Çmimi: mujore
Blini programin

Të gjitha pyetjet mund t’i dërgoni në: info@usu.kz
 1. Zhvillimi i softverit
 2.  ›› 
 3. Programe për automatizimin e biznesit
 4.  ›› 
 5. Kontabiliteti dhe regjistrimi i faturave
Vlerësim: 4.9. Numri i organizatave: 332
rating
Vendet: Të gjithë
Sistemi operativ: Windows, Android, macOS
Grupi i programeve: USU software
Qëllim: Automatizimi i biznesit

Kontabiliteti dhe regjistrimi i faturave

 • E drejta e autorit mbron metodat unike të automatizimit të biznesit që përdoren në programet tona.
  E drejta e autorit

  E drejta e autorit
 • Ne jemi një botues i verifikuar i softuerit. Kjo shfaqet në sistemin operativ kur ekzekutojmë programet dhe versionet tona.
  Botues i verifikuar

  Botues i verifikuar
 • Ne punojmë me organizata anembanë botës, nga bizneset e vogla tek ato të mëdha. Kompania jonë është e përfshirë në regjistrin ndërkombëtar të kompanive dhe ka një shenjë elektronike besimi.
  Shenjë besimi

  Shenjë besimi


Tranzicion i shpejtë.
Çfarë doni të bëni tani?Kontabiliteti dhe regjistrimi i faturave

Program i klasit premium me një çmim të përballueshëm

1. Krahasoni konfigurimet

Krahasoni konfigurimet e programit arrow

2. Zgjidhni një monedhë

JavaScript është fikur

3. Llogaritni koston e programit

4. Nëse është e nevojshme, porositni një server virtual me qira

Në mënyrë që të gjithë punonjësit tuaj të punojnë në të njëjtën bazë të dhënash, ju nevojitet një rrjet lokal ndërmjet kompjuterëve (me kabllo ose Wi-Fi). Por gjithashtu mund të porosisni instalimin e programit në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
  Nuk ka rrjet lokal

  Nuk ka rrjet lokal
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
  Punë nga shtëpia

  Punë nga shtëpia
 • Ju keni disa degë.
  Ka degë

  Ka degë
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
  Kontroll nga pushimet

  Kontroll nga pushimet
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
  Punoni në çdo kohë

  Punoni në çdo kohë
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.
  Server i fuqishëm

  Server i fuqishëm


Llogaritni koston e një serveri virtual arrow

Ju paguani vetëm një herë për vetë programin. Dhe për cloud pagesa bëhet çdo muaj.

5. Nënshkruani kontratën

Dërgoni detajet e organizatës ose thjesht pasaportën tuaj për të lidhur një marrëveshje. Kontrata është garancia juaj se do të merrni atë që ju nevojitet. Kontrata

Kontrata e nënshkruar do të duhet të na dërgohet si një kopje e skanuar ose si një fotografi. Ne dërgojmë kontratën origjinale vetëm për ata që kanë nevojë për një version në letër.

6. Paguani me kartë ose një mënyrë tjetër

Karta juaj mund të jetë në një monedhë që nuk është në listë. Nuk është problem. Ju mund të llogarisni koston e programit në dollarë amerikanë dhe të paguani në monedhën tuaj amtare me kursin aktual. Për të paguar me kartë, përdorni faqen e internetit ose aplikacionin celular të bankës suaj.

Mënyrat e mundshme të pagesës

 • transferte bankare
  Bank

  transferte bankare
 • Pagesa me karte
  Card

  Pagesa me karte
 • Paguani përmes PayPal
  PayPal

  Paguani përmes PayPal
 • Transferimi ndërkombëtar Western Union ose ndonjë tjetër
  Western Union

  Western Union
 • Automatizimi nga organizata jonë është një investim i plotë për biznesin tuaj!
 • Këto çmime janë të vlefshme vetëm për blerjen e parë
 • Ne përdorim vetëm teknologji të avancuara të huaja dhe çmimet tona janë të disponueshme për të gjithë

