Çmimi: mujore
Blini programin

Të gjitha pyetjet mund t’i dërgoni në: info@usu.kz
 1. Zhvillimi i softverit
 2.  ›› 
 3. Programe për automatizimin e biznesit
 4.  ›› 
 5. Analiza në sistemin CRM
Vlerësim: 4.9. Numri i organizatave: 747
rating
Vendet: Të gjithë
Sistemi operativ: Windows, Android, macOS
Grupi i programeve: USU software
Qëllim: Automatizimi i biznesit

Analiza në sistemin CRM

 • E drejta e autorit mbron metodat unike të automatizimit të biznesit që përdoren në programet tona.
  E drejta e autorit

  E drejta e autorit
 • Ne jemi një botues i verifikuar i softuerit. Kjo shfaqet në sistemin operativ kur ekzekutojmë programet dhe versionet tona.
  Botues i verifikuar

  Botues i verifikuar
 • Ne punojmë me organizata anembanë botës, nga bizneset e vogla tek ato të mëdha. Kompania jonë është e përfshirë në regjistrin ndërkombëtar të kompanive dhe ka një shenjë elektronike besimi.
  Shenjë besimi

  Shenjë besimi


Tranzicion i shpejtë.
Çfarë doni të bëni tani?Analiza në sistemin CRM
Kjo video mund të shikohet me titra në gjuhën tuaj.
Kur filloni programin, mund të zgjidhni gjuhën.
Choose language

Program i klasit premium me një çmim të përballueshëm

1. Krahasoni konfigurimet

Krahasoni konfigurimet e programit arrow

2. Zgjidhni një monedhë

JavaScript është fikur

3. Llogaritni koston e programit

4. Nëse është e nevojshme, porositni një server virtual me qira

Në mënyrë që të gjithë punonjësit tuaj të punojnë në të njëjtën bazë të dhënash, ju nevojitet një rrjet lokal ndërmjet kompjuterëve (me kabllo ose Wi-Fi). Por gjithashtu mund të porosisni instalimin e programit në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
  Nuk ka rrjet lokal

  Nuk ka rrjet lokal
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
  Punë nga shtëpia

  Punë nga shtëpia
 • Ju keni disa degë.
  Ka degë

  Ka degë
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
  Kontroll nga pushimet

  Kontroll nga pushimet
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
  Punoni në çdo kohë

  Punoni në çdo kohë
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.
  Server i fuqishëm

  Server i fuqishëm


Llogaritni koston e një serveri virtual arrow

Ju paguani vetëm një herë për vetë programin. Dhe për cloud pagesa bëhet çdo muaj.

5. Nënshkruani kontratën

Dërgoni detajet e organizatës ose thjesht pasaportën tuaj për të lidhur një marrëveshje. Kontrata është garancia juaj se do të merrni atë që ju nevojitet. Kontrata

Kontrata e nënshkruar do të duhet të na dërgohet si një kopje e skanuar ose si një fotografi. Ne dërgojmë kontratën origjinale vetëm për ata që kanë nevojë për një version në letër.

6. Paguani me kartë ose një mënyrë tjetër

Karta juaj mund të jetë në një monedhë që nuk është në listë. Nuk është problem. Ju mund të llogarisni koston e programit në dollarë amerikanë dhe të paguani në monedhën tuaj amtare me kursin aktual. Për të paguar me kartë, përdorni faqen e internetit ose aplikacionin celular të bankës suaj.

Mënyrat e mundshme të pagesës

 • transferte bankare
  Bank

  transferte bankare
 • Pagesa me karte
  Card

  Pagesa me karte
 • Paguani përmes PayPal
  PayPal

  Paguani përmes PayPal
 • Transferimi ndërkombëtar Western Union ose ndonjë tjetër
  Western Union

  Western Union
 • Automatizimi nga organizata jonë është një investim i plotë për biznesin tuaj!
 • Këto çmime janë të vlefshme vetëm për blerjen e parë
 • Ne përdorim vetëm teknologji të avancuara të huaja dhe çmimet tona janë të disponueshme për të gjithë

