Çmimi: mujore
Blini programin

Të gjitha pyetjet mund t’i dërgoni në: info@usu.kz
 1. Zhvillimi i softverit
 2.  ›› 
 3. Programe për automatizimin e biznesit
 4.  ›› 
 5. Kontabiliteti për një lëshim të faturave
Vlerësim: 4.9. Numri i organizatave: 132
rating
Vendet: Të gjithë
Sistemi operativ: Windows, Android, macOS
Grupi i programeve: USU software
Qëllim: Automatizimi i biznesit

Kontabiliteti për një lëshim të faturave

 • E drejta e autorit mbron metodat unike të automatizimit të biznesit që përdoren në programet tona.
  E drejta e autorit

  E drejta e autorit
 • Ne jemi një botues i verifikuar i softuerit. Kjo shfaqet në sistemin operativ kur ekzekutojmë programet dhe versionet tona.
  Botues i verifikuar

  Botues i verifikuar
 • Ne punojmë me organizata anembanë botës, nga bizneset e vogla tek ato të mëdha. Kompania jonë është e përfshirë në regjistrin ndërkombëtar të kompanive dhe ka një shenjë elektronike besimi.
  Shenjë besimi

  Shenjë besimi


Tranzicion i shpejtë.
Çfarë doni të bëni tani?Kontabiliteti për një lëshim të faturave

Program i klasit premium me një çmim të përballueshëm

1. Krahasoni konfigurimet

Krahasoni konfigurimet e programit arrow

2. Zgjidhni një monedhë

JavaScript është fikur

3. Llogaritni koston e programit

4. Nëse është e nevojshme, porositni një server virtual me qira

Në mënyrë që të gjithë punonjësit tuaj të punojnë në të njëjtën bazë të dhënash, ju nevojitet një rrjet lokal ndërmjet kompjuterëve (me kabllo ose Wi-Fi). Por gjithashtu mund të porosisni instalimin e programit në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
  Nuk ka rrjet lokal

  Nuk ka rrjet lokal
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
  Punë nga shtëpia

  Punë nga shtëpia
 • Ju keni disa degë.
  Ka degë

  Ka degë
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
  Kontroll nga pushimet

  Kontroll nga pushimet
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
  Punoni në çdo kohë

  Punoni në çdo kohë
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.
  Server i fuqishëm

  Server i fuqishëm


Llogaritni koston e një serveri virtual arrow

Ju paguani vetëm një herë për vetë programin. Dhe për cloud pagesa bëhet çdo muaj.

5. Nënshkruani kontratën

Dërgoni detajet e organizatës ose thjesht pasaportën tuaj për të lidhur një marrëveshje. Kontrata është garancia juaj se do të merrni atë që ju nevojitet. Kontrata

Kontrata e nënshkruar do të duhet të na dërgohet si një kopje e skanuar ose si një fotografi. Ne dërgojmë kontratën origjinale vetëm për ata që kanë nevojë për një version në letër.

6. Paguani me kartë ose një mënyrë tjetër

Karta juaj mund të jetë në një monedhë që nuk është në listë. Nuk është problem. Ju mund të llogarisni koston e programit në dollarë amerikanë dhe të paguani në monedhën tuaj amtare me kursin aktual. Për të paguar me kartë, përdorni faqen e internetit ose aplikacionin celular të bankës suaj.

Mënyrat e mundshme të pagesës

 • transferte bankare
  Bank

  transferte bankare
 • Pagesa me karte
  Card

  Pagesa me karte
 • Paguani përmes PayPal
  PayPal

  Paguani përmes PayPal
 • Transferimi ndërkombëtar Western Union ose ndonjë tjetër
  Western Union

  Western Union
 • Automatizimi nga organizata jonë është një investim i plotë për biznesin tuaj!
 • Këto çmime janë të vlefshme vetëm për blerjen e parë
 • Ne përdorim vetëm teknologji të avancuara të huaja dhe çmimet tona janë të disponueshme për të gjithë

