Çmimi: mujore
Blini programin

Të gjitha pyetjet mund t’i dërgoni në: info@usu.kz
 1. Zhvillimi i softverit
 2.  ›› 
 3. Programe për automatizimin e biznesit
 4.  ›› 
 5. Kontabiliteti dhe analiza e prodhimit të bagëtive
Vlerësim: 4.9. Numri i organizatave: 13
rating
Vendet: Të gjithë
Sistemi operativ: Windows, Android, macOS
Grupi i programeve: USU software
Qëllim: Automatizimi i biznesit

Kontabiliteti dhe analiza e prodhimit të bagëtive

 • E drejta e autorit mbron metodat unike të automatizimit të biznesit që përdoren në programet tona.
  E drejta e autorit

  E drejta e autorit
 • Ne jemi një botues i verifikuar i softuerit. Kjo shfaqet në sistemin operativ kur ekzekutojmë programet dhe versionet tona.
  Botues i verifikuar

  Botues i verifikuar
 • Ne punojmë me organizata anembanë botës, nga bizneset e vogla tek ato të mëdha. Kompania jonë është e përfshirë në regjistrin ndërkombëtar të kompanive dhe ka një shenjë elektronike besimi.
  Shenjë besimi

  Shenjë besimi


Tranzicion i shpejtë.
Çfarë doni të bëni tani?Kontabiliteti dhe analiza e prodhimit të bagëtive
Kur filloni programin, mund të zgjidhni gjuhën.
Choose language

Program i klasit premium me një çmim të përballueshëm

1. Krahasoni konfigurimet

Krahasoni konfigurimet e programit arrow

2. Zgjidhni një monedhë

JavaScript është fikur

3. Llogaritni koston e programit

4. Nëse është e nevojshme, porositni një server virtual me qira

Në mënyrë që të gjithë punonjësit tuaj të punojnë në të njëjtën bazë të dhënash, ju nevojitet një rrjet lokal ndërmjet kompjuterëve (me kabllo ose Wi-Fi). Por gjithashtu mund të porosisni instalimin e programit në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
  Nuk ka rrjet lokal

  Nuk ka rrjet lokal
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
  Punë nga shtëpia

  Punë nga shtëpia
 • Ju keni disa degë.
  Ka degë

  Ka degë
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
  Kontroll nga pushimet

  Kontroll nga pushimet
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
  Punoni në çdo kohë

  Punoni në çdo kohë
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.
  Server i fuqishëm

  Server i fuqishëm


Llogaritni koston e një serveri virtual arrow

Ju paguani vetëm një herë për vetë programin. Dhe për cloud pagesa bëhet çdo muaj.

5. Nënshkruani kontratën

Dërgoni detajet e organizatës ose thjesht pasaportën tuaj për të lidhur një marrëveshje. Kontrata është garancia juaj se do të merrni atë që ju nevojitet. Kontrata

Kontrata e nënshkruar do të duhet të na dërgohet si një kopje e skanuar ose si një fotografi. Ne dërgojmë kontratën origjinale vetëm për ata që kanë nevojë për një version në letër.

6. Paguani me kartë ose një mënyrë tjetër

Karta juaj mund të jetë në një monedhë që nuk është në listë. Nuk është problem. Ju mund të llogarisni koston e programit në dollarë amerikanë dhe të paguani në monedhën tuaj amtare me kursin aktual. Për të paguar me kartë, përdorni faqen e internetit ose aplikacionin celular të bankës suaj.

Mënyrat e mundshme të pagesës

 • transferte bankare
  Bank

  transferte bankare
 • Pagesa me karte
  Card

  Pagesa me karte
 • Paguani përmes PayPal
  PayPal

  Paguani përmes PayPal
 • Transferimi ndërkombëtar Western Union ose ndonjë tjetër
  Western Union

  Western Union
 • Automatizimi nga organizata jonë është një investim i plotë për biznesin tuaj!
 • Këto çmime janë të vlefshme vetëm për blerjen e parë
 • Ne përdorim vetëm teknologji të avancuara të huaja dhe çmimet tona janë të disponueshme për të gjithë

