома.
  Работете од дома

  Работете од дома
 • Имате неколку гранки.
  Има гранки

  Има гранки
 • Сакате да го контролирате вашиот бизнис дури и додека сте на одмор.
  Контрола од одмор

  Контрола од одмор
 • Неопходно е да се работи во програмата во секое време од денот.
  Работете во секое време

  Работете во секое време
 • Сакате моќен сервер без големи трошоци.
  Моќен сервер

  Моќен сервер


Пресметајте ги трошоците за виртуелен сервер arrow

Плаќате само еднаш за самата програма. И за облакот плаќањето се врши секој месец.

5. Потпише договор

Испратете ги деталите за организацијата или само вашиот пасош за да склучите договор. Договорот е вашата гаранција дека ќе го добиете она што ви треба. Договор

Потпишаниот договор ќе треба да ни биде испратен како скенирана копија или како фотографија. Оригиналниот договор го испраќаме само на оние на кои им е потребна хартиена верзија.

6. Плаќајте со картичка или друг начин

Вашата картичка може да биде во валута што ја нема на списокот. Тоа не е проблем. Можете да ги пресметате трошоците за програмата во американски долари и да платите во вашата домашна валута по тековната стапка. За плаќање со картичка, користете ја веб-страницата или мобилната апликација на вашата банка.

Можни начини на плаќање

 • банкарски трансфер
  Bank

  банкарски трансфер
 • Плаќање со картичка
  Card

  Плаќање со картичка
 • Плаќајте преку PayPal
  PayPal

  Плаќајте преку PayPal
 • Меѓународен трансфер Western Union или кој било друг
  Western Union

  Western Union
 • Автоматизацијата од нашата организација е целосна инвестиција за вашиот бизнис!
 • Овие цени важат само за првото купување
 • Ние користиме само напредни странски технологии, а нашите цени се достапни за секого

Споредете ги конфигурациите на програмата

Популарен избор
Економичен Стандарден Професионален
Главни функции на избраната програма Погледнете го видеото arrow down
Сите видеа може да се гледаат со преводи на вашиот јазик
exists exists exists
Режим на работа со повеќе корисници кога купувате повеќе од една лиценца Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Поддршка за различни јазици Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Поддршка на хардвер: скенери за баркод, печатачи за сметки, печатачи за етикети Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Користење на современи методи за испраќање пошта: е-пошта, СМС, Viber, гласовно автоматско бирање Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Можност за конфигурирање на автоматско пополнување на документи во формат Microsoft Word Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Можност за прилагодување на известувањата за тост Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Избор на дизајн на програма Погледнете го видеото arrow down exists exists
Можност за прилагодување на увозот на податоци во табели Погледнете го видеото arrow down exists exists
Копирање на тековниот ред Погледнете го видеото arrow down exists exists
Филтрирање податоци во табела Погледнете го видеото arrow down exists exists
Поддршка за режим на групирање на редови Погледнете го видеото arrow down exists exists
Доделување слики за повеќе визуелна презентација на информации Погледнете го видеото arrow down exists exists
Зголемена реалност за уште поголема видливост Погледнете го видеото arrow down exists exists
Привремено криење на одредени колони од секој корисник за себе Погледнете го видеото arrow down exists exists
Трајно крие одредени колони или табели за сите корисници на одредена улога Погледнете го видеото arrow down exists
Поставување права за улоги за да може да додаваат, уредуваат и бришат информации Погледнете го видеото arrow down exists
Избор на полиња за пребарување Погледнете го видеото arrow down exists
Конфигурирање за различни улоги на достапноста на извештаи и дејства Погледнете го видеото arrow down exists
Извезете податоци од табели или извештаи во различни формати Погледнете го видеото arrow down exists
Можност за користење на терминалот за собирање податоци Погледнете го видеото arrow down exists
Можност за приспособување на професионална резервна копија на вашата база на податоци Погледнете го видеото arrow down exists
Ревизија на корисничките дејства Погледнете го видеото arrow down exists

Назад на цените arrow

Изнајмување на виртуелен сервер. Цена

Кога ви треба облак сервер?

Изнајмувањето на виртуелен сервер е достапно и за купувачите на Универзалниот сметководствен систем како дополнителна опција и како посебна услуга. Цената не се менува. Можете да нарачате изнајмување облак сервер ако:

 • Имате повеќе од еден корисник, но нема локална мрежа помеѓу компјутерите.
 • Од некои вработени се бара да работат од дома.
 • Имате неколку гранки.
 • Сакате да го контролирате вашиот бизнис дури и додека сте на одмор.
 • Неопходно е да се работи во програмата во секое време од денот.
 • Сакате моќен сервер без големи трошоци.

Ако сте хардверски такт

Ако сте хардверски такт, тогаш можете да ги изберете потребните спецификации за хардверот. Веднаш ќе ви биде пресметана цената за изнајмување виртуелен сервер од наведената конфигурација.

Ако не знаете ништо за хардверот

Ако не сте технички такт, тогаш веднаш подолу:

 • Во став број 1, наведете го бројот на луѓе кои ќе работат во вашиот облак сервер.
 • Следно одлучете што ви е поважно:
  • Ако е поважно да го изнајмите најевтиниот облак сервер, тогаш не менувајте ништо друго. Скролувајте надолу оваа страница, таму ќе ги видите пресметаните трошоци за изнајмување сервер во облакот.
  • Ако цената е многу прифатлива за вашата организација, тогаш можете да ги подобрите перформансите. Во чекор # 4, сменете ги перформансите на серверот на високи.

