Çmimi: mujore
Blini programin

Të gjitha pyetjet mund t’i dërgoni në: info@usu.kz
 1. Zhvillimi i softverit
 2.  ›› 
 3. Programe për automatizimin e biznesit
 4.  ›› 
 5. kontabiliteti për ndërmarrjet e kreditit
Vlerësim: 4.9. Numri i organizatave: 987
rating
Vendet: Të gjithë
Sistemi operativ: Windows, Android, macOS
Grupi i programeve: USU software
Qëllim: Automatizimi i biznesit

kontabiliteti për ndërmarrjet e kreditit

 • E drejta e autorit mbron metodat unike të automatizimit të biznesit që përdoren në programet tona.
  E drejta e autorit

  E drejta e autorit
 • Ne jemi një botues i verifikuar i softuerit. Kjo shfaqet në sistemin operativ kur ekzekutojmë programet dhe versionet tona.
  Botues i verifikuar

  Botues i verifikuar
 • Ne punojmë me organizata anembanë botës, nga bizneset e vogla tek ato të mëdha. Kompania jonë është e përfshirë në regjistrin ndërkombëtar të kompanive dhe ka një shenjë elektronike besimi.
  Shenjë besimi

  Shenjë besimi


Tranzicion i shpejtë.
Çfarë doni të bëni tani?kontabiliteti për ndërmarrjet e kreditit
Kjo video mund të shikohet me titra në gjuhën tuaj.
Kur filloni programin, mund të zgjidhni gjuhën.
Choose language

Program i klasit premium me një çmim të përballueshëm

1. Krahasoni konfigurimet

Krahasoni konfigurimet e programit arrow

2. Zgjidhni një monedhë

JavaScript është fikur

3. Llogaritni koston e programit

4. Nëse është e nevojshme, porositni një server virtual me qira

Në mënyrë që të gjithë punonjësit tuaj të punojnë në të njëjtën bazë të dhënash, ju nevojitet një rrjet lokal ndërmjet kompjuterëve (me kabllo ose Wi-Fi). Por gjithashtu mund të porosisni instalimin e programit në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
  Nuk ka rrjet lokal

  Nuk ka rrjet lokal
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
  Punë nga shtëpia

  Punë nga shtëpia
 • Ju keni disa degë.
  Ka degë

  Ka degë
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
  Kontroll nga pushimet

  Kontroll nga pushimet
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
  Punoni në çdo kohë

  Punoni në çdo kohë
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.
  Server i fuqishëm

  Server i fuqishëm


Llogaritni koston e një serveri virtual arrow

Ju paguani vetëm një herë për vetë programin. Dhe për cloud pagesa bëhet çdo muaj.

5. Nënshkruani kontratën

Dërgoni detajet e organizatës ose thjesht pasaportën tuaj për të lidhur një marrëveshje. Kontrata është garancia juaj se do të merrni atë që ju nevojitet. Kontrata

Kontrata e nënshkruar do të duhet të na dërgohet si një kopje e skanuar ose si një fotografi. Ne dërgojmë kontratën origjinale vetëm për ata që kanë nevojë për një version në letër.

6. Paguani me kartë ose një mënyrë tjetër

Karta juaj mund të jetë në një monedhë që nuk është në listë. Nuk është problem. Ju mund të llogarisni koston e programit në dollarë amerikanë dhe të paguani në monedhën tuaj amtare me kursin aktual. Për të paguar me kartë, përdorni faqen e internetit ose aplikacionin celular të bankës suaj.

Mënyrat e mundshme të pagesës

 • transferte bankare
  Bank

  transferte bankare
 • Pagesa me karte
  Card

  Pagesa me karte
 • Paguani përmes PayPal
  PayPal

  Paguani përmes PayPal
 • Transferimi ndërkombëtar Western Union ose ndonjë tjetër
  Western Union

  Western Union
 • Automatizimi nga organizata jonë është një investim i plotë për biznesin tuaj!
 • Këto çmime janë të vlefshme vetëm për blerjen e parë
 • Ne përdorim vetëm teknologji të avancuara të huaja dhe çmimet tona janë të disponueshme për të gjithë

