Çmimi: mujore
Blini programin

Të gjitha pyetjet mund t’i dërgoni në: info@usu.kz
 1. Zhvillimi i softverit
 2.  ›› 
 3. Programe për automatizimin e biznesit
 4.  ›› 
 5. Programi për shitjen e mallrave
Vlerësim: 4.9. Numri i organizatave: 53
rating
Vendet: Të gjithë
Sistemi operativ: Windows, Android, macOS
Grupi i programeve: USU software
Qëllim: Automatizimi i biznesit

Programi për shitjen e mallrave

 • E drejta e autorit mbron metodat unike të automatizimit të biznesit që përdoren në programet tona.
  E drejta e autorit

  E drejta e autorit
 • Ne jemi një botues i verifikuar i softuerit. Kjo shfaqet në sistemin operativ kur ekzekutojmë programet dhe versionet tona.
  Botues i verifikuar

  Botues i verifikuar
 • Ne punojmë me organizata anembanë botës, nga bizneset e vogla tek ato të mëdha. Kompania jonë është e përfshirë në regjistrin ndërkombëtar të kompanive dhe ka një shenjë elektronike besimi.
  Shenjë besimi

  Shenjë besimi


Programi për shitjen e mallrave
Kjo video mund të shikohet me titra në gjuhën tuaj.

Shkarkoni versionin demo

Kur filloni programin, mund të zgjidhni gjuhën.
Choose language

Program i klasit premium me një çmim të përballueshëm

1. Krahasoni konfigurimet

Krahasoni konfigurimet e programit arrow

2. Zgjidhni një monedhë

JavaScript është fikur

3. Llogaritni koston e programit

4. Nëse është e nevojshme, porositni një server virtual me qira

Në mënyrë që të gjithë punonjësit tuaj të punojnë në të njëjtën bazë të dhënash, ju nevojitet një rrjet lokal ndërmjet kompjuterëve (me kabllo ose Wi-Fi). Por gjithashtu mund të porosisni instalimin e programit në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
  Nuk ka rrjet lokal

  Nuk ka rrjet lokal
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
  Punë nga shtëpia

  Punë nga shtëpia
 • Ju keni disa degë.
  Ka degë

  Ka degë
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
  Kontroll nga pushimet

  Kontroll nga pushimet
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
  Punoni në çdo kohë

  Punoni në çdo kohë
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.
  Server i fuqishëm

  Server i fuqishëm


Llogaritni koston e një serveri virtual arrow

Ju paguani vetëm një herë për vetë programin. Dhe për cloud pagesa bëhet çdo muaj.

5. Nënshkruani kontratën

Dërgoni detajet e organizatës ose thjesht pasaportën tuaj për të lidhur një marrëveshje. Kontrata është garancia juaj se do të merrni atë që ju nevojitet. Kontrata

Kontrata e nënshkruar do të duhet të na dërgohet si një kopje e skanuar ose si një fotografi. Ne dërgojmë kontratën origjinale vetëm për ata që kanë nevojë për një version në letër.

6. Paguani me kartë ose një mënyrë tjetër

Karta juaj mund të jetë në një monedhë që nuk është në listë. Nuk është problem. Ju mund të llogarisni koston e programit në dollarë amerikanë dhe të paguani në monedhën tuaj amtare me kursin aktual. Për të paguar me kartë, përdorni faqen e internetit ose aplikacionin celular të bankës suaj.