Krahasoni konfigurimet e programit

Zgjedhja popullore
Ekonomik Standard profesionale
Funksionet kryesore të programit të zgjedhur Shikoni videon arrow down
Të gjitha videot mund të shikohen me titra në gjuhën tuaj
exists exists exists
Mënyra e funksionimit me shumë përdorues kur blini më shumë se një licencë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje për gjuhë të ndryshme Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje e harduerit: skanues barkodi, printera faturash, printera etiketash Shikoni videon arrow down exists exists exists
Përdorimi i metodave moderne të postimit: Email, SMS, Viber, telefonimi automatik me zë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Aftësia për të konfiguruar plotësimin automatik të dokumenteve në formatin Microsoft Word Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mundësia për të personalizuar njoftimet e dolli Shikoni videon arrow down exists exists exists
Zgjedhja e një dizajni programi Shikoni videon arrow down exists exists
Aftësia për të personalizuar importimin e të dhënave në tabela Shikoni videon arrow down exists exists
Kopjimi i rreshtit aktual Shikoni videon arrow down exists exists
Filtrimi i të dhënave në një tabelë Shikoni videon arrow down exists exists
Mbështetje për mënyrën e grupimit të rreshtave Shikoni videon arrow down exists exists
Caktimi i imazheve për paraqitje më vizuale të informacionit Shikoni videon arrow down exists exists
Realiteti i shtuar për edhe më shumë dukshmëri Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përkohshme e kolonave të caktuara nga secili përdorues për vete Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përhershme e kolonave ose tabelave specifike për të gjithë përdoruesit e një roli specifik Shikoni videon arrow down exists
Vendosja e të drejtave për rolet që të mund të shtojnë, modifikojnë dhe fshijnë informacione Shikoni videon arrow down exists
Përzgjedhja e fushave për të kërkuar Shikoni videon arrow down exists
Konfigurimi i disponueshmërisë së raporteve dhe veprimeve për role të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Eksporto të dhëna nga tabela ose raporte në formate të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Mundësia e përdorimit të Terminalit të Grumbullimit të të Dhënave Shikoni videon arrow down exists
Mundësia për të personalizuar një kopje rezervë profesionale të bazës së të dhënave tuaja Shikoni videon arrow down exists
Auditimi i veprimeve të përdoruesit Shikoni videon arrow down exists

Kthehu te çmimi arrow

Qiraja e një serveri virtual. Çmimi

Kur keni nevojë për një server cloud?

Qiraja e një serveri virtual është në dispozicion si për blerësit e Sistemit Universal të Kontabilitetit si një opsion shtesë, ashtu edhe si një shërbim i veçantë. Çmimi nuk ndryshon. Ju mund të porosisni një server me qira në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
 • Ju keni disa degë.
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.

Nëse jeni i aftë për harduer

Nëse jeni i aftë për harduerin, atëherë mund të zgjidhni specifikimet e kërkuara për harduerin. Menjëherë do t'ju llogaritet çmimi për marrjen me qira të një serveri virtual të konfigurimit të specifikuar.

Nëse nuk dini asgjë për harduerin

Nëse nuk jeni teknikisht i zgjuar, atëherë më poshtë:

 • Në paragrafin numër 1, tregoni numrin e njerëzve që do të punojnë në serverin tuaj cloud.
 • Më pas vendosni se çfarë është më e rëndësishme për ju:
  • Nëse është më e rëndësishme të marrësh me qira serverin më të lirë cloud, atëherë mos ndrysho asgjë tjetër. Lëvizni poshtë në këtë faqe, atje do të shihni koston e llogaritur për marrjen me qira të një serveri në re.
  • Nëse kostoja është shumë e përballueshme për organizatën tuaj, atëherë mund të përmirësoni performancën. Në hapin # 4, ndryshoni performancën e serverit në të lartë.

Konfigurimi i harduerit

JavaScript është i çaktivizuar, llogaritja nuk është e mundur, kontaktoni zhvilluesit për një listë çmimesh

