Çmimi: mujore
Blini programin

Të gjitha pyetjet mund t’i dërgoni në: info@usu.kz
 1. Zhvillimi i softverit
 2.  ›› 
 3. Programe për automatizimin e biznesit
 4.  ›› 
 5. Kontabiliteti për korrierët
Vlerësim: 4.9. Numri i organizatave: 385
rating
Vendet: Të gjithë
Sistemi operativ: Windows, Android, macOS
Grupi i programeve: USU software
Qëllim: Automatizimi i biznesit

Kontabiliteti për korrierët

 • E drejta e autorit mbron metodat unike të automatizimit të biznesit që përdoren në programet tona.
  E drejta e autorit

  E drejta e autorit
 • Ne jemi një botues i verifikuar i softuerit. Kjo shfaqet në sistemin operativ kur ekzekutojmë programet dhe versionet tona.
  Botues i verifikuar

  Botues i verifikuar
 • Ne punojmë me organizata anembanë botës, nga bizneset e vogla tek ato të mëdha. Kompania jonë është e përfshirë në regjistrin ndërkombëtar të kompanive dhe ka një shenjë elektronike besimi.
  Shenjë besimi

  Shenjë besimi


Tranzicion i shpejtë.
Çfarë doni të bëni tani?Kontabiliteti për korrierët
Kjo video mund të shikohet me titra në gjuhën tuaj.
Kur filloni programin, mund të zgjidhni gjuhën.
Choose language

Program i klasit premium me një çmim të përballueshëm

1. Krahasoni konfigurimet

Krahasoni konfigurimet e programit arrow

2. Zgjidhni një monedhë

JavaScript është fikur

3. Llogaritni koston e programit

4. Nëse është e nevojshme, porositni një server virtual me qira

Në mënyrë që të gjithë punonjësit tuaj të punojnë në të njëjtën bazë të dhënash, ju nevojitet një rrjet lokal ndërmjet kompjuterëve (me kabllo ose Wi-Fi). Por gjithashtu mund të porosisni instalimin e programit në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
  Nuk ka rrjet lokal

  Nuk ka rrjet lokal
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
  Punë nga shtëpia

  Punë nga shtëpia
 • Ju keni disa degë.
  Ka degë

  Ka degë
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
  Kontroll nga pushimet

  Kontroll nga pushimet
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
  Punoni në çdo kohë

  Punoni në çdo kohë
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.
  Server i fuqishëm

  Server i fuqishëm


Llogaritni koston e një serveri virtual arrow

Ju paguani vetëm një herë për vetë programin. Dhe për cloud pagesa bëhet çdo muaj.

5. Nënshkruani kontratën

Dërgoni detajet e organizatës ose thjesht pasaportën tuaj për të lidhur një marrëveshje. Kontrata është garancia juaj se do të merrni atë që ju nevojitet. Kontrata

Kontrata e nënshkruar do të duhet të na dërgohet si një kopje e skanuar ose si një fotografi. Ne dërgojmë kontratën origjinale vetëm për ata që kanë nevojë për një version në letër.

6. Paguani me kartë ose një mënyrë tjetër

Karta juaj mund të jetë në një monedhë që nuk është në listë. Nuk është problem. Ju mund të llogarisni koston e programit në dollarë amerikanë dhe të paguani në monedhën tuaj amtare me kursin aktual. Për të paguar me kartë, përdorni faqen e internetit ose aplikacionin celular të bankës suaj.