Krahasoni konfigurimet e programit

Zgjedhja popullore
Ekonomik Standard profesionale
Funksionet kryesore të programit të zgjedhur Shikoni videon arrow down
Të gjitha videot mund të shikohen me titra në gjuhën tuaj
exists exists exists
Mënyra e funksionimit me shumë përdorues kur blini më shumë se një licencë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje për gjuhë të ndryshme Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje e harduerit: skanues barkodi, printera faturash, printera etiketash Shikoni videon arrow down exists exists exists
Përdorimi i metodave moderne të postimit: Email, SMS, Viber, telefonimi automatik me zë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Aftësia për të konfiguruar plotësimin automatik të dokumenteve në formatin Microsoft Word Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mundësia për të personalizuar njoftimet e dolli Shikoni videon arrow down exists exists exists
Zgjedhja e një dizajni programi Shikoni videon arrow down exists exists
Aftësia për të personalizuar importimin e të dhënave në tabela Shikoni videon arrow down exists exists
Kopjimi i rreshtit aktual Shikoni videon arrow down exists exists
Filtrimi i të dhënave në një tabelë Shikoni videon arrow down exists exists
Mbështetje për mënyrën e grupimit të rreshtave Shikoni videon arrow down exists exists
Caktimi i imazheve për paraqitje më vizuale të informacionit Shikoni videon arrow down exists exists
Realiteti i shtuar për edhe më shumë dukshmëri Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përkohshme e kolonave të caktuara nga secili përdorues për vete Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përhershme e kolonave ose tabelave specifike për të gjithë përdoruesit e një roli specifik Shikoni videon arrow down exists
Vendosja e të drejtave për rolet që të mund të shtojnë, modifikojnë dhe fshijnë informacione Shikoni videon arrow down exists
Përzgjedhja e fushave për të kërkuar Shikoni videon arrow down exists
Konfigurimi i disponueshmërisë së raporteve dhe veprimeve për role të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Eksporto të dhëna nga tabela ose raporte në formate të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Mundësia e përdorimit të Terminalit të Grumbullimit të të Dhënave Shikoni videon arrow down exists
Mundësia për të personalizuar një kopje rezervë profesionale të bazës së të dhënave tuaja Shikoni videon arrow down exists
Auditimi i veprimeve të përdoruesit Shikoni videon arrow down exists

Kthehu te çmimi arrow

Qiraja e një serveri virtual. Çmimi

Kur keni nevojë për një server cloud?

Qiraja e një serveri virtual është në dispozicion si për blerësit e Sistemit Universal të Kontabilitetit si një opsion shtesë, ashtu edhe si një shërbim i veçantë. Çmimi nuk ndryshon. Ju mund të porosisni një server me qira në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
 • Ju keni disa degë.
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.

Nëse jeni i aftë për harduer

Nëse jeni i aftë për harduerin, atëherë mund të zgjidhni specifikimet e kërkuara për harduerin. Menjëherë do t'ju llogaritet çmimi për marrjen me qira të një serveri virtual të konfigurimit të specifikuar.

Nëse nuk dini asgjë për harduerin

Nëse nuk jeni teknikisht i zgjuar, atëherë më poshtë:

 • Në paragrafin numër 1, tregoni numrin e njerëzve që do të punojnë në serverin tuaj cloud.
 • Më pas vendosni se çfarë është më e rëndësishme për ju:
  • Nëse është më e rëndësishme të marrësh me qira serverin më të lirë cloud, atëherë mos ndrysho asgjë tjetër. Lëvizni poshtë në këtë faqe, atje do të shihni koston e llogaritur për marrjen me qira të një serveri në re.
  • Nëse kostoja është shumë e përballueshme për organizatën tuaj, atëherë mund të përmirësoni performancën. Në hapin # 4, ndryshoni performancën e serverit në të lartë.

Konfigurimi i harduerit

JavaScript është i çaktivizuar, llogaritja nuk është e mundur, kontaktoni zhvilluesit për një listë çmimesh

Nëse keni nevojë për të rritur cilësinë e kontabilitetit dhe analizës së prodhimit blegtoral, shkarkoni dhe instaloni zgjidhje komplekse nga ekipi i zhvillimit të softuerit USU. Softueri USU është i gatshëm t'ju ofrojë softuer me cilësi të lartë dhe në të njëjtën kohë kushton një çmim shumë të arsyeshëm. Për më tepër, diapazoni i shërbimeve tona gjatë blerjes së licencës për softuer për llogaritjen dhe analizën e prodhimit blegtoral gjithashtu përfshin një kurs të shkurtër trainimi dhe ndihmë në vënien në punë të produktit që blini. Këto janë kushte shoqëruese shumë të favorshme, që do të thotë se ia vlen të bësh një zgjedhje në favor të kontabilitetit dhe analizës sonë të softverit të prodhimit të bagëtive.