Хардверска конфигурација

JavaScript е оневозможен, пресметката не е можна, контактирајте со програмерите за ценовник

Системот на сметководствена контрола на логистичарите USU-Soft е проект за да се обезбеди транспорт на стоки од разни производи. Апликацијата е дизајнирана во согласност со апсолутно сите потребни стандарди, кои мора да гарантираат постоење на таква работа. Тековните карактеристики на платформата овозможуваат зголемување на трошоците за ротација. Софтвер за сметководство за управување со товар за логистичари може да им помогне на фирмите да обезбедат детален надзор на товарниот пат. Системот го поставува степенот на употреба на возилото, како и ги наоѓа најнеопходните трендови. Бесплатната експериментална верзија на примената на логистичарите за сметководствена контрола е специјално креирана со цел да ви овозможи да научите како да работите во електрични списанија и во директориумите. Во наше време, многу е важно да се најде добра алатка за информации (на пример, сметководствени системи на логистичарите за превоз на стоки). Логистиката влегува во најновата фаза на развој благодарение на супер-технолошките конфигурации на концептот. Креаторите постојано се обидуваат да воведат подобрување, и поради оваа причина, се појавуваат помошни функции при вршење домашни дејства на специјалисти.

Одлична апликација за управување со транспорт на сметководството на логистичарите е многу важна во работата на логистичарите. Развојот на нарачки, во согласност со карактеристичните карактеристики на производите, сигурно ќе се забрза со софтверот за квалитетно сметководство на логистичарите. Бројни производители на сметководствени програми за логистичари обезбедуваат мал список на функции (на пример, проект за товарен превоз на стока 1C). Програмата за сметководство USU-Soft за логистичари содржи сеопфатен список на можности за целите на секој сектор во економијата. Сметководствената програма за логистичари се смета за една од главните компоненти за целите на домашните активности. Софтверот го следи редовниот внес на податоци на хронолошки начин. На крајот од која било фаза, таа ги дава насобраните информации што имаат големо влијание врз развојот на компанијата.

Во логистиката, правилно избраните технолошки процеси овозможуваат подобрување на услугата на персоналот, така што тие треба да ја следат состојбата на целото возило во работна состојба. Во логистичките компании, значителен дел од клучните пари се директно позајмени од возилата, така што ова е од особено значење. Нашиот адаптивен логистички систем може да се преземе бесплатно како демо-верзија. Во исто време, доволно е да контактирате со нашите програмери и ќе добиете работен линк што не е опасно да преземете бесплатен пробен период. Програмата за сметководство за оптимизација на логистиката за товарни логистичари може да помогне во комбинирање на нарачки и создавање безбедносни мерки што се потребни во бизнисот со транспорт. Во која било фаза од понудата на услуги, потребни се специфични документи за контролни цели, како резултат на рути до адреси, така и во областа на адреси на активности и рути на логистичка компанија, или поради нејзините граници. Програмата за сметководство за логистика за логистичари ви овозможува да пренесете бројни директни одговорности на персоналот и да го нормализирате континуитетот на бизнисот. Благодарение на поддршката на најновите технологии во логистиката, се постигнува независно оптимизирање на многу трошоци. Можете да преземете бесплатен пробен период на софтверот на оваа страница.

Програмата за сметководствени логистичари за контрола и оптимизација на товарниот превоз по адреси и правци ја започнува пресметката на контејнерскиот товарен превоз со развој на заедничка база на податоци на изведувачи. Логистичката програма за контрола и оптимизација на транспортот со контејнери содржи многу карактеристики на соработката на партнерите и клиентите. Надзорот на терен и концептот на оптимизација на транспортот доведуваат до систематизација на барањата во согласност со геолокацијата и со статусите. За контрола на испорака на курир, системот за управување со услугата за испорака зема во предвид неограничен број нарачки. Програмата за сметководствени логистичари помага да се зголеми популарноста на компанијата. Телефонските услуги и испраќањето преписка по е-пошта ќе ви бидат достапни бесплатно. Менаџментот на компанијата не бара на кој било начин инвестирање на помошни средства. Финансиските перформанси на логистичките компании ќе станат многу зависни од добро насочени стимулации и мотивација.

Програмата за сметководство на логистичарите ќе обезбеди можност за правилно инвестирање на државниот буџет во блиска иднина. Апликацијата има многу теми за прилагодување на интерфејсот. Системот за маршрута на возилото ви овозможува да го прилагодите дизајнот на прозорецот за секој корисник. Програмата ви овозможува да комбинирате стока по дестинација. Автоматското известување е одличен начин да ги зачувате вработените од извршување рутински задачи и да добиете многу точни и веродостојни информации за реалната состојба во компанијата. Софтверот може да генерира извештаи во форма на графикони, дијаграми или табели - по ваш избор. Софтверот воспоставува контрола над секоја од нарачките прифатени за работа. Персоналот нема да меша никакви услови, услови или процедури. За управувањето, важно е да се земат предвид постапките на персоналот. Автоматското сметководство ќе ги покаже реалните перформанси на секој вработен. Системот пресметува плати и ги покажува оние кои заслужуваат да бидат наградени. Протокот на товарен документ е прилично строг; не треба да има грешки во тоа. Процесот на пополнување формулари, акти, фактури секогаш ќе помогне брзо и прецизно да се обезбеди документација за секоја трансакција.