Çmimi: mujore
Blini programin

Të gjitha pyetjet mund t’i dërgoni në: info@usu.kz
 1. Zhvillimi i softverit
 2.  ›› 
 3. Programe për automatizimin e biznesit
 4.  ›› 
 5. kontabiliteti në një shtypshkronjë
Vlerësim: 4.9. Numri i organizatave: 745
rating
Vendet: Të gjithë
Sistemi operativ: Windows, Android, macOS
Grupi i programeve: USU software
Qëllim: Automatizimi i biznesit

kontabiliteti në një shtypshkronjë

 • E drejta e autorit mbron metodat unike të automatizimit të biznesit që përdoren në programet tona.
  E drejta e autorit

  E drejta e autorit
 • Ne jemi një botues i verifikuar i softuerit. Kjo shfaqet në sistemin operativ kur ekzekutojmë programet dhe versionet tona.
  Botues i verifikuar

  Botues i verifikuar
 • Ne punojmë me organizata anembanë botës, nga bizneset e vogla tek ato të mëdha. Kompania jonë është e përfshirë në regjistrin ndërkombëtar të kompanive dhe ka një shenjë elektronike besimi.
  Shenjë besimi

  Shenjë besimi


Tranzicion i shpejtë.
Çfarë doni të bëni tani?kontabiliteti në një shtypshkronjë
Kjo video mund të shikohet me titra në gjuhën tuaj.
Kur filloni programin, mund të zgjidhni gjuhën.
Choose language

Program i klasit premium me një çmim të përballueshëm

1. Krahasoni konfigurimet

Krahasoni konfigurimet e programit arrow

2. Zgjidhni një monedhë

JavaScript është fikur

3. Llogaritni koston e programit

4. Nëse është e nevojshme, porositni një server virtual me qira

Në mënyrë që të gjithë punonjësit tuaj të punojnë në të njëjtën bazë të dhënash, ju nevojitet një rrjet lokal ndërmjet kompjuterëve (me kabllo ose Wi-Fi). Por gjithashtu mund të porosisni instalimin e programit në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
  Nuk ka rrjet lokal

  Nuk ka rrjet lokal
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
  Punë nga shtëpia

  Punë nga shtëpia
 • Ju keni disa degë.
  Ka degë

  Ka degë
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
  Kontroll nga pushimet

  Kontroll nga pushimet
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
  Punoni në çdo kohë

  Punoni në çdo kohë
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.
  Server i fuqishëm

  Server i fuqishëm


Llogaritni koston e një serveri virtual arrow

Ju paguani vetëm një herë për vetë programin. Dhe për cloud pagesa bëhet çdo muaj.

5. Nënshkruani kontratën

Dërgoni detajet e organizatës ose thjesht pasaportën tuaj për të lidhur një marrëveshje. Kontrata është garancia juaj se do të merrni atë që ju nevojitet. Kontrata

Kontrata e nënshkruar do të duhet të na dërgohet si një kopje e skanuar ose si një fotografi. Ne dërgojmë kontratën origjinale vetëm për ata që kanë nevojë për një version në letër.

6. Paguani me kartë ose një mënyrë tjetër

Karta juaj mund të jetë në një monedhë që nuk është në listë. Nuk është problem. Ju mund të llogarisni koston e programit në dollarë amerikanë dhe të paguani në monedhën tuaj amtare me kursin aktual. Për të paguar me kartë, përdorni faqen e internetit ose aplikacionin celular të bankës suaj.

Mënyrat e mundshme të pagesës

 • transferte bankare
  Bank

  transferte bankare
 • Pagesa me karte
  Card

  Pagesa me karte
 • Paguani përmes PayPal
  PayPal

  Paguani përmes PayPal
 • Transferimi ndërkombëtar Western Union ose ndonjë tjetër
  Western Union

  Western Union
 • Automatizimi nga organizata jonë është një investim i plotë për biznesin tuaj!
 • Këto çmime janë të vlefshme vetëm për blerjen e parë
 • Ne përdorim vetëm teknologji të avancuara të huaja dhe çmimet tona janë të disponueshme për të gjithë

