Цена: месечно
Купете ја програмата

Сите прашања можете да ги испратите на: info@usu.kz
 1. Развој на софтвер
 2.  ›› 
 3. Програми за автоматизација на бизнисот
 4.  ›› 
 5. Анализа во CRM системот
Рејтинг: 4.9. Број на организации: 600
rating
Земји: Сите
Операционен систем: Windows, Android, macOS
Група на програми: USU software
Цел: Бизнис автоматизација

Анализа во CRM системот

 • Авторското право ги штити уникатните методи на деловна автоматизација што се користат во нашите програми.
  Авторски права

  Авторски права
 • Ние сме потврден издавач на софтвер. Ова се прикажува во оперативниот систем кога ги извршуваме нашите програми и демо-верзии.
  Потврден издавач

  Потврден издавач
 • Ние работиме со организации ширум светот од мали бизниси до големи. Нашата компанија е вклучена во меѓународниот регистар на компании и има електронски знак за доверба.
  Знак на доверба

  Знак на доверба


Брза транзиција.
Што сакаш да правиш сега?Анализа во CRM системот
Ова видео може да се прегледа со титлови на вашиот јазик.
Кога ја стартувате програмата, можете да го изберете јазикот.
Choose language

Програма од премиум класа по прифатлива цена

1. Споредете ги конфигурациите

Споредете ги конфигурациите на програмата arrow

2. Изберете валута

JavaScript е исклучено

3. Пресметајте ја цената на програмата

4. Доколку е потребно, нарачајте изнајмување виртуелен сервер

За да можат сите ваши вработени да работат во иста база на податоци, потребна ви е локална мрежа помеѓу компјутерите (жична или Wi-Fi). Но, можете исто така да нарачате инсталација на програмата во облакот ако:

 • Имате повеќе од еден корисник, но нема локална мрежа помеѓу компјутерите.
  Нема локална мрежа

  Нема локална мрежа
 • Од некои вработени се бара да работат од дома.
  Работете од дома

  Работете од дома
 • Имате неколку гранки.
  Има гранки

  Има гранки
 • Сакате да го контролирате вашиот бизнис дури и додека сте на одмор.
  Контрола од одмор

  Контрола од одмор
 • Неопходно е да се работи во програмата во секое време од денот.
  Работете во секое време

  Работете во секое време
 • Сакате моќен сервер без големи трошоци.
  Моќен сервер

  Моќен сервер


Пресметајте ги трошоците за виртуелен сервер arrow

Плаќате само еднаш за самата програма. И за облакот плаќањето се врши секој месец.

5. Потпише договор

Испратете ги деталите за организацијата или само вашиот пасош за да склучите договор. Договорот е вашата гаранција дека ќе го добиете она што ви треба. Договор

Потпишаниот договор ќе треба да ни биде испратен како скенирана копија или како фотографија. Оригиналниот договор го испраќаме само на оние на кои им е потребна хартиена верзија.

6. Плаќајте со картичка или друг начин

Вашата картичка може да биде во валута што ја нема на списокот. Тоа не е проблем. Можете да ги пресметате трошоците за програмата во американски долари и да платите во вашата домашна валута по тековната стапка. За плаќање со картичка, користете ја веб-страницата или мобилната апликација на вашата банка.

Можни начини на плаќање

 • банкарски трансфер
  Bank

  банкарски трансфер
 • Плаќање со картичка
  Card

  Плаќање со картичка
 • Плаќајте преку PayPal
  PayPal

  Плаќајте преку PayPal
 • Меѓународен трансфер Western Union или кој било друг
  Western Union

  Western Union
 • Автоматизацијата од нашата организација е целосна инвестиција за вашиот бизнис!
 • Овие цени важат само за првото купување
 • Ние користиме само напредни странски технологии, а нашите цени се достапни за секого