Krahasoni konfigurimet e programit

Zgjedhja popullore
Ekonomik Standard profesionale
Funksionet kryesore të programit të zgjedhur Shikoni videon arrow down
Të gjitha videot mund të shikohen me titra në gjuhën tuaj
exists exists exists
Mënyra e funksionimit me shumë përdorues kur blini më shumë se një licencë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje për gjuhë të ndryshme Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje e harduerit: skanues barkodi, printera faturash, printera etiketash Shikoni videon arrow down exists exists exists
Përdorimi i metodave moderne të postimit: Email, SMS, Viber, telefonimi automatik me zë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Aftësia për të konfiguruar plotësimin automatik të dokumenteve në formatin Microsoft Word Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mundësia për të personalizuar njoftimet e dolli Shikoni videon arrow down exists exists exists
Zgjedhja e një dizajni programi Shikoni videon arrow down exists exists
Aftësia për të personalizuar importimin e të dhënave në tabela Shikoni videon arrow down exists exists
Kopjimi i rreshtit aktual Shikoni videon arrow down exists exists
Filtrimi i të dhënave në një tabelë Shikoni videon arrow down exists exists
Mbështetje për mënyrën e grupimit të rreshtave Shikoni videon arrow down exists exists
Caktimi i imazheve për paraqitje më vizuale të informacionit Shikoni videon arrow down exists exists
Realiteti i shtuar për edhe më shumë dukshmëri Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përkohshme e kolonave të caktuara nga secili përdorues për vete Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përhershme e kolonave ose tabelave specifike për të gjithë përdoruesit e një roli specifik Shikoni videon arrow down exists
Vendosja e të drejtave për rolet që të mund të shtojnë, modifikojnë dhe fshijnë informacione Shikoni videon arrow down exists
Përzgjedhja e fushave për të kërkuar Shikoni videon arrow down exists
Konfigurimi i disponueshmërisë së raporteve dhe veprimeve për role të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Eksporto të dhëna nga tabela ose raporte në formate të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Mundësia e përdorimit të Terminalit të Grumbullimit të të Dhënave Shikoni videon arrow down exists
Mundësia për të personalizuar një kopje rezervë profesionale të bazës së të dhënave tuaja Shikoni videon arrow down exists
Auditimi i veprimeve të përdoruesit Shikoni videon arrow down exists

Kthehu te çmimi arrow

Qiraja e një serveri virtual. Çmimi

Kur keni nevojë për një server cloud?

Qiraja e një serveri virtual është në dispozicion si për blerësit e Sistemit Universal të Kontabilitetit si një opsion shtesë, ashtu edhe si një shërbim i veçantë. Çmimi nuk ndryshon. Ju mund të porosisni një server me qira në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
 • Ju keni disa degë.
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.

Nëse jeni i aftë për harduer

Nëse jeni i aftë për harduerin, atëherë mund të zgjidhni specifikimet e kërkuara për harduerin. Menjëherë do t'ju llogaritet çmimi për marrjen me qira të një serveri virtual të konfigurimit të specifikuar.

Nëse nuk dini asgjë për harduerin

Nëse nuk jeni teknikisht i zgjuar, atëherë më poshtë:

 • Në paragrafin numër 1, tregoni numrin e njerëzve që do të punojnë në serverin tuaj cloud.
 • Më pas vendosni se çfarë është më e rëndësishme për ju:
  • Nëse është më e rëndësishme të marrësh me qira serverin më të lirë cloud, atëherë mos ndrysho asgjë tjetër. Lëvizni poshtë në këtë faqe, atje do të shihni koston e llogaritur për marrjen me qira të një serveri në re.
  • Nëse kostoja është shumë e përballueshme për organizatën tuaj, atëherë mund të përmirësoni performancën. Në hapin # 4, ndryshoni performancën e serverit në të lartë.

Konfigurimi i harduerit

JavaScript është i çaktivizuar, llogaritja nuk është e mundur, kontaktoni zhvilluesit për një listë çmimesh

Kërkesa në rritje e popullsisë për kredi e detyron ekonominë e vendit të krijojë institucione të veçanta që janë në gjendje të ofrojnë shërbime të tilla. Kontabiliteti në ndërmarrjet e kreditit duhet të mbahet vazhdimisht dhe në mënyrë kronologjike për t'i siguruar menaxhmentit informacion të plotë. Firmat e tilla janë të orientuara drejt konsumatorit dhe të gatshme për të ofruar një gamë të gjerë shërbimesh.

Kontabiliteti i ndërmarrjeve të kreditit mbahet në përputhje me normat dhe standardet e përcaktuara, të cilat përcaktohen në ligjet federale dhe dokumentet e tjera rregullatore. Programet e specializuara mund të automatizojnë aktivitetet në një kohë të shkurtër. Onlyshtë e rëndësishme vetëm të zgjidhni programin e duhur duke ndjekur specifikat e aktivitetit.

Softueri USU mund të punojë në kompani të ndryshme, pavarësisht nga shkalla e aktiviteteve të tyre. Ai gjeneron kontabilitet dhe raportim tatimor në fund të periudhës së raportimit. Kjo ka një rëndësi të madhe për një institucion krediti, pasi paraqet në mënyrë sistematike dokumente për të vazhduar financimin. Treguesit financiarë analizohen në baza tremujore për të monitoruar nivelin e përfitimit, i cili karakterizon kërkesën për ndërmarrjen.

Kreditë, sigurimet, prodhimet dhe organizatat e transportit kanë nevojë për llogari të një cilësie të lartë. Themshtë e rëndësishme për ta jo vetëm që të automatizojnë punën e tyre por edhe të zgjedhin kostot. Për të pasur një avantazh konkurrues në industri, duhet të monitoroni vazhdimisht performancën e tregut dhe të prezantoni teknologji të reja. Aktualisht, rritja e ndërmarrjeve të kredisë tashmë arrin në qindra në vit. Shfaqen kompani të reja ose të vjetrat largohen. Ka azhurnime të vazhdueshme, prandaj është e rëndësishme të mbani gishtin në puls.