Mënyrat e mundshme të pagesës

 • transferte bankare
  Bank

  transferte bankare
 • Pagesa me karte
  Card

  Pagesa me karte
 • Paguani përmes PayPal
  PayPal

  Paguani përmes PayPal
 • Transferimi ndërkombëtar Western Union ose ndonjë tjetër
  Western Union

  Western Union
 • Automatizimi nga organizata jonë është një investim i plotë për biznesin tuaj!
 • Këto çmime janë të vlefshme vetëm për blerjen e parë
 • Ne përdorim vetëm teknologji të avancuara të huaja dhe çmimet tona janë të disponueshme për të gjithë

Krahasoni konfigurimet e programit

Zgjedhja popullore
Ekonomik Standard profesionale
Funksionet kryesore të programit të zgjedhur Shikoni videon arrow down
Të gjitha videot mund të shikohen me titra në gjuhën tuaj
exists exists exists
Mënyra e funksionimit me shumë përdorues kur blini më shumë se një licencë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje për gjuhë të ndryshme Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje e harduerit: skanues barkodi, printera faturash, printera etiketash Shikoni videon arrow down exists exists exists
Përdorimi i metodave moderne të postimit: Email, SMS, Viber, telefonimi automatik me zë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Aftësia për të konfiguruar plotësimin automatik të dokumenteve në formatin Microsoft Word Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mundësia për të personalizuar njoftimet e dolli Shikoni videon arrow down exists exists exists
Zgjedhja e një dizajni programi Shikoni videon arrow down exists exists
Aftësia për të personalizuar importimin e të dhënave në tabela Shikoni videon arrow down exists exists
Kopjimi i rreshtit aktual Shikoni videon arrow down exists exists
Filtrimi i të dhënave në një tabelë Shikoni videon arrow down exists exists
Mbështetje për mënyrën e grupimit të rreshtave Shikoni videon arrow down exists exists
Caktimi i imazheve për paraqitje më vizuale të informacionit Shikoni videon arrow down exists exists
Realiteti i shtuar për edhe më shumë dukshmëri Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përkohshme e kolonave të caktuara nga secili përdorues për vete Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përhershme e kolonave ose tabelave specifike për të gjithë përdoruesit e një roli specifik Shikoni videon arrow down exists
Vendosja e të drejtave për rolet që të mund të shtojnë, modifikojnë dhe fshijnë informacione Shikoni videon arrow down exists
Përzgjedhja e fushave për të kërkuar Shikoni videon arrow down exists
Konfigurimi i disponueshmërisë së raporteve dhe veprimeve për role të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Eksporto të dhëna nga tabela ose raporte në formate të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Mundësia e përdorimit të Terminalit të Grumbullimit të të Dhënave Shikoni videon arrow down exists
Mundësia për të personalizuar një kopje rezervë profesionale të bazës së të dhënave tuaja Shikoni videon arrow down exists
Auditimi i veprimeve të përdoruesit Shikoni videon arrow down exists

Kthehu te çmimi arrow

Qiraja e një serveri virtual. Çmimi

Kur keni nevojë për një server cloud?

Qiraja e një serveri virtual është në dispozicion si për blerësit e Sistemit Universal të Kontabilitetit si një opsion shtesë, ashtu edhe si një shërbim i veçantë. Çmimi nuk ndryshon. Ju mund të porosisni një server me qira në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
 • Ju keni disa degë.
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.

Nëse jeni i aftë për harduer

Nëse jeni i aftë për harduerin, atëherë mund të zgjidhni specifikimet e kërkuara për harduerin. Menjëherë do t'ju llogaritet çmimi për marrjen me qira të një serveri virtual të konfigurimit të specifikuar.

Nëse nuk dini asgjë për harduerin

Nëse nuk jeni teknikisht i zgjuar, atëherë më poshtë:

 • Në paragrafin numër 1, tregoni numrin e njerëzve që do të punojnë në serverin tuaj cloud.
 • Më pas vendosni se çfarë është më e rëndësishme për ju:
  • Nëse është më e rëndësishme të marrësh me qira serverin më të lirë cloud, atëherë mos ndrysho asgjë tjetër. Lëvizni poshtë në këtë faqe, atje do të shihni koston e llogaritur për marrjen me qira të një serveri në re.
  • Nëse kostoja është shumë e përballueshme për organizatën tuaj, atëherë mund të përmirësoni performancën. Në hapin # 4, ndryshoni performancën e serverit në të lartë.

