Çmimi: mujore
Blini programin

Të gjitha pyetjet mund t’i dërgoni në: info@usu.kz
 1. Zhvillimi i softverit
 2.  ›› 
 3. Programe për automatizimin e biznesit
 4.  ›› 
 5. fatura kontabël e karburanteve dhe lubrifikantëve
Vlerësim: 4.9. Numri i organizatave: 705
rating
Vendet: Të gjithë
Sistemi operativ: Windows, Android, macOS
Grupi i programeve: USU software
Qëllim: Automatizimi i biznesit

fatura kontabël e karburanteve dhe lubrifikantëve

 • E drejta e autorit mbron metodat unike të automatizimit të biznesit që përdoren në programet tona.
  E drejta e autorit

  E drejta e autorit
 • Ne jemi një botues i verifikuar i softuerit. Kjo shfaqet në sistemin operativ kur ekzekutojmë programet dhe versionet tona.
  Botues i verifikuar

  Botues i verifikuar
 • Ne punojmë me organizata anembanë botës, nga bizneset e vogla tek ato të mëdha. Kompania jonë është e përfshirë në regjistrin ndërkombëtar të kompanive dhe ka një shenjë elektronike besimi.
  Shenjë besimi

  Shenjë besimi


Tranzicion i shpejtë.
Çfarë doni të bëni tani?fatura kontabël e karburanteve dhe lubrifikantëve

Program i klasit premium me një çmim të përballueshëm

1. Krahasoni konfigurimet

Krahasoni konfigurimet e programit arrow

2. Zgjidhni një monedhë

JavaScript është fikur

3. Llogaritni koston e programit

4. Nëse është e nevojshme, porositni një server virtual me qira

Në mënyrë që të gjithë punonjësit tuaj të punojnë në të njëjtën bazë të dhënash, ju nevojitet një rrjet lokal ndërmjet kompjuterëve (me kabllo ose Wi-Fi). Por gjithashtu mund të porosisni instalimin e programit në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
  Nuk ka rrjet lokal

  Nuk ka rrjet lokal
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
  Punë nga shtëpia

  Punë nga shtëpia
 • Ju keni disa degë.
  Ka degë

  Ka degë
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
  Kontroll nga pushimet

  Kontroll nga pushimet
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
  Punoni në çdo kohë

  Punoni në çdo kohë
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.
  Server i fuqishëm

  Server i fuqishëm


Llogaritni koston e një serveri virtual arrow

Ju paguani vetëm një herë për vetë programin. Dhe për cloud pagesa bëhet çdo muaj.

5. Nënshkruani kontratën

Dërgoni detajet e organizatës ose thjesht pasaportën tuaj për të lidhur një marrëveshje. Kontrata është garancia juaj se do të merrni atë që ju nevojitet. Kontrata

Kontrata e nënshkruar do të duhet të na dërgohet si një kopje e skanuar ose si një fotografi. Ne dërgojmë kontratën origjinale vetëm për ata që kanë nevojë për një version në letër.

6. Paguani me kartë ose një mënyrë tjetër

Karta juaj mund të jetë në një monedhë që nuk është në listë. Nuk është problem. Ju mund të llogarisni koston e programit në dollarë amerikanë dhe të paguani në monedhën tuaj amtare me kursin aktual. Për të paguar me kartë, përdorni faqen e internetit ose aplikacionin celular të bankës suaj.

Mënyrat e mundshme të pagesës

 • transferte bankare
  Bank

  transferte bankare
 • Pagesa me karte
  Card

  Pagesa me karte
 • Paguani përmes PayPal
  PayPal

  Paguani përmes PayPal
 • Transferimi ndërkombëtar Western Union ose ndonjë tjetër
  Western Union

  Western Union
 • Automatizimi nga organizata jonë është një investim i plotë për biznesin tuaj!
 • Këto çmime janë të vlefshme vetëm për blerjen e parë
 • Ne përdorim vetëm teknologji të avancuara të huaja dhe çmimet tona janë të disponueshme për të gjithë

