Çmimi: mujore
Blini programin

Të gjitha pyetjet mund t’i dërgoni në: info@usu.kz
 1. Zhvillimi i softverit
 2.  ›› 
 3. Programe për automatizimin e biznesit
 4.  ›› 
 5. Kontabiliteti i logjistëve
Vlerësim: 4.9. Numri i organizatave: 446
rating
Vendet: Të gjithë
Sistemi operativ: Windows, Android, macOS
Grupi i programeve: USU software
Qëllim: Automatizimi i biznesit

Kontabiliteti i logjistëve

 • E drejta e autorit mbron metodat unike të automatizimit të biznesit që përdoren në programet tona.
  E drejta e autorit

  E drejta e autorit
 • Ne jemi një botues i verifikuar i softuerit. Kjo shfaqet në sistemin operativ kur ekzekutojmë programet dhe versionet tona.
  Botues i verifikuar

  Botues i verifikuar
 • Ne punojmë me organizata anembanë botës, nga bizneset e vogla tek ato të mëdha. Kompania jonë është e përfshirë në regjistrin ndërkombëtar të kompanive dhe ka një shenjë elektronike besimi.
  Shenjë besimi

  Shenjë besimi


Tranzicion i shpejtë.
Çfarë doni të bëni tani?Kontabiliteti i logjistëve
Kjo video mund të shikohet me titra në gjuhën tuaj.
Kur filloni programin, mund të zgjidhni gjuhën.
Choose language

Program i klasit premium me një çmim të përballueshëm

1. Krahasoni konfigurimet

Krahasoni konfigurimet e programit arrow

2. Zgjidhni një monedhë

JavaScript është fikur

3. Llogaritni koston e programit

4. Nëse është e nevojshme, porositni një server virtual me qira

Në mënyrë që të gjithë punonjësit tuaj të punojnë në të njëjtën bazë të dhënash, ju nevojitet një rrjet lokal ndërmjet kompjuterëve (me kabllo ose Wi-Fi). Por gjithashtu mund të porosisni instalimin e programit në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
  Nuk ka rrjet lokal

  Nuk ka rrjet lokal
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
  Punë nga shtëpia

  Punë nga shtëpia
 • Ju keni disa degë.
  Ka degë

  Ka degë
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
  Kontroll nga pushimet

  Kontroll nga pushimet
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
  Punoni në çdo kohë

  Punoni në çdo kohë
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.
  Server i fuqishëm

  Server i fuqishëm


Llogaritni koston e një serveri virtual arrow

Ju paguani vetëm një herë për vetë programin. Dhe për cloud pagesa bëhet çdo muaj.

5. Nënshkruani kontratën

Dërgoni detajet e organizatës ose thjesht pasaportën tuaj për të lidhur një marrëveshje. Kontrata është garancia juaj se do të merrni atë që ju nevojitet. Kontrata

Kontrata e nënshkruar do të duhet të na dërgohet si një kopje e skanuar ose si një fotografi. Ne dërgojmë kontratën origjinale vetëm për ata që kanë nevojë për një version në letër.

6. Paguani me kartë ose një mënyrë tjetër

Karta juaj mund të jetë në një monedhë që nuk është në listë. Nuk është problem. Ju mund të llogarisni koston e programit në dollarë amerikanë dhe të paguani në monedhën tuaj amtare me kursin aktual. Për të paguar me kartë, përdorni faqen e internetit ose aplikacionin celular të bankës suaj.

Mënyrat e mundshme të pagesës

 • transferte bankare
  Bank

  transferte bankare
 • Pagesa me karte
  Card

  Pagesa me karte
 • Paguani përmes PayPal
  PayPal

  Paguani përmes PayPal
 • Transferimi ndërkombëtar Western Union ose ndonjë tjetër
  Western Union

  Western Union
 • Automatizimi nga organizata jonë është një investim i plotë për biznesin tuaj!
 • Këto çmime janë të vlefshme vetëm për blerjen e parë
 • Ne përdorim vetëm teknologji të avancuara të huaja dhe çmimet tona janë të disponueshme për të gjithë