Konfigurimi i harduerit

JavaScript është i çaktivizuar, llogaritja nuk është e mundur, kontaktoni zhvilluesit për një listë çmimesh

Porositni një program për shitjen e mallrave


Shitja në dyqan - një lloj i veçantë i aktivitetit që lidhet me shitjen e mallrave mjaft specifike - copa të aseteve (më shpesh rroba, më rrallë - këpucë, pajisje, etj.), Të mbetura në magazinë. Kontabiliteti zakonisht përfshin mbajtjen e të gjitha llojeve të regjistrave me një pjesë të madhe të regjistrave të aksioneve dhe shitjeve. Mënyra më e besueshme dhe e lehtë për ta bërë programin e dyqanit plotësisht funksional është një program për shitjen e mallrave. Secili program për shitjen e mallrave është krijuar për të organizuar punën e një kompanie tregtare, për të përshpejtuar procesin e përpunimit dhe sistematizimit të të dhënave, dhe për të normalizuar rrjedhën e punës (në veçanti, punën e departamentit të shitjeve). Disa menaxherë, duke marrë parasysh se kanë gjetur një mënyrë më të lirë për të blerë program për shitjen e mallrave, vendosin të shkarkojnë programin për shitjen e mallrave në internet duke kërkuar nga programi i kërkimit të faqes së kërkimit për të shitur mallra falas ose programe për të shitur mallra për shkarkim falas. Duhet të shpjegohet se kjo qasje ndaj problemit është plotësisht e gabuar dhe jo vetëm që mund të minojë besimin tuaj në programet e automatizuara të kontabilitetit, por gjithashtu mund të çojë në humbjen e informacionit. Fakti është që jo çdo programues do të kujdeset për mirëmbajtjen e një programi falas për shitje për të kontrolluar shitjen e mallrave (dhe nëse po, jo pa një stimul të tillë si paratë), dhe kjo nevojë për mbështetje teknike herët a vonë sigurisht që do të shfaqen. Me fjalë të tjera, të gjithë ekspertët rekomandojnë vetëm programin për shitjen e blerë nga zhvillues të besueshëm.

Programi më i besueshëm i shitjes së mallrave dhe kontrollit të magazinimit - USU-Soft. Ky program për shitjen e mallrave ka shumë përparësi ndaj analogëve të tij dhe është në gjendje të tregojë rezultatet më të mira shumë shpejt. Karakterizohet nga cilësi e lartë e ekzekutimit, lehtësia e përdorimit, kostoja e këndshme e buxhetit dhe programi i mirëmbajtjes së drejtë. Zhvilluesit e USU-Soft kanë një shenjë ndërkombëtare të besimit D-U-N-S, e cila konfirmon njohjen e këtij programi të shitjes së menaxhimit të mallrave në të gjithë botën si një nga produktet më me cilësi të lartë për shitjen e mallrave. Programi i shitjes së menaxhimit të mallrave i cili ju ndihmon për të lehtësuar shitjen e mallrave ju lejon të përdorni jo vetëm pajisje standarde në dyqan (pajisje dyqani dhe depo - skaner barkodi, printerë faturash, etiketa, etj.), Por një pajisje krejtësisht të re, të cilën ende nuk e kanë zotëruar të gjitha dyqanet - terminalet moderne të mbledhjes së të dhënave (DCT). Kjo është një pajisje pak kompakte, të cilën punonjësi thjesht e mban në xhep dhe e përdor sipas nevojës. Një shembull: për të kryer një inventar, ju e përdorni atë dhe kurseni shumë kohë. Të dhënat lexohen dhe më pas transferohen në bazën e të dhënave kryesore. Pajisja është e aftë të ruajë një sasi të caktuar të të dhënave, që është një plus i rëndësishëm. Kështu, edhe pse ka shumë artikuj në depo, ju mund t'i shtoni të gjitha në bazën e të dhënave dhe aftësia ruajtëse e sistemit të shitjes së kontabilitetit është e pakufishme.