Krahasoni konfigurimet e programit

Zgjedhja popullore
Ekonomik Standard profesionale
Funksionet kryesore të programit të zgjedhur Shikoni videon arrow down
Të gjitha videot mund të shikohen me titra në gjuhën tuaj
exists exists exists
Mënyra e funksionimit me shumë përdorues kur blini më shumë se një licencë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje për gjuhë të ndryshme Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje e harduerit: skanues barkodi, printera faturash, printera etiketash Shikoni videon arrow down exists exists exists
Përdorimi i metodave moderne të postimit: Email, SMS, Viber, telefonimi automatik me zë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Aftësia për të konfiguruar plotësimin automatik të dokumenteve në formatin Microsoft Word Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mundësia për të personalizuar njoftimet e dolli Shikoni videon arrow down exists exists exists
Zgjedhja e një dizajni programi Shikoni videon arrow down exists exists
Aftësia për të personalizuar importimin e të dhënave në tabela Shikoni videon arrow down exists exists
Kopjimi i rreshtit aktual Shikoni videon arrow down exists exists
Filtrimi i të dhënave në një tabelë Shikoni videon arrow down exists exists
Mbështetje për mënyrën e grupimit të rreshtave Shikoni videon arrow down exists exists
Caktimi i imazheve për paraqitje më vizuale të informacionit Shikoni videon arrow down exists exists
Realiteti i shtuar për edhe më shumë dukshmëri Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përkohshme e kolonave të caktuara nga secili përdorues për vete Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përhershme e kolonave ose tabelave specifike për të gjithë përdoruesit e një roli specifik Shikoni videon arrow down exists
Vendosja e të drejtave për rolet që të mund të shtojnë, modifikojnë dhe fshijnë informacione Shikoni videon arrow down exists
Përzgjedhja e fushave për të kërkuar Shikoni videon arrow down exists
Konfigurimi i disponueshmërisë së raporteve dhe veprimeve për role të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Eksporto të dhëna nga tabela ose raporte në formate të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Mundësia e përdorimit të Terminalit të Grumbullimit të të Dhënave Shikoni videon arrow down exists
Mundësia për të personalizuar një kopje rezervë profesionale të bazës së të dhënave tuaja Shikoni videon arrow down exists
Auditimi i veprimeve të përdoruesit Shikoni videon arrow down exists

Kthehu te çmimi arrow

Qiraja e një serveri virtual. Çmimi

Kur keni nevojë për një server cloud?

Qiraja e një serveri virtual është në dispozicion si për blerësit e Sistemit Universal të Kontabilitetit si një opsion shtesë, ashtu edhe si një shërbim i veçantë. Çmimi nuk ndryshon. Ju mund të porosisni një server me qira në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
 • Ju keni disa degë.
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.

Nëse jeni i aftë për harduer

Nëse jeni i aftë për harduerin, atëherë mund të zgjidhni specifikimet e kërkuara për harduerin. Menjëherë do t'ju llogaritet çmimi për marrjen me qira të një serveri virtual të konfigurimit të specifikuar.

Nëse nuk dini asgjë për harduerin

Nëse nuk jeni teknikisht i zgjuar, atëherë më poshtë:

 • Në paragrafin numër 1, tregoni numrin e njerëzve që do të punojnë në serverin tuaj cloud.
 • Më pas vendosni se çfarë është më e rëndësishme për ju:
  • Nëse është më e rëndësishme të marrësh me qira serverin më të lirë cloud, atëherë mos ndrysho asgjë tjetër. Lëvizni poshtë në këtë faqe, atje do të shihni koston e llogaritur për marrjen me qira të një serveri në re.
  • Nëse kostoja është shumë e përballueshme për organizatën tuaj, atëherë mund të përmirësoni performancën. Në hapin # 4, ndryshoni performancën e serverit në të lartë.

Konfigurimi i harduerit

JavaScript është i çaktivizuar, llogaritja nuk është e mundur, kontaktoni zhvilluesit për një listë çmimesh

Kompanitë e transportit kanë nevojë për mjete të ndryshme për llogaritjen e karburanteve, karburanteve dhe lubrifikantëve, materialeve të tjera dhe inventarëve në mënyrë që të monitorojnë të gjitha zërat e kostos. Kontrolli i kostos në baza të vazhdueshme ju lejon të rregulloni fluksin e fondeve në vëllimet e planifikuara, si dhe të optimizoni kostot e organizatës për të rritur përfitimin e shërbimeve logjistike. Procesi i menaxhimit të kostos është intensiv i punës, pasi është e nevojshme jo vetëm të punohet me treguesit përfundimtarë të kostove, por edhe të kontrollohet drejtpërdrejt lëshimi i materialeve, burimeve të karburantit dhe fondeve për shoferët për transport. Softueri Universal Accounting System është zhvilluar në përputhje me specifikat e kompanive të logjistikës, transportit dhe korrierit dhe ofron mjete të tilla për punë dhe kontroll mbi kryerjen e aktiviteteve, si fletëpagesat, kartat e karburantit, fletët e kontabilitetit dhe tabelat e ndryshme. Fleta e kontabilitetit të karburantit përmban një listë të detajuar të vëllimeve dhe kostove të kërkuara të karburanteve dhe lubrifikantëve, duke e bërë më të lehtë për ju kontrollin e karburantit aktual të konsumuar në përputhje me standarde të caktuara. Funksionet e programit lejojnë jo vetëm monitorimin e dinamikës së shpenzimeve, por edhe kryerjen e punës së plotë të të gjitha fushave të veprimtarisë së ndërmarrjes në një burim të vetëm informacioni. Softueri USU dallohet nga komoditeti i tij për shkak të automatizimit të llogaritjeve, efikasitetit të operacioneve, një ndërfaqe vizuale dhe komunikimit me postë elektronike. Përdoruesit e sistemit tonë kompjuterik mund të gjenerojnë dhe printojnë shpejt çdo dokument të nevojshëm: fletëdërgesë, formularë porosish, akte dhe fatura, deklarata për kostot. Për më tepër, punonjësit e kompanisë suaj do të jenë në gjendje të hartojnë modele standarde të kontratave në mënyrë që të nënshkruajnë më shpejt marrëveshjet. Kështu, softueri kontribuon në një menaxhim më efikas të proceseve të ndryshme të punës - si në kryerjen e detyrave të përditshme ashtu edhe në zgjidhjen e çështjeve të rëndësishme të menaxhimit.