Споредете ги конфигурациите на програмата

Популарен избор
Економичен Стандарден Професионален
Главни функции на избраната програма Погледнете го видеото arrow down
Сите видеа може да се гледаат со преводи на вашиот јазик
exists exists exists
Режим на работа со повеќе корисници кога купувате повеќе од една лиценца Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Поддршка за различни јазици Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Поддршка на хардвер: скенери за баркод, печатачи за сметки, печатачи за етикети Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Користење на современи методи за испраќање пошта: е-пошта, СМС, Viber, гласовно автоматско бирање Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Можност за конфигурирање на автоматско пополнување на документи во формат Microsoft Word Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Можност за прилагодување на известувањата за тост Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Избор на дизајн на програма Погледнете го видеото arrow down exists exists
Можност за прилагодување на увозот на податоци во табели Погледнете го видеото arrow down exists exists
Копирање на тековниот ред Погледнете го видеото arrow down exists exists
Филтрирање податоци во табела Погледнете го видеото arrow down exists exists
Поддршка за режим на групирање на редови Погледнете го видеото arrow down exists exists
Доделување слики за повеќе визуелна презентација на информации Погледнете го видеото arrow down exists exists
Зголемена реалност за уште поголема видливост Погледнете го видеото arrow down exists exists
Привремено криење на одредени колони од секој корисник за себе Погледнете го видеото arrow down exists exists
Трајно крие одредени колони или табели за сите корисници на одредена улога Погледнете го видеото arrow down exists
Поставување права за улоги за да може да додаваат, уредуваат и бришат информации Погледнете го видеото arrow down exists
Избор на полиња за пребарување Погледнете го видеото arrow down exists
Конфигурирање за различни улоги на достапноста на извештаи и дејства Погледнете го видеото arrow down exists
Извезете податоци од табели или извештаи во различни формати Погледнете го видеото arrow down exists
Можност за користење на терминалот за собирање податоци Погледнете го видеото arrow down exists
Можност за приспособување на професионална резервна копија на вашата база на податоци Погледнете го видеото arrow down exists
Ревизија на корисничките дејства Погледнете го видеото arrow down exists

Назад на цените arrow

Изнајмување на виртуелен сервер. Цена

Кога ви треба облак сервер?

Изнајмувањето на виртуелен сервер е достапно и за купувачите на Универзалниот сметководствен систем како дополнителна опција и како посебна услуга. Цената не се менува. Можете да нарачате изнајмување облак сервер ако:

 • Имате повеќе од еден корисник, но нема локална мрежа помеѓу компјутерите.
 • Од некои вработени се бара да работат од дома.
 • Имате неколку гранки.
 • Сакате да го контролирате вашиот бизнис дури и додека сте на одмор.
 • Неопходно е да се работи во програмата во секое време од денот.
 • Сакате моќен сервер без големи трошоци.

Ако сте хардверски такт

Ако сте хардверски такт, тогаш можете да ги изберете потребните спецификации за хардверот. Веднаш ќе ви биде пресметана цената за изнајмување виртуелен сервер од наведената конфигурација.

Ако не знаете ништо за хардверот

Ако не сте технички такт, тогаш веднаш подолу:

 • Во став број 1, наведете го бројот на луѓе кои ќе работат во вашиот облак сервер.
 • Следно одлучете што ви е поважно:
  • Ако е поважно да го изнајмите најевтиниот облак сервер, тогаш не менувајте ништо друго. Скролувајте надолу оваа страница, таму ќе ги видите пресметаните трошоци за изнајмување сервер во облакот.
  • Ако цената е многу прифатлива за вашата организација, тогаш можете да ги подобрите перформансите. Во чекор # 4, сменете ги перформансите на серверот на високи.

Хардверска конфигурација

JavaScript е оневозможен, пресметката не е можна, контактирајте со програмерите за ценовник

Анализата во системот CRM мора да се изврши правилно и без грешки. Овој резултат може да се постигне ако го купите и ставите во функција софтверот создаден од искусни програмери. Универзален сметководствен систем е организација која создава и продава квалитетен софтвер. Вклучете се во CRM анализа со нашиот софтвер со цел да стекнете значителна предност во однос на вашите конкуренти. Има одлична можност лесно да се справите со какви било службени операции, изведувајќи ги совршено. Покрај анализите, ќе може да се спроведат и многу други акции од сегашниот формат. Софтверот е уникатен и разноврсен во исто време. Тој е способен да изведува многу дејства паралелно поради фактот што има режим на мултитаскинг. Софтверот е профитабилна инвестиција на финансиски ресурси, чиј поврат е што е можно поголем.

Анализата на CRM системите на нивната употреба овозможува да се разбере колку ефикасно софтверот се справува со задачите. Софтверот USU ви овозможува да работите на ефикасен начин, извршувајќи какви било канцелариски операции со највисок квалитет. Функционалните модули служат како основа за архитектурата на наведениот електронски производ. Ќе може ефективно да се контролира долгот и постепено да се намалува неговиот волумен. Можете да го користите овој CRM систем не само за анализа. Станува возможно да се создадат картички за пристап за да можат вработените да влезат во канцелариски простории без дополнителни трошоци за работна сила. Нема потреба да се одржува човек кој би седел на стража. Контролата на долгот и постепеното исфрлање е исто така една од функциите на користење на системот за анализа на CRM. Овој комплексен производ ќе дојде на помош и ќе овозможи значително да се намали износот на долгот кон компанијата.

Програмата за користење на анализа во системот CRM овозможува да се работи со неверојатна прецизност, извршувајќи каква било вистинска канцелариска работа. Разновидноста на електронскиот производ го прави погоден за употреба во речиси секој бизнис. Доволно е едноставно да го конфигурирате софтверот според потребите на компанијата и да го користите, добивајќи значителна количина на придобивки од ова. Направете ја вашата анализа професионално со инсталирање на сеопфатно решение од USU. Ќе ги исполни најстрогите критериуми во однос на цената и квалитетот, бидејќи ниската цена и огромниот број функции, заедно со добро дизајнираниот дизајн, го прават овој производ навистина уникатно купување. CRM анализата ќе ѝ помогне на фирмата што купува да изгради подобра услуга, а со тоа ќе обезбеди високо ниво на деловна репутација во очите на клиентите.