Krahasoni konfigurimet e programit

Zgjedhja popullore
Ekonomik Standard profesionale
Funksionet kryesore të programit të zgjedhur Shikoni videon arrow down
Të gjitha videot mund të shikohen me titra në gjuhën tuaj
exists exists exists
Mënyra e funksionimit me shumë përdorues kur blini më shumë se një licencë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje për gjuhë të ndryshme Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje e harduerit: skanues barkodi, printera faturash, printera etiketash Shikoni videon arrow down exists exists exists
Përdorimi i metodave moderne të postimit: Email, SMS, Viber, telefonimi automatik me zë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Aftësia për të konfiguruar plotësimin automatik të dokumenteve në formatin Microsoft Word Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mundësia për të personalizuar njoftimet e dolli Shikoni videon arrow down exists exists exists
Zgjedhja e një dizajni programi Shikoni videon arrow down exists exists
Aftësia për të personalizuar importimin e të dhënave në tabela Shikoni videon arrow down exists exists
Kopjimi i rreshtit aktual Shikoni videon arrow down exists exists
Filtrimi i të dhënave në një tabelë Shikoni videon arrow down exists exists
Mbështetje për mënyrën e grupimit të rreshtave Shikoni videon arrow down exists exists
Caktimi i imazheve për paraqitje më vizuale të informacionit Shikoni videon arrow down exists exists
Realiteti i shtuar për edhe më shumë dukshmëri Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përkohshme e kolonave të caktuara nga secili përdorues për vete Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përhershme e kolonave ose tabelave specifike për të gjithë përdoruesit e një roli specifik Shikoni videon arrow down exists
Vendosja e të drejtave për rolet që të mund të shtojnë, modifikojnë dhe fshijnë informacione Shikoni videon arrow down exists
Përzgjedhja e fushave për të kërkuar Shikoni videon arrow down exists
Konfigurimi i disponueshmërisë së raporteve dhe veprimeve për role të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Eksporto të dhëna nga tabela ose raporte në formate të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Mundësia e përdorimit të Terminalit të Grumbullimit të të Dhënave Shikoni videon arrow down exists
Mundësia për të personalizuar një kopje rezervë profesionale të bazës së të dhënave tuaja Shikoni videon arrow down exists
Auditimi i veprimeve të përdoruesit Shikoni videon arrow down exists

Kthehu te çmimi arrow

Qiraja e një serveri virtual. Çmimi

Kur keni nevojë për një server cloud?

Qiraja e një serveri virtual është në dispozicion si për blerësit e Sistemit Universal të Kontabilitetit si një opsion shtesë, ashtu edhe si një shërbim i veçantë. Çmimi nuk ndryshon. Ju mund të porosisni një server me qira në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
 • Ju keni disa degë.
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.

Nëse jeni i aftë për harduer

Nëse jeni i aftë për harduerin, atëherë mund të zgjidhni specifikimet e kërkuara për harduerin. Menjëherë do t'ju llogaritet çmimi për marrjen me qira të një serveri virtual të konfigurimit të specifikuar.

Nëse nuk dini asgjë për harduerin

Nëse nuk jeni teknikisht i zgjuar, atëherë më poshtë:

 • Në paragrafin numër 1, tregoni numrin e njerëzve që do të punojnë në serverin tuaj cloud.
 • Më pas vendosni se çfarë është më e rëndësishme për ju:
  • Nëse është më e rëndësishme të marrësh me qira serverin më të lirë cloud, atëherë mos ndrysho asgjë tjetër. Lëvizni poshtë në këtë faqe, atje do të shihni koston e llogaritur për marrjen me qira të një serveri në re.
  • Nëse kostoja është shumë e përballueshme për organizatën tuaj, atëherë mund të përmirësoni performancën. Në hapin # 4, ndryshoni performancën e serverit në të lartë.

Konfigurimi i harduerit

JavaScript është i çaktivizuar, llogaritja nuk është e mundur, kontaktoni zhvilluesit për një listë çmimesh

Analiza në sistemin CRM duhet të kryhet në mënyrë korrekte dhe pa gabime. Ky rezultat mund të arrihet nëse blini dhe vini në funksion softuerin që është krijuar nga programues me përvojë. Sistemi Universal i Kontabilitetit është organizata që krijon dhe shet softuer cilësor. Angazhohuni në analizën CRM me softuerin tonë në mënyrë që të fitoni një avantazh të rëndësishëm ndaj konkurrentëve tuaj. Ekziston një mundësi e shkëlqyeshme për të përballuar lehtësisht çdo operacion klerik, duke i kryer ato në mënyrë të përsosur. Krahas analizave do të mund të kryhen edhe shumë veprime të tjera të formatit aktual. Softueri është unik dhe i gjithanshëm në të njëjtën kohë. Është në gjendje të kryejë shumë veprime paralelisht për faktin se ka një modalitet multitasking. Softueri është një investim fitimprurës i burimeve financiare, kthimi i të cilit është sa më i lartë.