Krahasoni konfigurimet e programit

Zgjedhja popullore
Ekonomik Standard profesionale
Funksionet kryesore të programit të zgjedhur Shikoni videon arrow down
Të gjitha videot mund të shikohen me titra në gjuhën tuaj
exists exists exists
Mënyra e funksionimit me shumë përdorues kur blini më shumë se një licencë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje për gjuhë të ndryshme Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje e harduerit: skanues barkodi, printera faturash, printera etiketash Shikoni videon arrow down exists exists exists
Përdorimi i metodave moderne të postimit: Email, SMS, Viber, telefonimi automatik me zë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Aftësia për të konfiguruar plotësimin automatik të dokumenteve në formatin Microsoft Word Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mundësia për të personalizuar njoftimet e dolli Shikoni videon arrow down exists exists exists
Zgjedhja e një dizajni programi Shikoni videon arrow down exists exists
Aftësia për të personalizuar importimin e të dhënave në tabela Shikoni videon arrow down exists exists
Kopjimi i rreshtit aktual Shikoni videon arrow down exists exists
Filtrimi i të dhënave në një tabelë Shikoni videon arrow down exists exists
Mbështetje për mënyrën e grupimit të rreshtave Shikoni videon arrow down exists exists
Caktimi i imazheve për paraqitje më vizuale të informacionit Shikoni videon arrow down exists exists
Realiteti i shtuar për edhe më shumë dukshmëri Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përkohshme e kolonave të caktuara nga secili përdorues për vete Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përhershme e kolonave ose tabelave specifike për të gjithë përdoruesit e një roli specifik Shikoni videon arrow down exists
Vendosja e të drejtave për rolet që të mund të shtojnë, modifikojnë dhe fshijnë informacione Shikoni videon arrow down exists
Përzgjedhja e fushave për të kërkuar Shikoni videon arrow down exists
Konfigurimi i disponueshmërisë së raporteve dhe veprimeve për role të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Eksporto të dhëna nga tabela ose raporte në formate të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Mundësia e përdorimit të Terminalit të Grumbullimit të të Dhënave Shikoni videon arrow down exists
Mundësia për të personalizuar një kopje rezervë profesionale të bazës së të dhënave tuaja Shikoni videon arrow down exists
Auditimi i veprimeve të përdoruesit Shikoni videon arrow down exists

Kthehu te çmimi arrow

Qiraja e një serveri virtual. Çmimi

Kur keni nevojë për një server cloud?

Qiraja e një serveri virtual është në dispozicion si për blerësit e Sistemit Universal të Kontabilitetit si një opsion shtesë, ashtu edhe si një shërbim i veçantë. Çmimi nuk ndryshon. Ju mund të porosisni një server me qira në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
 • Ju keni disa degë.
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.

Nëse jeni i aftë për harduer

Nëse jeni i aftë për harduerin, atëherë mund të zgjidhni specifikimet e kërkuara për harduerin. Menjëherë do t'ju llogaritet çmimi për marrjen me qira të një serveri virtual të konfigurimit të specifikuar.

Nëse nuk dini asgjë për harduerin

Nëse nuk jeni teknikisht i zgjuar, atëherë më poshtë:

 • Në paragrafin numër 1, tregoni numrin e njerëzve që do të punojnë në serverin tuaj cloud.
 • Më pas vendosni se çfarë është më e rëndësishme për ju:
  • Nëse është më e rëndësishme të marrësh me qira serverin më të lirë cloud, atëherë mos ndrysho asgjë tjetër. Lëvizni poshtë në këtë faqe, atje do të shihni koston e llogaritur për marrjen me qira të një serveri në re.
  • Nëse kostoja është shumë e përballueshme për organizatën tuaj, atëherë mund të përmirësoni performancën. Në hapin # 4, ndryshoni performancën e serverit në të lartë.

Konfigurimi i harduerit

JavaScript është i çaktivizuar, llogaritja nuk është e mundur, kontaktoni zhvilluesit për një listë çmimesh

Një nga elementët më të rëndësishëm të zhvillimit të suksesshëm dhe rritjes së fitimit në biznesin e reklamave është efektiv në kontabilitetin në shtypshkronjë. E veçanta e një kontabiliteti të tillë është se ajo është mjaft e kryer me shumë detyra dhe duhet të sigurojë kontroll mbi çdo proces në veprimtaritë e shtypshkronjës. Detyrat e tij përfshijnë kontrollin mbi konsumin e materialit në prodhim dhe analizën e tij, koordinimin e të gjitha porosive hyrëse për shtypje, si dhe kohën e zbatimit të tyre. Ne gjithashtu mund të flasim për llogaritjen e personelit dhe shpërblimin e tyre bazuar në sasinë e punës së kryer, blerjen e planifikuar qartë dhe racionale të materialeve, optimizimin e aktiviteteve të punës së punonjësve, për të kursyer kohën e punës. Ai gjithashtu përfshin stafin për të zvogëluar, si dhe rritur produktivitetin e përgjithshëm të punës, duke ndjekur të gjitha transaksionet financiare të kryera në kompani. Siç e dini, çdo kontabilitet ka disa mënyra të zbatimit të tij, të cilat secila kompani i zgjedh individualisht. Kjo mund të jetë llogari manuale, ose mund të zbatohet një qasje e automatizuar. Megjithëse sot metoda manuale e menaxhimit të shtëpive të ndërmarrjeve ende ekziston dhe përdoret nga disa pronarë, ne mund të deklarojmë pa dyshim se përdorimi i saj në kompani me një qarkullim mjaft të madh të porosive dhe klientelës është shumë i padëshirueshëm. Kjo është për shkak të së pari, për faktin se plotësimi i dokumentacionit të kontabilitetit me dorë nuk ka qenë kurrë efektiv, gjithnjë është i komplikuar duke shfaqur vazhdimisht gabime në regjistra dhe llogaritje, të cilat shpjegohen nga ndikimi i faktorit njerëzor, dhe kjo është e pashmangshme. Kjo metodë është e vjetëruar dhe nuk ka sjellë rezultatet e dëshiruara për një kohë të gjatë. Lodhja e punonjësve nga dokumentet, një numër i madh i detyrave rutinë të plotësimit të dokumenteve, përpunimit dhe llogaritjes së një sasie të madhe të të dhënave manualisht, rreziqet e humbjes së informacionit janë ato nga të cilat sipërmarrësit po përpiqen të largohen.

