Çmimi: mujore
Blini programin

Të gjitha pyetjet mund t’i dërgoni në: info@usu.kz
 1. Zhvillimi i softverit
 2.  ›› 
 3. Programe për automatizimin e biznesit
 4.  ›› 
 5. forma e kontabilitetit të karburanteve dhe lubrifikantëve
Vlerësim: 4.9. Numri i organizatave: 762
rating
Vendet: Të gjithë
Sistemi operativ: Windows, Android, macOS
Grupi i programeve: USU software
Qëllim: Automatizimi i biznesit

forma e kontabilitetit të karburanteve dhe lubrifikantëve

 • E drejta e autorit mbron metodat unike të automatizimit të biznesit që përdoren në programet tona.
  E drejta e autorit

  E drejta e autorit
 • Ne jemi një botues i verifikuar i softuerit. Kjo shfaqet në sistemin operativ kur ekzekutojmë programet dhe versionet tona.
  Botues i verifikuar

  Botues i verifikuar
 • Ne punojmë me organizata anembanë botës, nga bizneset e vogla tek ato të mëdha. Kompania jonë është e përfshirë në regjistrin ndërkombëtar të kompanive dhe ka një shenjë elektronike besimi.
  Shenjë besimi

  Shenjë besimi


Tranzicion i shpejtë.
Çfarë doni të bëni tani?forma e kontabilitetit të karburanteve dhe lubrifikantëve

Program i klasit premium me një çmim të përballueshëm

1. Krahasoni konfigurimet

Krahasoni konfigurimet e programit arrow

2. Zgjidhni një monedhë

JavaScript është fikur

3. Llogaritni koston e programit

4. Nëse është e nevojshme, porositni një server virtual me qira

Në mënyrë që të gjithë punonjësit tuaj të punojnë në të njëjtën bazë të dhënash, ju nevojitet një rrjet lokal ndërmjet kompjuterëve (me kabllo ose Wi-Fi). Por gjithashtu mund të porosisni instalimin e programit në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
  Nuk ka rrjet lokal

  Nuk ka rrjet lokal
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
  Punë nga shtëpia

  Punë nga shtëpia
 • Ju keni disa degë.
  Ka degë

  Ka degë
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
  Kontroll nga pushimet

  Kontroll nga pushimet
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
  Punoni në çdo kohë

  Punoni në çdo kohë
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.
  Server i fuqishëm

  Server i fuqishëm


Llogaritni koston e një serveri virtual arrow

Ju paguani vetëm një herë për vetë programin. Dhe për cloud pagesa bëhet çdo muaj.

5. Nënshkruani kontratën

Dërgoni detajet e organizatës ose thjesht pasaportën tuaj për të lidhur një marrëveshje. Kontrata është garancia juaj se do të merrni atë që ju nevojitet. Kontrata

Kontrata e nënshkruar do të duhet të na dërgohet si një kopje e skanuar ose si një fotografi. Ne dërgojmë kontratën origjinale vetëm për ata që kanë nevojë për një version në letër.

6. Paguani me kartë ose një mënyrë tjetër

Karta juaj mund të jetë në një monedhë që nuk është në listë. Nuk është problem. Ju mund të llogarisni koston e programit në dollarë amerikanë dhe të paguani në monedhën tuaj amtare me kursin aktual. Për të paguar me kartë, përdorni faqen e internetit ose aplikacionin celular të bankës suaj.

Mënyrat e mundshme të pagesës

 • transferte bankare
  Bank

  transferte bankare
 • Pagesa me karte
  Card

  Pagesa me karte
 • Paguani përmes PayPal
  PayPal

  Paguani përmes PayPal
 • Transferimi ndërkombëtar Western Union ose ndonjë tjetër
  Western Union

  Western Union
 • Automatizimi nga organizata jonë është një investim i plotë për biznesin tuaj!
 • Këto çmime janë të vlefshme vetëm për blerjen e parë
 • Ne përdorim vetëm teknologji të avancuara të huaja dhe çmimet tona janë të disponueshme për të gjithë