Mënyrat e mundshme të pagesës

 • transferte bankare
  Bank

  transferte bankare
 • Pagesa me karte
  Card

  Pagesa me karte
 • Paguani përmes PayPal
  PayPal

  Paguani përmes PayPal
 • Transferimi ndërkombëtar Western Union ose ndonjë tjetër
  Western Union

  Western Union
 • Automatizimi nga organizata jonë është një investim i plotë për biznesin tuaj!
 • Këto çmime janë të vlefshme vetëm për blerjen e parë
 • Ne përdorim vetëm teknologji të avancuara të huaja dhe çmimet tona janë të disponueshme për të gjithë

Krahasoni konfigurimet e programit

Zgjedhja popullore
Ekonomik Standard profesionale
Funksionet kryesore të programit të zgjedhur Shikoni videon arrow down
Të gjitha videot mund të shikohen me titra në gjuhën tuaj
exists exists exists
Mënyra e funksionimit me shumë përdorues kur blini më shumë se një licencë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje për gjuhë të ndryshme Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje e harduerit: skanues barkodi, printera faturash, printera etiketash Shikoni videon arrow down exists exists exists
Përdorimi i metodave moderne të postimit: Email, SMS, Viber, telefonimi automatik me zë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Aftësia për të konfiguruar plotësimin automatik të dokumenteve në formatin Microsoft Word Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mundësia për të personalizuar njoftimet e dolli Shikoni videon arrow down exists exists exists
Zgjedhja e një dizajni programi Shikoni videon arrow down exists exists
Aftësia për të personalizuar importimin e të dhënave në tabela Shikoni videon arrow down exists exists
Kopjimi i rreshtit aktual Shikoni videon arrow down exists exists
Filtrimi i të dhënave në një tabelë Shikoni videon arrow down exists exists
Mbështetje për mënyrën e grupimit të rreshtave Shikoni videon arrow down exists exists
Caktimi i imazheve për paraqitje më vizuale të informacionit Shikoni videon arrow down exists exists
Realiteti i shtuar për edhe më shumë dukshmëri Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përkohshme e kolonave të caktuara nga secili përdorues për vete Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përhershme e kolonave ose tabelave specifike për të gjithë përdoruesit e një roli specifik Shikoni videon arrow down exists
Vendosja e të drejtave për rolet që të mund të shtojnë, modifikojnë dhe fshijnë informacione Shikoni videon arrow down exists
Përzgjedhja e fushave për të kërkuar Shikoni videon arrow down exists
Konfigurimi i disponueshmërisë së raporteve dhe veprimeve për role të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Eksporto të dhëna nga tabela ose raporte në formate të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Mundësia e përdorimit të Terminalit të Grumbullimit të të Dhënave Shikoni videon arrow down exists
Mundësia për të personalizuar një kopje rezervë profesionale të bazës së të dhënave tuaja Shikoni videon arrow down exists
Auditimi i veprimeve të përdoruesit Shikoni videon arrow down exists

Kthehu te çmimi arrow

Qiraja e një serveri virtual. Çmimi

Kur keni nevojë për një server cloud?

Qiraja e një serveri virtual është në dispozicion si për blerësit e Sistemit Universal të Kontabilitetit si një opsion shtesë, ashtu edhe si një shërbim i veçantë. Çmimi nuk ndryshon. Ju mund të porosisni një server me qira në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
 • Ju keni disa degë.
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.

Nëse jeni i aftë për harduer

Nëse jeni i aftë për harduerin, atëherë mund të zgjidhni specifikimet e kërkuara për harduerin. Menjëherë do t'ju llogaritet çmimi për marrjen me qira të një serveri virtual të konfigurimit të specifikuar.

Nëse nuk dini asgjë për harduerin

Nëse nuk jeni teknikisht i zgjuar, atëherë më poshtë:

 • Në paragrafin numër 1, tregoni numrin e njerëzve që do të punojnë në serverin tuaj cloud.
 • Më pas vendosni se çfarë është më e rëndësishme për ju:
  • Nëse është më e rëndësishme të marrësh me qira serverin më të lirë cloud, atëherë mos ndrysho asgjë tjetër. Lëvizni poshtë në këtë faqe, atje do të shihni koston e llogaritur për marrjen me qira të një serveri në re.
  • Nëse kostoja është shumë e përballueshme për organizatën tuaj, atëherë mund të përmirësoni performancën. Në hapin # 4, ndryshoni performancën e serverit në të lartë.