Puna me klientët gjithashtu meriton vëmendje të veçantë. Informacioni në lidhje me klientët mund të futet direkt në bankën e parave. Për shembull, ju futni në sistemin e kontabilitetit të shitjes dhe administrimit të porosisë emrin, mbiemrin, emrin patronimik të klientit, si dhe sa vjeç është ai, ajo, nëse dëshironi, preferencat e tij ose të saj etj. Secilit klient i jepen shpërblime për çdo blerje. Ne mendojmë se nuk ka kuptim të shpjegojmë se cili është sistemi i bonusit, sepse të gjitha dyqanet kanë kohë që e përdorin këtë strategji të tërheqjes dhe mbajtjes së klientëve. Pak njerëz mund t'i rezistojnë mundësisë për të përdorur këto bonuse të grumbulluara në vend të parave dhe për të blerë më shumë mallra në dyqanin tuaj. Ju do të shihni se cilat blerje blen konsumatori dhe merr shpërblime. Kështu, ju do të kuptoni se çfarë ai ose ajo preferon dhe kështu ju dërgoni reklama dhe ofroni të blini diçka tjetër, duke e inkurajuar atë të shpenzojë edhe më shumë. Klientët gjithashtu mund të ndahen në kategori për ta bërë më të lehtë lundrimin nëpër një bazë të dhënash të madhe që ka informacione për një numër të madh klientësh. Menaxhimi i klientëve është ajo që është e nevojshme në çdo organizatë biznesi.

Kjo ndarje mund të bazohet në kritere të ndryshme: bazuar në numrin e vizitave (tek klientët e rregullt dhe të rrallë); bazuar në praninë ose mungesën e ankesave (mbi ata që nuk ankohen kurrë dhe ata që e bëjnë atë gjatë gjithë kohës); bazuar në blerje të caktuara, në moshën, rrugën e banimit, etj. Disa klientë madje meritojnë t'u jepet statusi VIP dhe të gjitha privilegjet që duhet t'u jepen. Dhe për të qenë gjithmonë në kontakt me klientët tuaj, ju mund të përdorni 4 mënyra komunikimi - Viber, SMS, e-mail dhe madje edhe një thirrje zanore. Ju mund të dërgoni reklama, katalogë, oferta speciale, ulje ose të ftoni në ngjarje, të përgëzoni për festat, të falënderoni për blerjet, të informoni për ardhjet e reja të mallrave dhe shumë më tepër.

A doni të shmangni gabimet kur punoni me produkte dhe shitje? A doni të zhvendosni një pjesë të punës monotone në një makinë e cila mund ta trajtojë atë shumë më mirë dhe më shpejt? A doni ta optimizoni biznesin tuaj aq shumë sa që konkurrentët tuaj të jenë shumë mbrapa? Atëherë mos ngurroni të zgjidhni programin tonë të shitjes së kontrollit dhe automatizimit. Ne i garantojmë të gjitha këto, dhe madje edhe më shumë. Ne jemi mësuar të befasojmë këndshëm klientët tanë. Në faqen tonë zyrtare të internetit do të gjeni të gjitha informacionet që ju nevojiten, si dhe të jeni në gjendje të shkarkoni një version demo falas për ta instaluar atë në kompaninë tuaj dhe për të kontrolluar nëse gjithçka që ju themi është e vërtetë apo jo. Ne mund t'ju sigurojmë se sistemi ynë unik i automatizimit dhe modernizimit të biznesit nuk do t'ju zhgënjejë dhe ju patjetër do të dëshironi të vazhdoni ta përdorni atë! Na kontaktoni në çfarëdo mënyre që ju pëlqen. Ne jemi gjithmonë në kontakt dhe do të jemi të lumtur t'u përgjigjemi çdo pyetjeje që mund të keni.