Kështu, me hyrjen në arenën e teknologjive moderne, instalimeve të specializuara të programeve që shërbejnë për të automatizuar aktivitetet e shtypshkronjës dhe segmenteve të tjera të biznesit, qasja manuale e kontabilitetit gradualisht është zhytur në harresë. Përdorimi i tij mbeti i rëndësishëm vetëm për fillestarët me një qarkullim të vogël të organizatave. Automatizimi, si një mënyrë e menaxhimit të aktiviteteve të një shtypshkronje, siguron optimizimin e tij duke sistemuar proceset e punës dhe duke përdorur pajisje moderne për të zëvendësuar personelin në kryerjen e detyrave të përditshme rutinë. Zgjedhja e një instalimi të tillë të softuerit, ndryshimet e të cilit paraqiten në sasi të mjaftueshme, u takojnë kryetarëve të shtëpive dhe duhet të jenë optimale për nuancat e punës në shtypshkronjë.

Ne jemi të lumtur t'ju prezantojmë një nga kontabilitetin më të njohur dhe të kërkuar të aplikacioneve të tipografisë së shtëpive, i cili vlerësohet shumë nga përdoruesit dhe është i përshtatshëm për çdo fushë të veprimtarisë. Ajo paraqitet nga kompania USU Software. Zhvilluesit duke përdorur metoda unike automatizimi në programet e tyre. Quhet sistemi softuer USU. Gjatë disa viteve, prezantuar në tregun e teknologjive moderne, ajo ka fituar vlerësime të larta të shumë mundësive që ofron kontabilitet në fushat e veprimtarisë financiare, shtëpiake, tatimore, personelit dhe teknik të secilës ndërmarrje. Kjo është, ndryshe nga shumë programe konkurruese, aplikacioni siguron kontroll mbi të gjitha aspektet e rrjedhave të punës, jo vetëm një kategori specifike. Një program kompjuterik është çuditërisht i thjeshtë në konfigurimin e tij, duke e bërë shumë të lehtë për ta zotëruar atë vetë brenda pak orësh pa përdorur trajnime të veçanta. Sipas lehtësisë së përdorimit, edhe menuja kryesore është e ndarë në vetëm tre seksione. Krenohet me të njëjtën thjeshtësi në fazën e zbatimit, sepse ekzistojnë dy arsye. Së pari, ajo zhvillohet në distancë. Së dyti, për të filluar, ekziston një pyetje.

A nuk keni nevojë të blini pajisje speciale? Mjafton të përgatisni kompjuterin tuaj personal me Windows OS të instaluar në të. Kontabiliteti i shtypshkronjës, i kryer në sistemin e softuerit USU, i siguron kreut të kompanisë aftësinë për të menaxhuar në mënyrë qendrore të gjitha degët dhe departamentet e kontabilitetit të shtëpisë, si dhe të marrë parasysh punën efektive të këtyre divizioneve, madje edhe në konteksti i punonjësve. Kjo lejon të jesh i lëvizshëm dhe të jesh gjithmonë i vetëdijshëm për atë që po ndodh. Kjo tashmë është gjysma e suksesit. Për të optimizuar punën e personelit, integrimi i lehtë dhe produktiv i sistemit me çdo pajisje moderne të magazinës, tregtisë, ose, në rastin e një shtypshkronje, pajisjet e shtypjes lejojnë. Aplikacioni lejon caktimin e detyrave në pajisjet e nevojshme, të cilat ato kryejnë në një orar të caktuar më vete.