Seksioni i Drejtorive, i cili është një bazë informacioni universal i ndërmarrjes, është i lehtë për t'u përdorur falë katalogëve vizualë, të ndarë në kategori. Ai përmban të gjitha të dhënat e kërkuara në kontabilitetin e transportit, të cilat mund të përditësohen nga përdoruesit ndërsa përditësohen. Seksioni i moduleve është një tabelë me të gjitha porositë aktuale dhe të përfunduara, secila prej të cilave ka statusin dhe ngjyrën e vet. Ky bllok llogarit të gjitha kostot e nevojshme për lëshimin e shoferit, përcaktimin e çmimit të ngarkesës, caktimin e transportit dhe performuesve, përcjelljen e transportit të mallrave dhe marrjen e pagesës. Seksioni i Raporteve kryen funksionin e analitikës financiare, pasi ju lejon të shkarkoni raporte të ndryshme që karakterizojnë treguesit e gjendjes dhe aktiviteteve të ndërmarrjes, e cila përmban tabela vizuale, grafikë dhe diagrame.

Udhëzimet e gjeneruara në sistem përfaqësojnë një listë të kontabilitetit për emetimin e karburantit, në të cilën përcaktohet koha, fluturimi dhe vëllimet e karburanteve dhe lubrifikantëve të nevojshëm për transport. Do të jetë më e lehtë të kontrollohet nëse shifrat e konsumit të karburantit të vendosura në regjistrat kontabël përputhen me kostot aktuale të bëra duke mbajtur të gjitha dokumentet e paraqitura nga drejtuesit e mjeteve si dëshmi të kostove në sistem. Për më tepër, në softuerin USU disponohet regjistrimi i kartave të karburantit, në të cilat llogariten kufijtë dhe standardet për konsumin e karburanteve dhe lubrifikantëve. Kjo do t'ju lejojë të rregulloni konsumin e burimeve të karburantit në modalitetin aktual, si dhe të parandaloni rastet e shpenzimeve të tepërta.

Vizualizimi i kontrollit dhe analizës së kostos, i mundshëm falë mjeteve të tilla programore si fleta e kontabilitetit të karburantit, një tabelë me inventar, harta individuale për konsumin e karburanteve dhe lubrifikantëve, ju lejojnë të rritni efikasitetin e biznesit të shërbimeve logjistike dhe të rrisni sasinë e të ardhurat e marra.

Programi për llogaritjen e karburanteve dhe lubrifikantëve do t'ju lejojë të gjurmoni konsumin e karburantit dhe karburanteve dhe lubrifikantëve në një kompani korrierësh ose në një shërbim dërgese.

Programi për plotësimin e faturave ju lejon të automatizoni përgatitjen e dokumentacionit në kompani, falë ngarkimit automatik të informacionit nga baza e të dhënave.

Programi për llogaritjen e karburanteve dhe lubrifikantëve mund të personalizohet sipas kërkesave specifike të organizatës, gjë që do të ndihmojë në rritjen e saktësisë së raporteve.

Çdo kompani logjistike duhet të llogarisë për benzinën, karburantet dhe lubrifikantët duke përdorur sisteme kompjuterike moderne që do të ofrojnë raportim fleksibël.

Është shumë më e lehtë të mbash gjurmët e konsumit të karburantit me paketën softuerike USU, falë llogaritjes së plotë për të gjitha rrugët dhe drejtuesit.

Llogaritja e faturave mund të kryhet shpejt dhe pa probleme me softuerin modern USU.

Ju mund të mbani gjurmët e karburantit në rrugë duke përdorur programin për faturat nga kompania USU.

Programi për faturat e kontabilitetit ju lejon të shfaqni informacione të përditësuara mbi konsumin e karburanteve dhe lubrifikantëve dhe karburantit nga transporti i kompanisë.