Krahasoni konfigurimet e programit

Zgjedhja popullore
Ekonomik Standard profesionale
Funksionet kryesore të programit të zgjedhur Shikoni videon arrow down
Të gjitha videot mund të shikohen me titra në gjuhën tuaj
exists exists exists
Mënyra e funksionimit me shumë përdorues kur blini më shumë se një licencë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje për gjuhë të ndryshme Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje e harduerit: skanues barkodi, printera faturash, printera etiketash Shikoni videon arrow down exists exists exists
Përdorimi i metodave moderne të postimit: Email, SMS, Viber, telefonimi automatik me zë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Aftësia për të konfiguruar plotësimin automatik të dokumenteve në formatin Microsoft Word Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mundësia për të personalizuar njoftimet e dolli Shikoni videon arrow down exists exists exists
Zgjedhja e një dizajni programi Shikoni videon arrow down exists exists
Aftësia për të personalizuar importimin e të dhënave në tabela Shikoni videon arrow down exists exists
Kopjimi i rreshtit aktual Shikoni videon arrow down exists exists
Filtrimi i të dhënave në një tabelë Shikoni videon arrow down exists exists
Mbështetje për mënyrën e grupimit të rreshtave Shikoni videon arrow down exists exists
Caktimi i imazheve për paraqitje më vizuale të informacionit Shikoni videon arrow down exists exists
Realiteti i shtuar për edhe më shumë dukshmëri Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përkohshme e kolonave të caktuara nga secili përdorues për vete Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përhershme e kolonave ose tabelave specifike për të gjithë përdoruesit e një roli specifik Shikoni videon arrow down exists
Vendosja e të drejtave për rolet që të mund të shtojnë, modifikojnë dhe fshijnë informacione Shikoni videon arrow down exists
Përzgjedhja e fushave për të kërkuar Shikoni videon arrow down exists
Konfigurimi i disponueshmërisë së raporteve dhe veprimeve për role të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Eksporto të dhëna nga tabela ose raporte në formate të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Mundësia e përdorimit të Terminalit të Grumbullimit të të Dhënave Shikoni videon arrow down exists
Mundësia për të personalizuar një kopje rezervë profesionale të bazës së të dhënave tuaja Shikoni videon arrow down exists
Auditimi i veprimeve të përdoruesit Shikoni videon arrow down exists

Kthehu te çmimi arrow

Qiraja e një serveri virtual. Çmimi

Kur keni nevojë për një server cloud?

Qiraja e një serveri virtual është në dispozicion si për blerësit e Sistemit Universal të Kontabilitetit si një opsion shtesë, ashtu edhe si një shërbim i veçantë. Çmimi nuk ndryshon. Ju mund të porosisni një server me qira në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
 • Ju keni disa degë.
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.

Nëse jeni i aftë për harduer

Nëse jeni i aftë për harduerin, atëherë mund të zgjidhni specifikimet e kërkuara për harduerin. Menjëherë do t'ju llogaritet çmimi për marrjen me qira të një serveri virtual të konfigurimit të specifikuar.

Nëse nuk dini asgjë për harduerin

Nëse nuk jeni teknikisht i zgjuar, atëherë më poshtë:

 • Në paragrafin numër 1, tregoni numrin e njerëzve që do të punojnë në serverin tuaj cloud.
 • Më pas vendosni se çfarë është më e rëndësishme për ju:
  • Nëse është më e rëndësishme të marrësh me qira serverin më të lirë cloud, atëherë mos ndrysho asgjë tjetër. Lëvizni poshtë në këtë faqe, atje do të shihni koston e llogaritur për marrjen me qira të një serveri në re.
  • Nëse kostoja është shumë e përballueshme për organizatën tuaj, atëherë mund të përmirësoni performancën. Në hapin # 4, ndryshoni performancën e serverit në të lartë.

Konfigurimi i harduerit

JavaScript është i çaktivizuar, llogaritja nuk është e mundur, kontaktoni zhvilluesit për një listë çmimesh

Të gjitha kompanitë që ofrojnë shërbime logjistike, ose kanë automjete në asetet e tyre, mbajnë evidencë për përdorimin e karburanteve dhe lubrifikantëve (POL). Formulari i kontabilitetit të karburantit dhe lubrifikantëve përmban të gjitha të dhënat e nevojshme për përdorimin e konsumit të karburantit. Formularët për emetimin e karburanteve dhe lubrifikantëve regjistrohen në një libër kontabël të veçantë. Lëshimi kryhet në bazë të faturave, të cilat shërbejnë si burim informacioni për qëllimin e synuar dhe përdorimin e karburantit. Formulari i regjistrimit për emetimin e karburanteve dhe lubrifikantëve përbëhet nga tre pjesë. Pjesa e parë është një hyrje, ku shfaqen të dhëna të tilla si numri i dokumentit, emri i kompanisë, marka e automjetit, emri i karburantit dhe lubrifikantëve, data e lëshimit, të dhënat e personit përgjegjës për lëshimin. Në pjesën tjetër të formularit, shfaqen modeli dhe numri i automjetit, numri i faturës, informacioni për shoferin me numrin e personelit, sasia e karburantit dhe lubrifikantëve të lëshuar në litra. Epo, faza përfundimtare e plotësimit të formularit me të dhënat e kontabilitetit për karburantet dhe lubrifikantët është mbledhja e nënshkrimeve dhe vërtetimi i dokumentit me vulën e ndërmarrjes. Format për lëshimin e karburanteve dhe lubrifikantëve mund të ndryshojnë për faktin se në organizatë përdoren disa lloje të karburantit. Përdorimi i formularëve dhe një ditar për lëshimin e karburanteve dhe lubrifikantëve gjeneron një raport mbi lëvizjen e karburantit, i cili përdoret më tej në punën e kontabilitetit. Kontabiliteti kryhet në bazë të formularëve, ndërkohë që duhet pasur parasysh se edhe kryerja e veprimeve kontabël ndryshon. Për kompanitë e transportit, kostoja e karburanteve dhe lubrifikantëve është kosto materiale, për kompanitë e tjera ato përfshihen midis kostove të tjera.