Kontabiliteti dhe analiza e prodhimit blegtoral kryhen në mënyrë të përsosur nëse kontaktoni ekipin tonë të programuesve. Ne do t'ju ofrojmë një sistem analize që mbledh dhe përpunon informacione në lidhje me prodhimin blegtoral dhe kontabilitetin e saj, dhe më pas, ky informacion do t'u vihet në dispozicion anëtarëve të stafit që kanë të drejtat e duhura të hyrjes në sistem.

Në softuerin tonë për llogaritjen dhe analizën e prodhimit blegtoral, ekziston një mundësi për ndarjen e detyrave sipas nivelit të pranimit. Për shembull, nëse një specialist i zakonshëm kryen veprimet e tij në program, ata do të jenë në gjendje të veprojnë vetëm me një grup të kufizuar informacioni në të cilin kanë qasje. Ky grup informacioni është i kufizuar në grupin e të dhënave me të cilat një person i caktuar ka nevojë të ndërveprojë gjatë procesit të prodhimit. Masa të tilla të kontabilitetit të bagëtive ju lejojnë të bëheni shpejt lider në treg, duke u bërë sipërmarrësi më i suksesshëm.

Ju do të jeni në gjendje të pushtoni vendosmërisht tregun më të pranueshëm, duke zhvendosur të gjithë konkurrentët dhe duke gjeneruar nivele të larta fitimi në planin afatgjatë. Në kontabilitetin dhe analizën e prodhimit të prodhimit blegtoral, kompania juaj duhet të jetë në avantazh për faktin se niveli i ndërgjegjësimit të personave përgjegjës do të bëhet maksimumi i mundshëm. Prandaj, vendimet e menaxhimit duhet të merren në nivelin e duhur të cilësisë. Për më tepër, përdorimi i kompleksit tonë bën të mundur studimin e një larmie raportesh.

Softueri gjeneron raporte tremujore ose ndonjë dokumentacion tjetër. Ju do të duhet të familjarizoheni vetëm me informacionin e dhënë në mënyrë që të nxirrni përfundimet e duhura. Nëse jeni të angazhuar në llogaritjen dhe analizën e prodhimit blegtoral, thjesht nuk mund të bëni pa kompleksin tonë. Ky program plotëson kriteret më të rrepta të cilësisë. Për më tepër, ne marrim një çmim shumë të arsyeshëm për një kompleks kaq të mirë-dizajnuar.

Do të jeni në gjendje të shfrytëzoni grafikët dhe grafikët e avancuar të llojit të fundit. Përdorimi i tyre ju lejon të studioni shpejt informacionin e dhënë të natyrës aktuale. Në grafikët, mund të çaktivizoni degë të veçanta dhe për grafikët, mund të çaktivizoni segmente. Masa të tilla ju lejojnë të studioni raportimin e disponueshëm në mënyrën më të detajuar. Prodhimi blegtoral duhet të jetë nën mbikëqyrje të besueshme, dhe ju do të jeni në gjendje t'i jepni rëndësinë e duhur shumimit të bagëtive.

Nëse jeni të angazhuar në prodhimin e prodhimit të qumështit, kompleksi ynë për llogaritjen dhe analizën do të jetë mjeti më i përshtatshëm. Falë revistës së përparuar dixhitale nga USU Software, do të jeni në gjendje të eksportoni raporte. Ky operacion mund të kryhet duke përdorur mundësinë për të operuar shërbime cloud. Informacioni i nevojshëm do të ruhet në media të largëta, që do të thotë se nuk do të marrë shumë hapësirë në diskun e ngurtë të një kompjuteri personal

Ne i kushtojmë rëndësinë e duhur prodhimit në mbarështimin e kafshëve, prandaj, ne kemi krijuar një kompleks të specializuar për analizën e proceseve të prodhimit. Nëse jeni në biznesin e prodhimit, kontabiliteti duhet të kryhet në mënyrë të përsosur. Instaloni produktin tonë kompleks në kompjuterët tuaj personal dhe mos përjetoni ndonjë vështirësi me kontrollin e punës në zyrë. Do të jeni në gjendje të ndërveproni me programin e printerit. Me ndihmën e këtij mini-programi, do të jetë e mundur të printoni një sërë dokumentesh dhe imazhesh të nevojshme. Edhe nëse punoni me harta të botës, gjithashtu mund t'i printoni ato, duke mbajtur të gjitha vendet e shënuara dhe elementët e tjerë në imazh.