Legjislacioni i vendit shpesh ndryshon rregullat e kontabilitetit, kështu që ju duhet të azhurnoni sistematikisht konfigurimin. Për të mos u shqetësuar për rëndësinë e treguesve, duhet të përdorni softuer të tillë që do të marrë në mënyrë të pavarur të dhëna përmes internetit. One-stop-shop ndryshon nga konkurrentët e tij në atë që zbaton ndryshimet në internet dhe nuk e degradon produktivitetin.

Kontabiliteti në ndërmarrjet e kreditit është formimi i saktë i dokumenteve, raporteve, librave dhe revistave. Me ndihmën e sistemeve elektronike, kjo nuk kërkon shumë kohë. Shabllonet tipike të transaksioneve lejojnë stafin të krijojë shpejt transaksione dhe të përpunojë kërkesa. Kur kërkoni të dhëna nga menaxhmenti, raporti mund të dërgohet me e-mail. Kështu optimizohen kostot e kohës. Rezervat shtesë përdoren për të zhvilluar aktivitete të reja dhe për të monitoruar kërkesën e tregut.

Softueri USU i krijuar për ndërmarrjet e kreditit kujdeset për klientët e tij. Fuqizon çdo organizatë. Ju mund të punoni jo vetëm në vendin tuaj, por edhe jashtë. Për shkak të versionit provë, ju mund të vlerësoni të gjithë funksionalitetin pa ndonjë kosto shtesë. Për ta blerë, shkoni në faqen tonë zyrtare, ku paraqiten të gjitha të dhënat përkatëse në lidhje me produktet tona. Për më tepër, ka kontakte të specialistit tonë dhe mbështetës të. Telefononi ata për shërbime shtesë të mirëmbajtjes ose porosisni produkte të reja dhe ndryshoni kontabilitetin e ndërmarrjes suaj të kreditit.

Sistemi i kontabilitetit të ndërmarrjeve të kreditit është zgjidhja më e mirë për të siguruar përfitimin e ndërmarrjes pasi ofron mundësi të pakufizuara për këtë. Funksionaliteti i tij me cilësi të lartë u krijua nga specialistët tanë, duke përdorur qasjet e fundit të teknologjisë kompjuterike dhe kualifikimet e tyre. Programi ynë mund të kryejë përpunim të shpejtë të aplikacioneve hyrëse. Kjo lehtëson ndjeshëm punën e punonjësve, duke rritur produktivitetin dhe efikasitetin e tyre, dhe duke kontribuar në rritjen e fitimeve në ndërmarrjen e kredisë, e cila është shumë e dobishme. Për më tepër, aplikimi sigurohet me struktura dhe komponentë me performancë të lartë, të cilat garantojnë cilësi. Në të njëjtën kohë, çmimi i softuerit të kontabilitetit nuk është i lartë dhe i përballueshëm për çdo ndërmarrje kredie. Kjo është politika jonë e veçantë, e cila tregon qëndrimin tonë të mirë ndaj klientëve, duke rritur besnikërinë dhe besimin e tyre tek ne.

Ka shumë lehtësira të tjera të siguruara nga USU Software, duke përfshirë menunë e përshtatshme, dizajnin modern, asistentin elektronik të integruar, hyrjen me hyrje dhe fjalëkalim, lëshimin e kredive, formimin e planit të ripagimit, llogaritjen e shumave të pagesës, kontabilitetin dhe raportimin e taksave, dokumentin shabllone për kredi, transport dhe organizata industriale, kontabilitet sintetik dhe analitik, deklaratë bankare, pajtueshmëri me legjislacionin e vendit, zgjedhja e cilësimeve të programit, formimi i politikës kontabël të vendit, libra të veçantë referimi dhe klasifikues, duke përdorur një vibe, përcaktimi i oferta dhe kërkesa, menaxheri i detyrave, dërgimi i njoftimeve, integrimi me faqen, formimi i aplikacioneve përmes internetit, postimi masiv me SMS dhe e-mail, kontrolli i rrjedhës së parave, identifikimi i pagesave të vonuara, vlerësimi i cilësisë së shërbimit, menaxhimi i procesit, çertifikatat e kontabilitetit, përgatitja e listës së pagave, grafiku i llogarive, kontabiliteti i personelit, rezervimi, shërbimi i mbikëqyrjes video sipas kërkesës, transferimi gabimi i një baze të të dhënave nga një program tjetër, analiza e të ardhurave dhe shpenzimeve, libra dhe revista speciale, informacion aktual i referencës, punë me monedha të ndryshme, rillogaritjet e borxheve, llogari të pagueshme dhe të arkëtueshme, urdhra parash, shabllone të postimit të kontabilitetit, pagesë të pjesshme dhe të plotë, lidhje me pagesën terminalet sipas kërkesës, konsolidimi dhe informatizimi, raportimi i zgjatur, normat e huazimit, përdorimi në kompani të mëdha dhe të vogla dhe krijimi i artikujve të pakufizuar.