Programi për regjistrimin e faturave do t'ju lejojë të mbledhni informacione për kostot në rrugët e automjeteve, marrjen e informacionit për karburantin e shpenzuar dhe karburantet dhe lubrifikantët e tjerë.

Programi për formimin e faturave ju lejon të përgatitni raporte brenda kornizës së planit të përgjithshëm financiar të kompanisë, si dhe të gjurmoni shpenzimet përgjatë rrugëve për momentin.

Për regjistrimin dhe llogaritjen e faturave në logjistikë, do të ndihmojë programi i karburantit dhe lubrifikantëve, i cili ka një sistem raportimi të përshtatshëm.

Programi për llogaritjen e karburantit do t'ju lejojë të mbledhni informacione për karburantin dhe lubrifikantët e shpenzuar dhe të analizoni kostot.

Kompania juaj mund të optimizojë në masë të madhe koston e karburanteve dhe lubrifikantëve dhe karburantit duke kryer kontabilitet elektronik të lëvizjes së faturave duke përdorur programin USU.

Programi për faturat është i disponueshëm falas në faqen e internetit të USU dhe është ideal për njohje, ka një dizajn të përshtatshëm dhe shumë funksione.

Bëni më të lehtë llogaritjen e faturave dhe karburanteve dhe lubrifikantëve me një program modern nga Sistemi Universal i Kontabilitetit, i cili do t'ju lejojë të organizoni funksionimin e transportit dhe të optimizoni kostot.

Për të llogaritur karburantet, lubrifikantët dhe karburantin në çdo organizatë, do t'ju duhet një program fature me raportim dhe funksionalitet të avancuar.

Programi për faturat e kontabilitetit kërkohet në çdo organizatë transporti, sepse me ndihmën e tij mund të shpejtoni ekzekutimin e raportimit.

Është e lehtë dhe e thjeshtë të regjistrosh drejtuesit me ndihmën e softuerit modern, dhe falë sistemit të raportimit, mund të identifikosh si punonjësit më efektivë dhe t'i shpërblesh, ashtu edhe ata më pak të dobishëm.

Automatizimi i llogaritjeve do t'ju lejojë të shmangni gabimet kur punoni me kontabilitetin dhe kontabilitetin financiar, si dhe të siguroni korrektësinë e të dhënave në raportimin e gjeneruar.

Lëshimi i fondeve të përgjegjshme kryhet në bazë të llogaritjeve të automatizuara të kostos.

Koordinatorët e dorëzimit do të kenë mundësinë të kontrollojnë plotësisht procesin e transportit të mallrave: të monitorojnë kalimin e çdo seksioni të rrugës dhe ndalesat e bëra, të llogarisin distancën e mbetur dhe të përcaktojnë datën e dorëzimit.

Pas dorëzimit të ngarkesës, programi regjistron faktin e pagesës ose vonesave për të siguruar marrjen në kohë të pagesave.

Puna me tabela në softuerin USU është e përshtatshme dhe e thjeshtë për shkak të formave vizuale të raporteve.

Programi ofron gjithashtu mundësi për kryerjen e aktiviteteve të magazinës: specialistët përgjegjës mund të kontrollojnë proceset e furnizimit, lëshimit dhe fshirjes së materialeve.

Mjetet e auditimit të personelit do të zëvendësojnë fletët e kontrollit të kohës dhe do të rregullojnë punën e punonjësve në sistemin kompjuterik.

Specialistët e kompanisë suaj të transportit mund të vendosin vlera minimale për çdo artikull të nomenklaturës së mallrave, në mënyrë që të menaxhojnë në mënyrë më efikase pjesët e këmbimit, karburantin dhe materialet e tjera.

Analiza e të dhënave të paraqitura në tabela me tregues financiarë ndihmon në rregullimin e vëllimit të të ardhurave dhe fitimeve, si dhe në sigurimin e normave të larta të përfitimit.

Përdoruesit mund të mbajnë një nomenklaturë të detajuar të fluturimeve dhe rrugëve, automjeteve, llojeve të shërbimeve, stoqeve, furnitorëve, degëve, etj.

Mundësitë e programit kontribuojnë në zhvillimin e marrëdhënieve me klientët, pasi mjete të ndryshme të modulit CRM (Menaxhimi i Marrëdhënieve me Klientin) janë në dispozicion në të.

Kontrolli i emetimit të materialeve do të bëjë të mundur përdorimin më efikas të burimeve.

Nëse është e nevojshme, mund të shkarkoni informacion nga deklaratat elektronike në formatet MS Excel dhe MS Word.

Ju do të jeni në gjendje të vlerësoni se sa aktivisht po rimbushet baza e klientëve dhe sa efektivisht menaxherët po e kryejnë këtë detyrë.

Mund të përdorni gjithashtu funksione të tilla si dërgimi i letrave me e-mail, dërgimi i mesazheve SMS dhe telefonia.