Kur sipërmarrësit vendosin të fillojnë biznesin e tyre, ku mjeti kryesor ose shoqërues do të jetë një makinë, transporti i vlerave materiale, atëherë çështja se si të mbahen regjistrat dhe regjistrimi i faturave lind një nga të parat, pasi saktësia e llogaritjes së shpenzimeve për karburantet dhe lubrifikantët dhe funksionimi i pajisjeve varet nga korrektësia e këtij dokumenti. Për qendrat logjistike apo shërbimet e dërgesës, transporti po bëhet zëri kryesor i kostos, ndaj neglizhimi i kontabilitetit dhe përgatitjes së dokumentacionit nuk është aspak i arsyeshëm dhe do të sjellë patjetër humbje financiare. Udhëzuesit duhet t'u lëshohen drejtuesve përpara fillimit të udhëtimit dhe tregojnë mjetet që ata kanë të drejtë të transportojnë, rruga dhe parametrat teknikë të ngarkesës tregohen gjithashtu atje. Pas përfundimit të detyrës, kjo fletë i dorëzohet departamentit të logjistikës ose kontabilitetit, ku tashmë shfaqen treguesit realë në shpejtësimatës, për të përcaktuar karburantin e mbetur, krahasuar me normat. Nëse i afroheni pa kujdes regjistrimit të këtij dokumenti, nuk dini se çfarë detajesh përfshihen në kontabilitet, atëherë biznesi nuk do të zgjasë shumë, kostot do të tejkalojnë fitimin. Në ndihmë të biznesmenëve të tillë fillestarë dhe kompanive tashmë të mëdha, por që dëshirojnë të optimizojnë proceset, vijnë teknologjitë moderne, sistemet e automatizimit të përqendruara në ndihmën në hartimin dhe plotësimin e faturave, llogaritjet për konsumin e burimeve të karburantit dhe operacione të tjera që janë të natyrshme. në zbatimin e transportit. Dokumentacioni i udhëtimit, i transferuar nën kontrollin e algoritmeve softuerike, bëhet më i strukturuar dhe praktikisht eliminon shfaqjen e gabimeve, kjo vlen edhe për çdo llogaritje, ato bëhen sipas formulave ekzistuese, kjo siguron që asnjë detaj i vetëm nuk do të anashkalohet. Por nëse bëni zgjedhjen e duhur të një programi të tillë, atëherë ai do të jetë në gjendje të ndihmojë jo vetëm me llogaritjen dhe ekzekutimin e dokumentacionit të ndryshëm, por edhe me kontabilitetin e përgjithshëm për proceset e biznesit, në fakt, duke u bërë dora e djathtë e ekipit të menaxhimit .

Ne sugjerojmë të mos hyjmë në mendime të gjata për këshillueshmërinë e kalimit në automatizim, por të eksplorojmë mundësitë e zhvillimit tonë unik në fushën e shërbimeve të informacionit - Sistemi Universal i Kontabilitetit. Ai u krijua nga specialistë të klasit të lartë që kuptojnë nevojat e pronarëve të bizneseve, ndaj ata e fokusuan projektin e tyre në ndihmën ndaj tyre dhe punonjësve të tyre. Një nga veçoritë dalluese, duke gjykuar nga emri, është shkathtësia e tij, pasi mund të jetë i përshtatshëm për çdo fushë veprimtarie, duke iu përshtatur detyrave të vendosura. Ky është një program projektimi ku mund të zgjidhni funksionalitetin sipas gjykimit tuaj dhe në varësi të nevojave të një ndërmarrje të caktuar. Gjithashtu, ndryshe nga shumica e softuerëve të ngjashëm, periudha e zotërimit të konfigurimit të USU do të marrë shumë pak kohë, pasi vetë ndërfaqja është e përqendruar te përdoruesit e zakonshëm të kompjuterit. Dhe për ta bërë kalimin në një format të ri të punës edhe më të shpejtë dhe më të rehatshëm, ofrohet një kurs i vogël, ku specialistët do të flasin për strukturën e menusë dhe do të tregojnë funksionet kryesore. Sistemit të kontabilitetit mund t'i besohet zbatimi i pothuajse të gjitha proceseve që lidhen me transportin e mallrave, që nga marrja dhe regjistrimi i një aplikacioni, duke përfunduar me analizën e shërbimeve të ofruara. Klientët nuk duhet të shqetësohen për zbatimin dhe konfigurimin e platformës, ajo kryhet nga specialistë dhe nuk ka nevojë të ndërpritet ritmi i zakonshëm i punës. Gjithashtu, nuk ka nevojë të bëni shpenzime shtesë për blerjen e pajisjeve të reja, zhvillimi ynë nuk është kërkues për parametrat e sistemit të kompjuterëve, mjaftojnë ato që janë në bilancin e organizatës. Lehtësia e të kuptuarit, funksionimi, përshtatja ndaj kushteve dhe nevojave specifike e bëjnë softuerin USU kaq të popullarizuar për fusha të ndryshme aktiviteti, kompani, përfshirë jashtë vendit, pasi ne kryejmë implementim dhe mbështetje në distancë.