Analiza e sistemeve CRM të përdorimit të tyre bën të mundur të kuptohet se sa efektivisht softueri përballon detyrat. Softueri USU ju lejon të punoni në mënyrë efikase, duke kryer çdo operacion zyre me cilësinë më të lartë. Modulet funksionale shërbejnë si bazë për arkitekturën e produktit elektronik në fjalë. Do të jetë e mundur të kontrollohet në mënyrë efektive borxhi dhe gradualisht të zvogëlohet vëllimi i tij. Ju mund ta përdorni këtë sistem CRM jo vetëm për analiza. Bëhet e mundur krijimi i kartave të aksesit në mënyrë që punonjësit të mund të hyjnë në ambientet e zyrës pa kosto shtesë të punës. Nuk ka nevojë për të mbajtur një person që do të ulet në roje. Kontrolli i borxhit dhe heqja graduale është gjithashtu një nga funksionet e përdorimit të një sistemi të analizës CRM. Ky produkt kompleks do të vijë në shpëtim dhe do të bëjë të mundur uljen e konsiderueshme të sasisë së borxhit ndaj kompanisë.

Programi për përdorimin e analizave në sistemin CRM bën të mundur punën me saktësi të jashtëzakonshme, duke kryer çdo punë aktuale në zyrë. Shkathtësia e produktit elektronik e bën atë të përshtatshëm për përdorim praktikisht në çdo biznes. Mjafton thjesht të konfiguroni softuerin sipas nevojave të kompanisë dhe ta përdorni atë, duke marrë një sasi të konsiderueshme përfitimesh nga kjo. Bëni analizat tuaja në mënyrë profesionale duke instaluar një zgjidhje gjithëpërfshirëse nga USU. Ai do të plotësojë kriteret më të rrepta për sa i përket çmimit dhe cilësisë, sepse çmimi i ulët dhe një numër i madh funksionesh, së bashku me një dizajn të mirë-dizenjuar, e bëjnë këtë produkt një blerje vërtet unike. Analiza CRM do të ndihmojë firmën blerëse të ndërtojë një shërbim më të mirë, duke siguruar kështu një nivel të lartë të reputacionit të biznesit në sytë e klientëve.

Përdorimi i analizës në një sistem CRM bën të mundur arritjen e shpejtë të suksesit, sepse gjithmonë do të jetë e mundur të bëhen përmirësimet e kërkuara. Modaliteti i shumë detyrave është një nga, por jo i vetmi funksion i ofruar nga ky softuer. Do të jetë e mundur të kontrolloni audiencat falas dhe të vendosni ngarkesën duke përdorur metodën më optimale për këtë. I njëjti funksion parashikohet edhe për magazinat, kur vendosja e stoqeve do të kryhet në mënyrë më efikase dhe ekonomike. Angazhohuni në përdorimin e analizave në sistemin CRM në mënyrë që të tejkaloni shpejt kundërshtarët kryesorë. Softueri është madje në gjendje të punojë me listën e pagave, duke e kryer këtë operacion dokumentacioni automatikisht. Masa të tilla do të shkarkojnë departamentin e kontabilitetit dhe do t'u mundësojnë punonjësve t'i kushtojnë më shumë kohë detyrave të ngutshme. Formati krijues i aktiviteteve do të jetë në dispozicion të stafit dhe softueri do të marrë përsipër aktivitetet më komplekse në fushën e tij të përgjegjësisë.