Користењето на анализа во системот CRM овозможува брзо постигнување успех, бидејќи секогаш ќе биде можно да се направат потребните подобрувања. Режимот за мултитаскинг е една од, но не и единствената карактеристика обезбедена од овој софтвер. Ќе биде можно да се контролира бесплатната публика и да се постави товарот користејќи го најоптималниот метод за ова. Истата функција е предвидена и за магацините, кога пласманот на залихите ќе се врши најефикасно и најекономично. Вклучете се во употребата на анализа во системот CRM со цел брзо да ги надминете главните противници. Софтверот може да работи дури и со платен список, извршувајќи ја оваа операција на документи автоматски. Ваквите мерки ќе го растовараат одделот за сметководство и ќе им овозможат на вработените да посветат повеќе време на итни задачи. Креативниот формат на активности ќе биде достапен на персоналот, а софтверот ќе ги преземе најкомплексните активности во својата област на одговорност.

Употребата на анализа во системот CRM овозможува брзо донесување на правилни менаџерски одлуки за подобрување на квалитетот на услугата. Корисничкиот интерфејс зборува во корист на овој електронски производ. Покрај тоа, можете да го пробате апсолутно бесплатно користејќи ја пробната верзија. Употребата на анализа во системот CRM е вродена во нашиот производ. Комплексот од USU станува најсоодветен производ за целосно покривање на потребите на компанијата на стекнувачот. Ја елиминира потребата од трошење финансиски средства за купување на дополнителни видови софтвер. Ова има многу позитивен ефект врз идните активности на претпријатието. Советите за скокачки прозорци се активираат за брзо да се справат со задачите за совладување на електронски производ. Благодарение на употребата на анализа во системот CRM, компанијата ќе стане најуспешен објект на претприемничка активност и ќе може значително да го зголеми обемот на буџетски приходи. Ова ќе се случи поради фактот што луѓето ќе ја ценат висококвалитетната услуга и повторно ќе ве контактираат, а многумина дури и ќе донесат колеги, пријатели и роднини со себе.

Софтверот за користење на анализа во CRM системот од USU е лесен за учење и може да се користи дури и во отсуство на високи параметри за компјутерска писменост.

Тимот на нашата компанија секогаш се придржува до демократска политика на цени и затоа е пријателски настроен кон потрошувачите, а ценовниците се формираат на адекватен начин.

Влезот и лозинката во рамките на системот за употреба на CRM анализи овозможуваат веродостојна заштита на информативните блокови. Сите информации во ажуриран и доверлив формат ќе бидат достапни за оние кои немаат соодветно ниво на дозвола.

Развојот на сопствени решенија е една од опциите што ги нуди Универзалниот сметководствен систем со софтверот. Се разбира, ќе треба да платите дополнително ако сакате да направите индивидуални подобрувања.

Анализирањето на употребата на CRM ќе и овозможи на компанијата да разбере што треба да се подобри, а со тоа ќе се обезбеди можност за зголемување на протокот на нарачки.

Електронското списание, кое е интегрирано во оваа програма, ви овозможува да го контролирате присуството со автоматизиран метод. Благодарение на неговата употреба, ќе може да се разберат кои се неговите сообраќајни индикатори и да се одлучи што треба да се оптимизира.

Употребата на анализи во системот CRM не е единствената опција на располагање на овој производ. Тој, исто така, може да го промовира логото со тоа што ќе го постави како позадина на оние документи што компанијата ги генерира и ги користи за да комуницира со договорните страни.

Документацијата може да се користи и во хартиена и во електронска форма. Можете истовремено да печатите која било форма, како и да ја зачувате во електронски формат и да ја испратите во складиштето во облак или едноставно да ја архивирате.

Процесот на архивирање и создавање резервна копија во рамките на системот со користење на CRM анализа овозможува да се зачуваат информативните блокови и во исто време, да не се губи време на него. Можете дури и сами да програмирате електронски производ и тој ќе извршува канцелариски операции без да вклучува работни ресурси. На вработените нема да мора да им се одвлекува вниманието, што значи дека нивната работна ефикасност значително ќе се зголеми.

Преку употребата на CRM системската анализа, вашата компанија ќе може да го води пазарот и постојано да ја зголемува разликата од оние противници кои немаат таков комплекс на располагање.

Употребата на анализа во рамките на системот CRM може значително да го подобри квалитетот на понудените услуги и стоки, а со тоа да ги мотивира потрошувачите да купат повеќе залихи.