Krahasoni konfigurimet e programit

Zgjedhja popullore
Ekonomik Standard profesionale
Funksionet kryesore të programit të zgjedhur Shikoni videon arrow down
Të gjitha videot mund të shikohen me titra në gjuhën tuaj
exists exists exists
Mënyra e funksionimit me shumë përdorues kur blini më shumë se një licencë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje për gjuhë të ndryshme Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje e harduerit: skanues barkodi, printera faturash, printera etiketash Shikoni videon arrow down exists exists exists
Përdorimi i metodave moderne të postimit: Email, SMS, Viber, telefonimi automatik me zë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Aftësia për të konfiguruar plotësimin automatik të dokumenteve në formatin Microsoft Word Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mundësia për të personalizuar njoftimet e dolli Shikoni videon arrow down exists exists exists
Zgjedhja e një dizajni programi Shikoni videon arrow down exists exists
Aftësia për të personalizuar importimin e të dhënave në tabela Shikoni videon arrow down exists exists
Kopjimi i rreshtit aktual Shikoni videon arrow down exists exists
Filtrimi i të dhënave në një tabelë Shikoni videon arrow down exists exists
Mbështetje për mënyrën e grupimit të rreshtave Shikoni videon arrow down exists exists
Caktimi i imazheve për paraqitje më vizuale të informacionit Shikoni videon arrow down exists exists
Realiteti i shtuar për edhe më shumë dukshmëri Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përkohshme e kolonave të caktuara nga secili përdorues për vete Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përhershme e kolonave ose tabelave specifike për të gjithë përdoruesit e një roli specifik Shikoni videon arrow down exists
Vendosja e të drejtave për rolet që të mund të shtojnë, modifikojnë dhe fshijnë informacione Shikoni videon arrow down exists
Përzgjedhja e fushave për të kërkuar Shikoni videon arrow down exists
Konfigurimi i disponueshmërisë së raporteve dhe veprimeve për role të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Eksporto të dhëna nga tabela ose raporte në formate të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Mundësia e përdorimit të Terminalit të Grumbullimit të të Dhënave Shikoni videon arrow down exists
Mundësia për të personalizuar një kopje rezervë profesionale të bazës së të dhënave tuaja Shikoni videon arrow down exists
Auditimi i veprimeve të përdoruesit Shikoni videon arrow down exists

Kthehu te çmimi arrow

Qiraja e një serveri virtual. Çmimi

Kur keni nevojë për një server cloud?

Qiraja e një serveri virtual është në dispozicion si për blerësit e Sistemit Universal të Kontabilitetit si një opsion shtesë, ashtu edhe si një shërbim i veçantë. Çmimi nuk ndryshon. Ju mund të porosisni një server me qira në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
 • Ju keni disa degë.
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.

Nëse jeni i aftë për harduer

Nëse jeni i aftë për harduerin, atëherë mund të zgjidhni specifikimet e kërkuara për harduerin. Menjëherë do t'ju llogaritet çmimi për marrjen me qira të një serveri virtual të konfigurimit të specifikuar.

Nëse nuk dini asgjë për harduerin

Nëse nuk jeni teknikisht i zgjuar, atëherë më poshtë:

 • Në paragrafin numër 1, tregoni numrin e njerëzve që do të punojnë në serverin tuaj cloud.
 • Më pas vendosni se çfarë është më e rëndësishme për ju:
  • Nëse është më e rëndësishme të marrësh me qira serverin më të lirë cloud, atëherë mos ndrysho asgjë tjetër. Lëvizni poshtë në këtë faqe, atje do të shihni koston e llogaritur për marrjen me qira të një serveri në re.
  • Nëse kostoja është shumë e përballueshme për organizatën tuaj, atëherë mund të përmirësoni performancën. Në hapin # 4, ndryshoni performancën e serverit në të lartë.

Konfigurimi i harduerit

JavaScript është i çaktivizuar, llogaritja nuk është e mundur, kontaktoni zhvilluesit për një listë çmimesh

Në shumë organizata, karburantet dhe lubrifikantët dhe transporti janë njësi integrale dhe të rëndësishme të kontabilitetit. Kontabiliteti i karburantit dhe lubrifikantëve në ndërmarrje mund të kryhet duke përdorur fatura për makina. Llogaritja e faturave do të ndihmojë në organizimin dhe ruajtjen e kontrollit të karburantit dhe automjeteve të përdorura në ndërmarrje. Sistemi ynë i integruar do të kryejë lehtësisht kontrollin sipas kritereve të ndryshme, karburantin për çdo automjet dhe do të mbajë në mënyrë gjithëpërfshirëse gjurmët e drejtuesve për çdo periudhë. Softueri ynë i faturave ka funksionalitet shumë mbresëlënës. Një nga operacionet e disponueshme është regjistrimi automatik i faturës. Sipas të dhënave për transportin, karburantet dhe lubrifikantët dhe kohën e shënuar në faturën e transportit, sistemi monitoron automatikisht konsumin e karburantit, si për çdo njësi ashtu edhe për ndërmarrjen në tërësi.