Ashtu si çdo operacion kontabël, megjithëse i ngarkuar me rrjedhën e dokumenteve, mbajtja e regjistrave të karburanteve dhe lubrifikantëve është një proces i mundimshëm. Në prani të një numri të madh automjetesh, përgatitja e formularëve për emetimin e karburanteve dhe lubrifikantëve dhe mirëmbajtja e aktiviteteve të kontabilitetit është e ndërlikuar nga një fluks i madh informacioni dhe rutinë. Lëshimi i formularëve mund të kryhet njëkohësisht për pesë deri në dhjetë automjete, të cilat gjithashtu mund të ndryshojnë në pamje. Humbja e kohës në formimin e dokumentacionit është burimi kryesor i joefikasitetit të ndërmarrjes. Në lidhje me kontabilitetin, kjo kërcënon të krijojë probleme me kredencialet, besueshmëria e të cilave do të varet kryesisht nga personi. Nën ndikimin e faktorit njerëzor dhe vëllimeve të mëdha të përpunimit të informacionit, rreziku për të bërë gabime është shumë i lartë. Në të njëjtën kohë, gabimet e bëra ndikojnë ndjeshëm në rrjedhën e të gjitha aktiviteteve të kontabilitetit dhe në formimin e mëtejshëm të raportimit. Gabimet në raportimin tatimor sjellin pagesën e një gjobe, e cila do të sjellë kosto të panevojshme për kompaninë, në mos edhe humbje. Për të optimizuar kontabilitetin dhe menaxhimin e dokumenteve, shumë kompani përdorin sisteme të automatizuara. Sisteme të tilla veprojnë me qëllim në aktivitetet e organizatës, duke kontribuar në rritjen e efikasitetit, produktivitetit dhe performancës ekonomike të kompanisë.

Sistemi Universal i Kontabilitetit (USS) është një program inovativ automatizimi, aftësitë e të cilit mund të optimizojnë lehtësisht çdo rrjedhë pune të kryer në një organizatë. Përdorimi i USS nuk ka ndonjë shpërndarje apo specializim të veçantë; sistemi është i përshtatshëm për çdo organizatë. Veçantia e softuerit qëndron në aftësinë e tij për t'u përshtatur me ndryshimet në strukturën e organizatës dhe proceset e punës, si dhe zhvillimi i produktit kryhet duke marrë parasysh nevojat, dëshirat dhe detyrat e nevojshme, zbatimin e të cilave programi duhet të sigurojë. .

Së bashku me Sistemin Universal të Kontabilitetit, ju mund të optimizoni lehtësisht kontabilitetin duke gjeneruar dhe plotësuar formularë të ndryshëm në modalitetin automatik, duke bërë llogaritjet për konsumin e karburantit, duke kontrolluar procesin e transportit, duke gjurmuar dhe monitoruar gjendjen teknike të automjeteve, duke kontrolluar punën e drejtuesve etj. .

Automatizimi me Sistemin Universal të Kontabilitetit është i thjeshtë, i lehtë dhe i shpejtë!

Ju mund të mbani gjurmët e karburantit në rrugë duke përdorur programin për faturat nga kompania USU.

Është e lehtë dhe e thjeshtë të regjistrosh drejtuesit me ndihmën e softuerit modern, dhe falë sistemit të raportimit, mund të identifikosh si punonjësit më efektivë dhe t'i shpërblesh, ashtu edhe ata më pak të dobishëm.

Programi për regjistrimin e faturave do t'ju lejojë të mbledhni informacione për kostot në rrugët e automjeteve, marrjen e informacionit për karburantin e shpenzuar dhe karburantet dhe lubrifikantët e tjerë.