Krahasoni konfigurimet e programit

Zgjedhja popullore
Ekonomik Standard profesionale
Funksionet kryesore të programit të zgjedhur Shikoni videon arrow down
Të gjitha videot mund të shikohen me titra në gjuhën tuaj
exists exists exists
Mënyra e funksionimit me shumë përdorues kur blini më shumë se një licencë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje për gjuhë të ndryshme Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje e harduerit: skanues barkodi, printera faturash, printera etiketash Shikoni videon arrow down exists exists exists
Përdorimi i metodave moderne të postimit: Email, SMS, Viber, telefonimi automatik me zë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Aftësia për të konfiguruar plotësimin automatik të dokumenteve në formatin Microsoft Word Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mundësia për të personalizuar njoftimet e dolli Shikoni videon arrow down exists exists exists
Zgjedhja e një dizajni programi Shikoni videon arrow down exists exists
Aftësia për të personalizuar importimin e të dhënave në tabela Shikoni videon arrow down exists exists
Kopjimi i rreshtit aktual Shikoni videon arrow down exists exists
Filtrimi i të dhënave në një tabelë Shikoni videon arrow down exists exists
Mbështetje për mënyrën e grupimit të rreshtave Shikoni videon arrow down exists exists
Caktimi i imazheve për paraqitje më vizuale të informacionit Shikoni videon arrow down exists exists
Realiteti i shtuar për edhe më shumë dukshmëri Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përkohshme e kolonave të caktuara nga secili përdorues për vete Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përhershme e kolonave ose tabelave specifike për të gjithë përdoruesit e një roli specifik Shikoni videon arrow down exists
Vendosja e të drejtave për rolet që të mund të shtojnë, modifikojnë dhe fshijnë informacione Shikoni videon arrow down exists
Përzgjedhja e fushave për të kërkuar Shikoni videon arrow down exists
Konfigurimi i disponueshmërisë së raporteve dhe veprimeve për role të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Eksporto të dhëna nga tabela ose raporte në formate të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Mundësia e përdorimit të Terminalit të Grumbullimit të të Dhënave Shikoni videon arrow down exists
Mundësia për të personalizuar një kopje rezervë profesionale të bazës së të dhënave tuaja Shikoni videon arrow down exists
Auditimi i veprimeve të përdoruesit Shikoni videon arrow down exists

Kthehu te çmimi arrow

Qiraja e një serveri virtual. Çmimi

Kur keni nevojë për një server cloud?

Qiraja e një serveri virtual është në dispozicion si për blerësit e Sistemit Universal të Kontabilitetit si një opsion shtesë, ashtu edhe si një shërbim i veçantë. Çmimi nuk ndryshon. Ju mund të porosisni një server me qira në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
 • Ju keni disa degë.
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.

Nëse jeni i aftë për harduer

Nëse jeni i aftë për harduerin, atëherë mund të zgjidhni specifikimet e kërkuara për harduerin. Menjëherë do t'ju llogaritet çmimi për marrjen me qira të një serveri virtual të konfigurimit të specifikuar.

Nëse nuk dini asgjë për harduerin

Nëse nuk jeni teknikisht i zgjuar, atëherë më poshtë:

 • Në paragrafin numër 1, tregoni numrin e njerëzve që do të punojnë në serverin tuaj cloud.
 • Më pas vendosni se çfarë është më e rëndësishme për ju:
  • Nëse është më e rëndësishme të marrësh me qira serverin më të lirë cloud, atëherë mos ndrysho asgjë tjetër. Lëvizni poshtë në këtë faqe, atje do të shihni koston e llogaritur për marrjen me qira të një serveri në re.
  • Nëse kostoja është shumë e përballueshme për organizatën tuaj, atëherë mund të përmirësoni performancën. Në hapin # 4, ndryshoni performancën e serverit në të lartë.

Konfigurimi i harduerit

JavaScript është i çaktivizuar, llogaritja nuk është e mundur, kontaktoni zhvilluesit për një listë çmimesh

Sistemi i kontrollit të kontabilitetit të logjistëve USU-Soft është një projekt për të siguruar transportin e mallrave të produkteve të ndryshme. Aplikimi është krijuar në përputhje me absolutisht të gjitha standardet e nevojshme, të cilat duhet të garantojnë ekzistencën e një pune të tillë. Karakteristikat aktuale të platformës lejojnë rritjen e kostos së rotacionit. Softueri i kontabilitetit të menaxhimit të ngarkesave për logjistikë mund të ndihmojë firmat të sigurojnë mbikëqyrje të hollësishme të rrugës së ngarkesës. Sistemi përcakton shkallën e përdorimit të automjetit, si dhe gjen tendencat më të nevojshme. Versioni falas eksperimental i aplikimit të logjistikës për kontrollin e kontabilitetit u krijua posaçërisht në mënyrë që t'ju lejojë të mësoni se si të punoni në revista elektrike dhe në drejtoritë. Në kohën tonë, është shumë e rëndësishme të gjesh një mjet të mirë informacioni (p.sh. sistemet e llogaritjes së logjistëve për transportin e mallrave). Logjistika po zvarritet në fazën e saj më të re të zhvillimit falë konfigurimeve të konceptit super-teknologjik. Krijuesit vazhdimisht përpiqen të fusin përmirësime, dhe për këtë arsye, funksionet ndihmëse shfaqen kur kryejnë veprime në shtëpi të specialistëve.