Përpara se përdoruesit të vazhdojnë me përgatitjen e paketës së dokumentacionit shoqërues dhe formularit të udhëtimit, është e nevojshme të plotësojnë katalogët e informacionit, mbi bazën e të cilëve sistemi do të kryejë të gjitha operacionet. Nëse më parë keni mbajtur lista elektronike, tabela për automjetet, personelin, klientët, inventarët, atëherë nuk do të jetë e vështirë t'i transferoni ato në bazën e të dhënave duke importuar, ky funksion jo vetëm që do të reduktojë kohën, por edhe do të ruajë strukturën e brendshme. Programi mbështet shumicën e llojeve të skedarëve elektronikë, kështu që procedura është e shpejtë dhe nuk kërkon një transferim të gjatë manual. Gjithashtu, prezantohen mostrat e të gjitha llojeve të dokumenteve, duke pasur një formular të dakorduar, të standardizuar për plotësimin e tyre të mëvonshëm. Më pas, duhet të vendosni formulat me të cilat do të përcaktohet shkalla e konsumit të benzinës dhe karburanteve dhe lubrifikantëve. Në këtë kategori, ju mund të përshkruani faktorë korrigjimi dhe të shtoni disa formula për lloje të ndryshme makinash, të cilat do ta bëjnë kontabilitetin të saktë. Duke pasur në dorë një bazë të plotë informacioni dhe mjete për llogaritjet, specialistët do të jenë në gjendje të fillojnë kontabilitetin dhe regjistrimin e faturave. Pra, kur merrni një porosi të re, mjafton të zgjidhni formularin dhe të regjistroni parametrat kryesorë, në shumicën e rasteve do të jetë e mundur të zgjidhni informacionin e duhur nga menyja rënëse. Të gjitha llogaritjet kryhen automatikisht, kështu që ju mund t'i tregoni klientit menjëherë koston e saktë të shërbimit të transportit, pa llogaritje që kërkojnë kohë, gjë që do të ketë një efekt pozitiv në kërkesën dhe besnikërinë e palëve. Do të duhen disa minuta për të përgatitur faturën, shumë parametra dhe linja do të përpunohen me përfshirje minimale njerëzore, gjë që do të minimizojë rrezikun e gabimeve. Punonjësit e të gjitha departamenteve të kompanisë së transportit do të vlerësojnë se sa do të ulet ngarkesa e tyre dhe produktiviteti i tyre do të rritet me të njëjtën përbërje, për menaxhimin kjo është një kursim i drejtpërdrejtë i stafit.

Por, programi USU do të ndihmojë jo vetëm në përgatitjen e dokumenteve të udhëtimit, hartimin e fletëve të rrugës, por gjithashtu do të ofrojë mbështetje të konsiderueshme kur merren parasysh aspekte të tjera që lidhen me aktivitetet e kompanisë. Me frekuencën e rregulluar, raportet do të shfaqen në ekranin e drejtorisë, sipas parametrave të vendosur, të cilat do të ndihmojnë në vlerësimin e saktë të gjendjes aktuale të punëve, si për një shërbim të caktuar, ashtu edhe për organizatën në tërësi. Kjo vlen edhe për analizën e flukseve financiare, ato do të jenë gjithashtu nën kontrollin e inteligjencës softuerike, kështu që asnjë qindarkë nuk do të anashkalohet. Çdo punonjës në ndërmarrje do të gjejë një sërë funksionesh për t'i ndihmuar ata të përmbushin përgjegjësitë e tyre të punës, të cilat do të ndikojnë në produktivitetin dhe rritjen e të ardhurave.

Për regjistrimin dhe llogaritjen e faturave në logjistikë, do të ndihmojë programi i karburantit dhe lubrifikantëve, i cili ka një sistem raportimi të përshtatshëm.

Kompania juaj mund të optimizojë në masë të madhe koston e karburanteve dhe lubrifikantëve dhe karburantit duke kryer kontabilitet elektronik të lëvizjes së faturave duke përdorur programin USU.

Për të llogaritur karburantet, lubrifikantët dhe karburantin në çdo organizatë, do t'ju duhet një program fature me raportim dhe funksionalitet të avancuar.

Programi për faturat është i disponueshëm falas në faqen e internetit të USU dhe është ideal për njohje, ka një dizajn të përshtatshëm dhe shumë funksione.

Programi për plotësimin e faturave ju lejon të automatizoni përgatitjen e dokumentacionit në kompani, falë ngarkimit automatik të informacionit nga baza e të dhënave.

Programi për formimin e faturave ju lejon të përgatitni raporte brenda kornizës së planit të përgjithshëm financiar të kompanisë, si dhe të gjurmoni shpenzimet përgjatë rrugëve për momentin.

Ju mund të mbani gjurmët e karburantit në rrugë duke përdorur programin për faturat nga kompania USU.

Programi për llogaritjen e karburantit do t'ju lejojë të mbledhni informacione për karburantin dhe lubrifikantët e shpenzuar dhe të analizoni kostot.

Programi për faturat e kontabilitetit kërkohet në çdo organizatë transporti, sepse me ndihmën e tij mund të shpejtoni ekzekutimin e raportimit.

Programi për llogaritjen e karburanteve dhe lubrifikantëve mund të personalizohet sipas kërkesave specifike të organizatës, gjë që do të ndihmojë në rritjen e saktësisë së raporteve.