Në prodhim, ju do të jeni në krye dhe do të angazhoheni në kontabilitetin e prodhimit të kafshëve me kompetencë. Prodhimi mund të kontrollohet siç duhet, dhe analiza e të gjitha proceseve që ndodhin brenda korporatës do të ekzekutohet në mënyrë të përsosur. Për këto qëllime, ju duhet vetëm të përdorni shërbimet e Softuerit USU, faqja jonë tejkalon ndjeshëm pothuajse të gjithë analogët e njohur për sa i përket çmimit dhe cilësisë.

Me blerjen e softuerit, ju keni në dispozicion një program me cilësi të lartë që ju ndihmon të shpejt të lundroni në çdo lloj pune zyre. Kryeni llogaritjen dhe analizën e tij për të gjitha proceset që ndodhin brenda ndërmarrjes duke përdorur mjete të automatizuara. Duke përdorur zgjidhjen tonë të plotë, do të jeni në gjendje të regjistroni dhe analizoni kontrollin e prodhimit pa ndonjë vështirësi. E gjithë diapazoni i materialeve të informacionit do të bjerë në duart e pikërisht atyre njerëzve që kanë autoritetin e duhur për ta përpunuar atë. Do të keni në dispozicion mjetin më të fortë analitik të bagëtive në mënyrë që të studioni raporte të hollësishme. Për më tepër, ky program ka teknologjitë më të përparuara për ndërtimin e raportimit më adekuat. Falë programit tonë të përparuar për llogaritjen dhe analizën e prodhimit blegtoral, kompania juaj duhet të jetë në gjendje të drejtojë tregun. Do të ketë një mundësi për të luftuar në kushte të barabarta me çdo kundërshtar.

Për shkak të disponueshmërisë së informacionit të azhurnuar dhe shpërndarjes kompetente të burimeve, ju do të jeni në gjendje të ndërtoni një politikë korrekte biznesi.

Instalimi i kompleksit tonë për llogaritjen dhe analizën e prodhimit blegtoral është një proces që kryhet me ndihmën e specialistëve të USU Software. Kur blini një licencë për këtë lloj programi, mund të mbështeteni në ndihmë teknike gjithëpërfshirëse nga ekipi i Softuerit USU.

Ne jo vetëm që do t'ju ofrojmë një kurs të shkurtër trainimi por gjithashtu do t'ju ndihmojë të instaloni programin e kontabilitetit dhe analizës së bagëtisë në kompjuterët personalë.

Me ndihmën e anëtarëve të ekipit tonë, konfigurimet e kërkuara vendosen, si dhe parametrat fillestarë futen në kujtesën e PC. Ju do të jeni në gjendje të merreni me kontabilitetin dhe analizën e prodhimit pa ndonjë vështirësi pasi inteligjenca artificiale do të kryejë ndihmën e nevojshme. Punoni me hartat e botës në mënyrë që të gjurmoni porosi të ndryshme. Do të jetë e mundur të shënohet statusi i tyre dhe të punohet me këta tregues informacioni. Ju gjithashtu mund të shkarkoni një version provë falas të kompleksit tonë të menaxhimit të bagëtisë, i cili është krijuar posaçërisht për llogaritjen dhe analizën e prodhimit të bagëtive. Edicioni demo ofrohet falas, por nuk është menduar në asnjë mënyrë për përdorim komercial.

Ju mund të familjarizoheni në mënyrë të pavarur dhe plotësisht me ndërfaqen dhe përmbajtjen funksionale të këtij programi. Marrja e një vendimi menaxherial nëse keni nevojë për këtë softuer ose nëse duhet të refuzoni ta blini atë do të jetë plotësisht në duart tuaja. Nëse vendosni të instaloni një version të licencuar të aplikacionit të përparuar për llogaritjen dhe analizën e prodhimit blegtoral, mund të punoni së bashku me bazën e klientit. Ju do të keni një shans të shkëlqyeshëm që gjithmonë t'i përgjigjeni pyetjeve të klientëve tuaj dhe të zgjidhni ankesat në koordinim me informacionin që ruhet në hard diskun e kompjuterit tuaj personal.