Një zbatim i shkëlqyeshëm i menaxhimit të transportit të kontabilitetit të logjistëve është shumë i rëndësishëm në punën e logjistëve. Zhvillimi i porosive, në përputhje me tiparet dalluese të produkteve, sigurisht që do të përshpejtohet me softuerin e llogaritarëve të kontabilitetit të cilësisë. Prodhuesit e shumtë të programeve të llogaritjes për logjistikë ofrojnë një listë të vogël të funksioneve (p.sh. një projekt i transportit të mallrave 1C). Programi i llogaritjes USU-Soft për logjistët përmban një listë gjithëpërfshirëse të mundësive për qëllimet e secilit sektor të ekonomisë. Programi i kontabilitetit për logjistët konsiderohet të jetë një nga përbërësit kryesorë për qëllimet e aktiviteteve në shtëpi. Softueri monitoron hyrjen e rregullt të të dhënave në një mënyrë kronologjike. Në fund të çdo faze, ajo jep informacionin e grumbulluar që ka një ndikim të madh në zhvillimin e kompanisë.

Në logjistikë, proceset teknologjike të zgjedhura në mënyrë korrekte bëjnë të mundur përmirësimin e shërbimit të personelit, kështu që ata duhet të monitorojnë gjendjen e të gjithë automjetit në gjendje pune. Në kompanitë e logjistikës, një pjesë e konsiderueshme e parave kryesore huazohet drejtpërdrejt nga automjetet, kështu që kjo është e një rëndësie të veçantë. Sistemi ynë përshtatës i logjistikës mund të shkarkohet falas si një version demo. Në të njëjtën kohë, mjafton të kontaktoni programuesit tanë dhe do të merrni një lidhje pune që nuk është e rrezikshme për të shkarkuar një provë falas. Programi i llogaritjes së optimizimit të logjistikës për logjististët e mallrave mund të ndihmojë në kombinimin e porosive dhe krijimin e masave të sigurisë që kërkohen në biznesin e transportit. Në çdo fazë të ofrimit të shërbimeve, dokumente specifike kërkohen për qëllime kontrolli, si si rezultat i rrugëve për në adresat, ashtu edhe në fushën e adresave të aktiviteteve dhe rrugëve të një kompanie logjistike, ose për shkak të kufijve të saj. Programi i llogaritjes logjistike për logjistikë ju lejon të transferoni përgjegjësi të shumta të drejtpërdrejta të personelit dhe të normalizoni vazhdimësinë e biznesit. Falë mbështetjes së teknologjive më të fundit në logjistikë, arrihet optimizimi i pavarur i shumë kostove. Ju mund të shkarkoni një provë falas të softuerit në këtë faqe.

Programi i logjistëve të kontabilitetit të kontrollit dhe optimizimit të transportit të ngarkesave nga adresat dhe rrugët fillon llogaritjen e transportit të ngarkesave me kontejnerë me zhvillimin e një baze të të dhënave të përbashkët të kontraktorëve. Programi logjistik i kontrollit dhe optimizimit të transportit të kontejnerëve përmban shumë tipare të bashkëpunimit të partnerëve dhe klientëve. Mbikëqyrja në terren dhe koncepti i optimizimit të transportit çon në sistematizimin e kërkesave në përputhje me vendndodhjen gjeologjike dhe me statuset. Për të kontrolluar ofrimin e ndërlidhësve, sistemi i menaxhimit të shërbimit të shpërndarjes merr parasysh një numër të pakufizuar të porosive. Programi i logjistëve të kontabilitetit ndihmon në rritjen e popullaritetit të kompanisë. Shërbimet e telefonisë dhe dërgimi i korrespondencës me e-mail do të jenë në dispozicionin tuaj falas. Menaxhmenti i ndërmarrjes në asnjë mënyrë nuk kërkon investimin e mjeteve ndihmëse. Performanca financiare e kompanive të logjistikës do të varet shumë nga stimujt dhe motivimi i synuar mirë.

Programi i llogaritjes së logistëve do të sigurojë një mundësi për të investuar siç duhet buxhetin e shtetit në të ardhmen e afërt. Aplikacioni ka shumë tema për të personalizuar ndërfaqen. Sistemi i rrugës së automjetit ju lejon të personalizoni modelin e dritares për çdo përdorues. Programi ju lejon të kombinoni mallrat sipas destinacionit. Raportimi i automatizuar është një mënyrë e shkëlqyeshme për të shpëtuar punonjësit nga kryerja e detyrave rutinë dhe për të marrë informacione shumë të sakta dhe të besueshme në lidhje me gjendjen reale të ndërmarrjeve. Softueri mund të gjenerojë raporte në formën e grafikëve, diagrameve ose tabelave - sipas zgjedhjes suaj. Softueri vendos kontrollin mbi secilën nga porositë e pranuara për punë. Stafi nuk do të ngatërrojë asnjë term, kusht ose procedurë. Për menaxhimin, është e rëndësishme të merren parasysh veprimet e personelit. Kontabiliteti i automatizuar do të tregojë performancën reale të secilit punonjës. Sistemi llogarit pagat dhe tregon ata që meritojnë të shpërblehen. Fluksi i dokumentit të mallrave është mjaft i rreptë; nuk duhet të ketë gabime në të. Procesi i plotësimit të formularëve, akteve, faturave gjithmonë do të ndihmojë në sigurimin e shpejtë dhe të saktë të dokumentacionit për çdo transaksion.