Konfigurimi i harduerit

JavaScript është i çaktivizuar, llogaritja nuk është e mundur, kontaktoni zhvilluesit për një listë çmimesh

Në aktivitetet e menaxhimit të shërbimeve të ndërlidhësve, proceset e kontrollit dhe kontabilitetit kanë një rëndësi të madhe, pasi ato kryhen në lidhje me punëtorët në terren - korrierët. Rezultatet dhe cilësia e shërbimeve të ofruara varen nga efikasiteti i korrierëve. Mungesa e kontrollit të duhur ndikon në nivelin e efikasitetit dhe shpejtësisë së dorëzimit, gjë që reflektohet në reagimet negative të klientëve. Përveç kontrollit, është e nevojshme të mos harrojmë për kontabilitetin për punën e punonjësve në terren. Kontabiliteti për korrierët karakterizohet nga mirëmbajtja e të dhënave të kontabilitetit për orarin e punës, orët e punës, numrin e porosive, etj. Veprimet në kohë për regjistrimin e korrierëve ju lejojnë të shmangni situatat problematike me pagesa ose dorëzim, duke ju lejuar të monitoroni performanca e çdo ndërlidhës. Veprimi përfundimtar i punës së ndërlidhës është shpërndarja, përkatësisht transferimi i mallrave ose materialeve te klienti, reagimet e të cilëve ndikojnë ndjeshëm në reputacionin e shërbimit ndërlidhës. Në raste të tilla, këshillohet të mbani shënime të klientëve dhe t'u siguroni korrierëve mjetet për të marrë komente.

Reagimet pozitive dhe statistikat e klientëve mund të kenë një ndikim të rëndësishëm në rritjen e numrit të klientëve, gjë që do të ndikojë pozitivisht në nivelin e fitimit dhe përfitimit të ndërmarrjes. Mbajtja e evidencave të ndërlidhësve është e komplikuar nga natyra e aktiviteteve të tyre në terren. Kontabiliteti i klientëve mund të shkaktojë shumë probleme për shkak të fluksit të madh të porosive. Aktualisht, tregu i teknologjive të reja dhe programeve të kontabilitetit ofron të gjitha zgjidhjet e mundshme për të optimizuar aktivitetet e kompanive. Sistemet e automatizimit që synojnë optimizimin e proceseve të punës bëjnë të mundur minimizimin e përdorimit të punës njerëzore. Kontabiliteti i automatizuar ka shumë përparësi, duke përfshirë kontrollin e vazhdueshëm të operacioneve të kontabilitetit, që do të thotë saktësi e garantuar dhe probabilitet minimal për të bërë gabime. Kontabiliteti i automatizuar i korrierëve do t'ju lejojë të kryeni automatikisht të gjitha proceset, të bëni shlyerje, të llogarisni pagat, etj. Në lidhje me kontabilitetin e klientit, sistemi mund të transferojë automatikisht të dhënat e porosive në bazën e të dhënave, duke shoqëruar të gjitha të dhënat e nevojshme. Këto të dhëna më pas mund të përdoren në shërbimet e marketingut me qëllim kontrollimin dhe përmirësimin e cilësisë së shërbimeve të ofruara.

Një shumëllojshmëri e programeve të kontabilitetit ju lejon të zgjidhni më të përshtatshmet për kompaninë tuaj, duke marrë parasysh të gjitha nevojat dhe dëshirat. Duhet të theksohet se programi i automatizimit duhet të plotësojë plotësisht të gjitha nevojat dhe të ketë të gjitha funksionet e nevojshme për të optimizuar aktivitetet e kompanisë. Aplikimi USU-Soft është softueri i automatizimit që optimizon proceset e punës së çdo kompanie, pavarësisht nga lloji dhe industria e veprimtarisë. USU-Soft përdoret gjerësisht midis kompanive të transportit dhe shërbimeve të ndërlidhësve. Veçantia e programit të kontabilitetit qëndron në faktin se zhvillimi i tij kryhet duke marrë parasysh strukturën e kompanisë, nevojat dhe preferencat e saj. Zhvillimi dhe zbatimi i Softuerit USU kryhet brenda një kohe të shkurtër dhe nuk kërkon që ju të ndaloni punën tuaj dhe nuk sjell kosto dhe investime shtesë.