Programi për faturat e kontabilitetit ju lejon të shfaqni informacione të përditësuara mbi konsumin e karburanteve dhe lubrifikantëve dhe karburantit nga transporti i kompanisë.

Llogaritja e faturave mund të kryhet shpejt dhe pa probleme me softuerin modern USU.

Programi për llogaritjen e karburanteve dhe lubrifikantëve do t'ju lejojë të gjurmoni konsumin e karburantit dhe karburanteve dhe lubrifikantëve në një kompani korrierësh ose në një shërbim dërgese.

Programi për regjistrimin e faturave do t'ju lejojë të mbledhni informacione për kostot në rrugët e automjeteve, marrjen e informacionit për karburantin e shpenzuar dhe karburantet dhe lubrifikantët e tjerë.

Bëni më të lehtë llogaritjen e faturave dhe karburanteve dhe lubrifikantëve me një program modern nga Sistemi Universal i Kontabilitetit, i cili do t'ju lejojë të organizoni funksionimin e transportit dhe të optimizoni kostot.

Është e lehtë dhe e thjeshtë të regjistrosh drejtuesit me ndihmën e softuerit modern, dhe falë sistemit të raportimit, mund të identifikosh si punonjësit më efektivë dhe t'i shpërblesh, ashtu edhe ata më pak të dobishëm.

Çdo kompani logjistike duhet të llogarisë për benzinën, karburantet dhe lubrifikantët duke përdorur sisteme kompjuterike moderne që do të ofrojnë raportim fleksibël.

Është shumë më e lehtë të mbash gjurmët e konsumit të karburantit me paketën softuerike USU, falë llogaritjes së plotë për të gjitha rrugët dhe drejtuesit.

Vendimi për të blerë softuer nga USU do të jetë një faktor vendimtar për ju në luftën tuaj për një avantazh konkurrues.

Ndërfaqja e aplikacionit është menduar deri në detajet më të vogla, në mënyrë që edhe një përdorues plotësisht i papërvojë të kuptojë lehtësisht parimet e menaxhimit, qëllimin e opsioneve.

Menuja përbëhet nga vetëm tre module, por ato kryejnë gamën e plotë të detyrave dhe secila prej tyre ka të njëjtën strukturë për lehtësinë e punës së përditshme.

Sistemi i kontabilitetit ka një funksionalitet të gjerë që mund të personalizohet për nevoja specifike të biznesit duke zgjedhur një grup mjetesh kur formoni një aplikacion për automatizim.

Rrjedha elektronike e dokumenteve e krijuar nga programi USU do të bëjë të mundur braktisjen e plotë të homologut të saj të letrës, eliminimin e humbjes dhe shfaqjes së gabimeve.

Modelet e faturave dhe dokumenteve të tjera i nënshtrohen miratimit paraprak dhe janë në përputhje me standardet e aktiviteteve logjistike.

Për të plotësuar çdo formular, punonjësve të kompanisë do t'u duhen disa minuta në fuqi, pasi softueri do të plotësojë shumicën e linjave automatikisht, duke përdorur të dhëna nga bazat e informacionit për këtë.

Formulat për llogaritjen e konsumit të burimeve të karburantit bazohen në algoritmet që deklarohen nga klienti, ato mund të rregullohen sipas nevojës.

Gjatë llogaritjes së kostos së një fluturimi, sistemi do të marrë parasysh faktorët korrigjues si sipërfaqja e rrugës, stina, bllokimi i trafikut sipas itinerarit të zgjedhur.

Hartat elektronike, gjeografike do të ndihmojnë logjistikët në ndërtimin e rrugës më optimale për lëvizjen e vlerave materiale.

Specialistët do të marrin mjete për të monitoruar vendndodhjen e mjetit dhe për të kontrolluar kalimin e pikave të kontrollit, sipas distancës së përshkuar.

Nëse është e nevojshme të bëhen rregullime në rrugën aktuale, aplikacioni do të rillogarisë automatikisht koston e çdo burimi dhe shërbimin e ofruar, në përgjithësi.

Çdo përdorues pajiset me një hapësirë pune të veçantë, ku do të ketë në dispozicion informacionin dhe opsionet në bazë të pozicionit të mbajtur.

Bllokimi i llogarive të punonjësve kryhet automatikisht gjatë një mungese të gjatë në kompjuter, gjë që do të përjashtojë personat e paautorizuar nga aksesi në informacionin zyrtar.

Niveli i konkurrencës dhe aftësia për të hyrë në një treg të ri e bën programin të domosdoshëm për menaxherët që përpiqen të zgjerojnë biznesin e tyre.