Përdorimi i analizave në sistemin CRM bën të mundur marrjen e shpejtë të vendimeve të duhura të menaxhimit për të përmirësuar cilësinë e shërbimit. Një ndërfaqe miqësore për përdoruesit flet në favor të këtij produkti elektronik. Për më tepër, mund ta provoni absolutisht falas duke përdorur versionin e provës. Përdorimi i analizave në sistemin CRM është i natyrshëm në produktin tonë. Kompleksi nga USU bëhet produkti më i përshtatshëm për të mbuluar plotësisht nevojat e kompanisë së blerësit. Ai eliminon nevojën për të shpenzuar burime financiare për blerjen e llojeve shtesë të softuerit. Kjo ka një efekt shumë pozitiv në aktivitetet e ardhshme të ndërmarrjes. Sugjerimet pop-up aktivizohen për të përballuar shpejt detyrat e zotërimit të një produkti elektronik. Falë përdorimit të analizave në sistemin CRM, kompania do të bëhet objekti më i suksesshëm i veprimtarisë sipërmarrëse dhe do të jetë në gjendje të rrisë ndjeshëm vëllimin e të ardhurave buxhetore. Kjo do të ndodhë për faktin se njerëzit do të vlerësojnë shërbimin me cilësi të lartë dhe do t'ju kontaktojnë përsëri, madje shumë do të sjellin me vete kolegë, miq dhe të afërm.

Softueri për përdorimin e analizave në sistemin CRM nga USU është i lehtë për t'u mësuar dhe mund të përdoret edhe në mungesë të parametrave të lartë të njohurive kompjuterike.

Ekipi i kompanisë sonë i përmbahet gjithmonë një politike çmimesh demokratike dhe për këtë arsye është miqësor me konsumatorët, dhe listat e çmimeve formohen në mënyrë adekuate.

Hyrja dhe fjalëkalimi brenda kornizës së sistemit për përdorimin e analizave CRM bën të mundur mbrojtjen e besueshme të blloqeve të informacionit. I gjithë informacioni në një format të përditësuar dhe konfidencial do të jetë i disponueshëm për ata që nuk kanë nivelin e duhur të zhdoganimit.

Zhvillimi i zgjidhjeve me porosi është një nga opsionet që ofron Sistemi Universal i Kontabilitetit me softuerin. Sigurisht, do të duhet të paguani ekstra nëse doni të bëni përmirësime individuale.

Analizimi i përdorimit të CRM do t'i lejojë kompanisë të kuptojë se çfarë duhet të përmirësohet, duke siguruar kështu mundësinë e rritjes së fluksit të porosive.

Ditari elektronik, i cili është i integruar në këtë program, ju lejon të kontrolloni pjesëmarrjen me një metodë të automatizuar. Falë përdorimit të tij, do të jetë e mundur të kuptohen se cilët janë treguesit e tij të trafikut dhe të vendoset se çfarë duhet të optimizohet.

Përdorimi i analizave në sistemin CRM nuk është opsioni i vetëm i disponueshëm për këtë produkt. Ai gjithashtu mund të promovojë logon duke e vendosur atë si sfond në ato dokumente që kompania gjeneron dhe përdor për të bashkëvepruar me palët.

Dokumentacioni mund të përdoret në formë letre dhe elektronike. Mund të printoni njëkohësisht çdo formular, si dhe ta ruani atë në format elektronik dhe ta dërgoni në hapësirën ruajtëse të cloud, ose thjesht ta arkivoni.

Procesi i arkivimit dhe krijimit të një kopje rezervë brenda kornizës së sistemit duke përdorur analizën CRM bën të mundur ruajtjen e blloqeve të informacionit dhe në të njëjtën kohë, mos humbjen e kohës në të. Ju madje mund të programoni vetë një produkt elektronik dhe ai do të kryejë operacione zyre pa përfshirë burimet e punës. Punonjësit nuk do të duhet të shpërqendrohen, çka do të thotë se efikasiteti i punës së tyre do të rritet ndjeshëm.

Nëpërmjet përdorimit të analizës së sistemit CRM, kompania juaj do të jetë në gjendje të udhëheqë tregun dhe të rrisë vazhdimisht hendekun nga ata kundërshtarë që nuk kanë një kompleks të tillë në dispozicion.

Përdorimi i analizave brenda sistemit CRM mund të përmirësojë ndjeshëm cilësinë e shërbimeve dhe mallrave të ofruara, duke motivuar kështu konsumatorët të blejnë më shumë inventar.