USU-Soft optimizon detyra të tilla si kontabiliteti dhe menaxhimi, dhe gjithashtu bën të mundur mbajtjen e kontrollit të pandërprerë mbi aktivitetet edhe nga distanca. Sa i përket llogaritjes së korrierëve, programi USU-Soft ju lejon të kryeni automatikisht detyra të tilla si mirëmbajtja e aktiviteteve të kontabilitetit sipas orarit të punës dhe kohës së korrierëve, menaxhimin e korrierëve, regjistrimin e kohës dhe shpejtësisë së dorëzimit të kryer nga çdo ndërlidhës, etj. Sa i përket llogaritjes së klientëve, çdo porosi mund të transferohet automatikisht në një bazë të dhënash ku do të ruhen informacionet e secilit klient. Kështu, ju keni të gjithë informacionin e nevojshëm për kërkimin e marketingut dhe marrjen e reagimeve nga klientët.

USU-Soft është investimi më i mirë në të ardhmen e kompanisë tuaj! Ka një ndërfaqe të dizajnuar në mënyrë selektive me një gamë të gjerë opsionesh. Ju mund të vendosni kontroll mbi aktivitetet e ndërmarrjes dhe punonjësve, përfshirë punëtorët në terren. Ka një kohëmatës të integruar, kështu që gjithmonë e dini sasinë e kohës së shpenzuar për dorëzimin. Me sistemin mund të futni modernizimin e punës së dispeçerëve dhe të kryeni një llogari më të mirë të porosive, klientëve dhe pajisjeve. Të dhënat për klientët mund t'ju ndihmojnë të bëni hulumtime të marketingut.

Llogaritjet automatike, monitorimi dhe gjurmimi i automjeteve, zgjedhja automatike e itinerarit për ndërlidhësin janë vetëm disa tipare të aplikacionit.

Ne sugjerojmë që të familjarizoheni me aftësitë e versionit demo falas para se të paguani aktualisht për programin. Mund të shkarkohet nga faqja jonë e internetit. Nëse ende keni pyetje, gjithmonë mund të kërkoni që përfaqësuesit e kompanisë sonë t'ju tregojnë një prezantim për të parë qartë se cilat funksione ka sistemi dhe si ato lehtësojnë zhvillimin e organizatës suaj. Aplikacioni USU-Soft është i famshëm për ndërfaqen e tij të thjeshtë dhe intuitive, falë së cilës kompleksi i informacionit të automatizuar bëhet jashtëzakonisht i thjeshtë dhe i lehtë për tu mësuar. Menaxhimi do të bëhet më i besueshëm, dhe do të ndikojë në shërbimet individuale dhe departamentet, si dhe degët, terminalet, depot, të cilat janë larg nga zyra qendrore. Fakti është se softueri bashkon të gjithë pjesëmarrësit në aktivitetet e kompanisë në një rrjet të vetëm informacioni. Me ndihmën e funksionit të hartimit të orarit, drejtori të jetë në gjendje që nga buxheti dhe të vlerësojë vizualisht zhvillimin e ardhshëm. Logisticistët do të jenë në gjendje të planifikojnë ndërrime dhe orare të punës. Çdo specialist i ndërmarrjes mund t'i drejtohet sistemit në mënyrë që të shpërndajë në mënyrë racionale kohën e tij ose të saj të punës.