Regjistrimi elektronik i konsumit të karburantit ndihmon për të gjurmuar lëvizjen e karburantit dhe për të mbajtur vazhdimisht nën kontroll mbetjet sasiore për çdo lloj karburanti dhe lubrifikantësh. Programi për regjistrimin e faturave mund të mbajë edhe orët e punës së shoferëve, gjë që mundëson organizimin e kontrollit të nevojshëm të trafikut, duke bërë kështu përdorimin më racional të automjeteve zyrtare. Kontrolli kompjuterik i karburanteve dhe lubrifikantëve dhe faturat e rrugëve ka një larmi të madhe raportesh analitike vizuale mbi të dhënat e futura, sipas të cilave është e mundur të vendoset kontrolli i prodhimit të drejtuesve dhe kontrolli i karburanteve dhe lubrifikantëve. Një sistem i tillë i fuqishëm i kontabilitetit bën të mundur përgjigjen në kohën e duhur ndaj situatave kritike në prodhim dhe ruajtjen e funksionimit të ndërmarrjes në nivelin e duhur profesional. Programi i regjistrimit të fletëpagesës ofrohet falas vetëm si një version demo provë. Ju mund ta shkarkoni programin e kontrollit të faturave të rrugës si një version demo në faqen tonë të internetit.

Llogaritja e benzinës duke përdorur programin ju lejon të gjurmoni bilancet aktuale të karburanteve dhe lubrifikantëve në depo.

Sistemi i kontrollit të karburantit organizon llogaritjen e kostove të karburanteve dhe lubrifikantëve për çdo njësi.

Programi për plotësimin e faturave do të llogarisë automatikisht karburantin e konsumuar gjatë futjes së të dhënave të trafikut.

Programi për llogaritjen e karburantit dhe lubrifikantëve gjatë llogaritjes së karburantit bazohet në karakteristikat e një automjeti të veçantë.

Formimi i imazhit të organizatës do të jetë në duar të mira gjatë krijimit të kontabilitetit menaxherial dhe financiar.

Menaxhimi i institucionit do të jetë i centralizuar, gjë që do t'i lejojë drejtuesit të ushtrojnë kontroll të plotë.

Sistemi rregullator ka një gamë të gjerë mjetesh të ndryshme që do të sigurojnë menaxhimin e suksesshëm të proceseve në një organizatë.

Planifikimi financiar do të shpërndajë me sukses fitimin dhe do të llogarisë shpenzimet e përkohshme.

Pasqyra e fluksit të parasë mund të merret vetëm nga një punonjës me akses.

Motivimi jofinanciar i stafit konsiston në thjeshtimin e procesit të punës së çdo punonjësi, gjë që do të ndodhë pas instalimit të programit.

Programi do të përmirësojë cilësinë e punës.

Programi i kontabilitetit të karburanteve mban një regjistër elektronik të karburanteve dhe lubrifikantëve, gjë që e bën më të lehtë kontrollin e lëvizjes së karburanteve dhe lubrifikantëve.

Regjistri i transportit ndihmon për të krijuar lehtësisht një regjistër të punës së shoferëve dhe automjeteve.

Mbushja automatike e fletëpagesave lehtëson formimin e faturave nga operatori dhe ul koston e kohës së punës.

Automatizimi i kontabilitetit të karburanteve dhe lubrifikantëve e bën shumë më të lehtë vendosjen e kontrollit të karburanteve dhe lubrifikantëve, në veçanti, kontrollin e benzinës në ndërmarrje dhe tema e organizimit të kontabilitetit të karburanteve dhe lubrifikantëve bëhet një detyrë e thjeshtë.

Programi për llogaritjen e karburantit dhe lubrifikantëve shpërndahet pa pagesë në formën e një versioni demo për t'u njohur me mënyrën e organizimit të kontabilitetit të karburantit në program.

Programi i matjes së benzinës monitoron lehtësisht matjen e karburantit.

Automatizimi i faturave gjeneron një regjistër të konsumit të karburantit.

Programi i kontabilitetit të shoferit dhe sistemi i kontabilitetit të karburanteve dhe lubrifikantëve, duke pasur një funksionalitet të rëndësishëm, do të jenë një mjet i fuqishëm në organizimin e kontabilitetit në ndërmarrje.

Programi i kontrollit të shoferit dhe programi i kontrollit të karburantit mund të personalizohen për të përmbushur kërkesat specifike të çdo organizate.