Programi për plotësimin e faturave ju lejon të automatizoni përgatitjen e dokumentacionit në kompani, falë ngarkimit automatik të informacionit nga baza e të dhënave.

Bëni më të lehtë llogaritjen e faturave dhe karburanteve dhe lubrifikantëve me një program modern nga Sistemi Universal i Kontabilitetit, i cili do t'ju lejojë të organizoni funksionimin e transportit dhe të optimizoni kostot.

Programi për faturat e kontabilitetit ju lejon të shfaqni informacione të përditësuara mbi konsumin e karburanteve dhe lubrifikantëve dhe karburantit nga transporti i kompanisë.

Programi për faturat është i disponueshëm falas në faqen e internetit të USU dhe është ideal për njohje, ka një dizajn të përshtatshëm dhe shumë funksione.

Është shumë më e lehtë të mbash gjurmët e konsumit të karburantit me paketën softuerike USU, falë llogaritjes së plotë për të gjitha rrugët dhe drejtuesit.

Çdo kompani logjistike duhet të llogarisë për benzinën, karburantet dhe lubrifikantët duke përdorur sisteme kompjuterike moderne që do të ofrojnë raportim fleksibël.

Programi për faturat e kontabilitetit kërkohet në çdo organizatë transporti, sepse me ndihmën e tij mund të shpejtoni ekzekutimin e raportimit.

Llogaritja e faturave mund të kryhet shpejt dhe pa probleme me softuerin modern USU.

Për regjistrimin dhe llogaritjen e faturave në logjistikë, do të ndihmojë programi i karburantit dhe lubrifikantëve, i cili ka një sistem raportimi të përshtatshëm.

Programi për llogaritjen e karburantit do t'ju lejojë të mbledhni informacione për karburantin dhe lubrifikantët e shpenzuar dhe të analizoni kostot.

Për të llogaritur karburantet, lubrifikantët dhe karburantin në çdo organizatë, do t'ju duhet një program fature me raportim dhe funksionalitet të avancuar.

Kompania juaj mund të optimizojë në masë të madhe koston e karburanteve dhe lubrifikantëve dhe karburantit duke kryer kontabilitet elektronik të lëvizjes së faturave duke përdorur programin USU.

Programi për llogaritjen e karburanteve dhe lubrifikantëve do t'ju lejojë të gjurmoni konsumin e karburantit dhe karburanteve dhe lubrifikantëve në një kompani korrierësh ose në një shërbim dërgese.

Programi për formimin e faturave ju lejon të përgatitni raporte brenda kornizës së planit të përgjithshëm financiar të kompanisë, si dhe të gjurmoni shpenzimet përgjatë rrugëve për momentin.

Programi për llogaritjen e karburanteve dhe lubrifikantëve mund të personalizohet sipas kërkesave specifike të organizatës, gjë që do të ndihmojë në rritjen e saktësisë së raporteve.

Program shumëfunksional me një menu të aksesueshme.

Optimizimi i punës me formularët për emetimin e karburanteve dhe lubrifikantëve.

Kontroll mbi kryerjen e operacioneve kontabël.

Formimi i procedurës për plotësimin e formularëve për kontabilitetin e karburanteve dhe lubrifikantëve, kontrolli mbi ekzekutimin.

Krijimi, formimi, plotësimi i formularëve në modalitetin automatik.

Punoni me faturat në mënyrë të automatizuar.

Menaxhimi i burimeve të kompanisë.

Tabelat e automatizuara për llogaritjen e kostove të karburantit.

Analiza e kostove të karburanteve dhe lubrifikantëve sipas informacionit në formularë.

Zhvillimi i metodave për të ulur kostot e karburantit.

Kryerja e operacioneve financiare, analitike dhe audituese.

Përpunimi automatik i dokumentacionit: kontrata, formularë, deklarata, revista etj.

Plotësimi i regjistrit të lëvizjes së faturave.

Programi ka një gazetë të integruar që do t'ju ndihmojë të optimizoni rrugët e transportit.

Optimizimi i strukturës së menaxhimit.

Importi dhe eksporti i të dhënave të çdo madhësie.

Shfaqja e detajuar e veprimeve të regjistruara në sistem.

Menaxhimi i operacioneve logjistike.

Sistemi i integruar i menaxhimit të magazinës.

Monitorimi, mirëmbajtja dhe riparimi i automjeteve.

Opsioni i menaxhimit të ndërmarrjes në distancë.

Kërkim i shpejtë në program.

Përdorimi i USU garanton sigurinë e ruajtjes së informacionit.

Ruajtja e të dhënave statistikore.

Niveli i lartë i shërbimit dhe shërbimit për produktin softuer.