Funksionaliteti i pasur i secilës pjesë të menusë së ndërfaqes supozon praninë e shumë opsioneve sipas organizimit të kontabilitetit efektiv në shtypshkronjën. Një nga aspektet kryesore të tij, i cili është baza për aktivitetet e mëtejshme, kontrollin, si dhe analizën e të dhënave, do të jetë krijimi i regjistrave unikë të artikujve, të cilët janë të nevojshëm për të ndjekur të dy materialet e konsumit sipas kategorive si regjistrimet e porosive dhe kontabilitetin. Në kontabilitetin e materialeve, çdo lëvizje mund të regjistrohet, deri në momentin e përdorimit në prodhim, dhe gjithashtu, në regjistra, paraqiten karakteristikat e shkurtra të secilës pozicion. Regjistrat e porosive të marra gjithashtu ofrojnë informacion në lidhje me klientin, preferencat e tij, detajet e dizajnit, kontraktorët dhe koston e përafërt të shërbimeve. Programi kryen të gjitha llogaritjet e nevojshme të shërbimeve të dhëna në mënyrë të pavarur nëse ka lista çmimesh të vendosura në seksionin "Referencat". Në të njëjtën kohë, mund të ketë disa prej tyre, dhe pagesa për të njëjtën punë për klientë të ndryshëm është e ndryshme, për shkak të politikës së besnikërisë. Punonjësit që punojnë në një projekt, madje edhe nga departamente të ndryshme, mund të punojnë së bashku në softuer nëse janë të lidhur përmes një rrjeti lokal. Kështu, të gjithë ekzekutuesit e aplikacionit do të jenë në gjendje të shënojnë korrigjimet e tyre, duke ndryshuar statusin e ekzekutimit të tij, duke theksuar me ngjyra të ndryshme, dhe menaxherët do të jenë në gjendje të gjurmojnë efektivitetin e ekzekutimit të tyre dhe pajtueshmërinë me afatet.

Softueri kontrollues i shtypshkronjës nga Softueri USU ofron shumë mjete për organizimin e kontabilitetit të qartë, pa gabime dhe të besueshëm. Ju nuk do të gjeni një aplikacion të automatizuar më mirë se ky për sa i përket aftësive të tij dhe çmimit demokratik. Ne ju ndihmojmë të bëni zgjedhjen e duhur duke dhuruar versionin themelor të softuerit plotësisht falas gjatë tre javëve.

Shtypshkronja mund të kryejë lehtësisht analiza sipas cilitdo kriter të veprimtarisë së saj, falë funksionalitetit të seksionit ‘Raportet’. Mbajtja e regjistrave të tipografisë në softuer të automatizuar është e lehtë dhe e përshtatshme, dhe më e rëndësishmja është efektive.

Instalimi i softuerit lejon krijimin e një numri të pakufizuar të depove të magazinimit virtual të konsumit dhe prodhimin e shtypjes. Duke marrë parasysh specifikimet e biznesit të reklamave. Veryshtë shumë e rëndësishme që sistemi Software USU të jetë në gjendje të ruajë dhe përpunojë çdo sasi të informacionit në hyrje. Kontabiliteti i automatizuar i shtypshkronjës është i aftë të sigurojë krijimin automatik të llojeve të ndryshme të dokumentacionit. Në gjenerimin automatik të rrjedhës së punës, ju mund të përdorni modele të aprovuara me ligj ose të krijuara në përputhje me rregulloret e kompanisë tuaj. Teknologjia e barkodimit e përdorur në automatizim zbatohet në etiketimin e shënjave në mënyrë që punonjësit të regjistrohen çdo ditë në sistem.

Ju keni mundësinë jo vetëm të vlerësoni sasinë e punës së kryer, por edhe numrin e orëve të punës nga një punonjës, të regjistruar në bazën e të dhënave përmes një distinktivi. Duke punuar në ndërfaqen e sistemit të përshtatshme për departamentin e prokurimit, i cili mund të planifikojë lehtësisht blerjet dhe të shënojë dërgesat e reja. Porositë e klientëve mund të ndahen nga aplikacioni i automatizuar në shtypje me kohë që fillojnë automatikisht. Në planifikuesin e integruar, mund të zhvillohet një plan pune, të cilin menaxheri mund ta ndajë me postë si me klientin ashtu edhe me stafin. Formimi automatik i një baze elektronike konsumatori ndihmon shumë në punën e mëtejshme për të përmirësuar cilësinë e shërbimit dhe përdorimin e postës. Për llojet më të zakonshme të shtypjes, të tilla si kartat e biznesit, mund të zhvillohen karta kushtimi, sipas të cilave materialet e konsumit në këtë pozicion fshihen automatikisht nga dyqani.

Për lehtësinë e vendosjes së një porosie, fotografitë dhe paraqitjet e modelit mund t'i bashkëngjiten regjistrit të tij, të gjitha dokumentet e përdorura në punë, si dhe e gjithë historia e bashkëpunimit në formën e korrespondencës dhe thirrjeve, do të ruhen në arkiv .

Specialistët e Softuerit USU e kanë bërë ndërfaqen e softuerit të kontabilitetit jo vetëm intuitiv, por edhe të dizajnuar në mënyrë lakonike, e cila padyshim është karamele me sy.