Çmimi: mujore
Blini programin

Të gjitha pyetjet mund t’i dërgoni në: info@usu.kz
 1. Zhvillimi i softverit
 2.  ›› 
 3. Programe për automatizimin e biznesit
 4.  ›› 
 5. Automatizimi i një sistemi CRM
Vlerësim: 4.9. Numri i organizatave: 286
rating
Vendet: Të gjithë
Sistemi operativ: Windows, Android, macOS
Grupi i programeve: USU software
Qëllim: Automatizimi i biznesit

Automatizimi i një sistemi CRM

 • E drejta e autorit mbron metodat unike të automatizimit të biznesit që përdoren në programet tona.
  E drejta e autorit

  E drejta e autorit
 • Ne jemi një botues i verifikuar i softuerit. Kjo shfaqet në sistemin operativ kur ekzekutojmë programet dhe versionet tona.
  Botues i verifikuar

  Botues i verifikuar
 • Ne punojmë me organizata anembanë botës, nga bizneset e vogla tek ato të mëdha. Kompania jonë është e përfshirë në regjistrin ndërkombëtar të kompanive dhe ka një shenjë elektronike besimi.
  Shenjë besimi

  Shenjë besimi


Tranzicion i shpejtë.
Çfarë doni të bëni tani?Automatizimi i një sistemi CRM
Kjo video mund të shikohet me titra në gjuhën tuaj.
Kur filloni programin, mund të zgjidhni gjuhën.
Choose language

Program i klasit premium me një çmim të përballueshëm

1. Krahasoni konfigurimet

Krahasoni konfigurimet e programit arrow

2. Zgjidhni një monedhë

JavaScript është fikur

3. Llogaritni koston e programit

4. Nëse është e nevojshme, porositni një server virtual me qira

Në mënyrë që të gjithë punonjësit tuaj të punojnë në të njëjtën bazë të dhënash, ju nevojitet një rrjet lokal ndërmjet kompjuterëve (me kabllo ose Wi-Fi). Por gjithashtu mund të porosisni instalimin e programit në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
  Nuk ka rrjet lokal

  Nuk ka rrjet lokal
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
  Punë nga shtëpia

  Punë nga shtëpia
 • Ju keni disa degë.
  Ka degë

  Ka degë
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
  Kontroll nga pushimet

  Kontroll nga pushimet
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
  Punoni në çdo kohë

  Punoni në çdo kohë
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.
  Server i fuqishëm

  Server i fuqishëm


Llogaritni koston e një serveri virtual arrow

Ju paguani vetëm një herë për vetë programin. Dhe për cloud pagesa bëhet çdo muaj.

5. Nënshkruani kontratën

Dërgoni detajet e organizatës ose thjesht pasaportën tuaj për të lidhur një marrëveshje. Kontrata është garancia juaj se do të merrni atë që ju nevojitet. Kontrata

Kontrata e nënshkruar do të duhet të na dërgohet si një kopje e skanuar ose si një fotografi. Ne dërgojmë kontratën origjinale vetëm për ata që kanë nevojë për një version në letër.

6. Paguani me kartë ose një mënyrë tjetër

Karta juaj mund të jetë në një monedhë që nuk është në listë. Nuk është problem. Ju mund të llogarisni koston e programit në dollarë amerikanë dhe të paguani në monedhën tuaj amtare me kursin aktual. Për të paguar me kartë, përdorni faqen e internetit ose aplikacionin celular të bankës suaj.

Mënyrat e mundshme të pagesës

 • transferte bankare
  Bank

  transferte bankare
 • Pagesa me karte
  Card

  Pagesa me karte
 • Paguani përmes PayPal
  PayPal

  Paguani përmes PayPal
 • Transferimi ndërkombëtar Western Union ose ndonjë tjetër
  Western Union

  Western Union
 • Automatizimi nga organizata jonë është një investim i plotë për biznesin tuaj!
 • Këto çmime janë të vlefshme vetëm për blerjen e parë
 • Ne përdorim vetëm teknologji të avancuara të huaja dhe çmimet tona janë të disponueshme për të gjithë

Krahasoni konfigurimet e programit

Zgjedhja popullore
Ekonomik Standard profesionale
Funksionet kryesore të programit të zgjedhur Shikoni videon arrow down
Të gjitha videot mund të shikohen me titra në gjuhën tuaj
exists exists exists
Mënyra e funksionimit me shumë përdorues kur blini më shumë se një licencë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje për gjuhë të ndryshme Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje e harduerit: skanues barkodi, printera faturash, printera etiketash Shikoni videon arrow down exists exists exists
Përdorimi i metodave moderne të postimit: Email, SMS, Viber, telefonimi automatik me zë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Aftësia për të konfiguruar plotësimin automatik të dokumenteve në formatin Microsoft Word Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mundësia për të personalizuar njoftimet e dolli Shikoni videon arrow down exists exists exists
Zgjedhja e një dizajni programi Shikoni videon arrow down exists exists
Aftësia për të personalizuar importimin e të dhënave në tabela Shikoni videon arrow down exists exists
Kopjimi i rreshtit aktual Shikoni videon arrow down exists exists
Filtrimi i të dhënave në një tabelë Shikoni videon arrow down exists exists
Mbështetje për mënyrën e grupimit të rreshtave Shikoni videon arrow down exists exists
Caktimi i imazheve për paraqitje më vizuale të informacionit Shikoni videon arrow down exists exists
Realiteti i shtuar për edhe më shumë dukshmëri Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përkohshme e kolonave të caktuara nga secili përdorues për vete Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përhershme e kolonave ose tabelave specifike për të gjithë përdoruesit e një roli specifik Shikoni videon arrow down exists
Vendosja e të drejtave për rolet që të mund të shtojnë, modifikojnë dhe fshijnë informacione Shikoni videon arrow down exists
Përzgjedhja e fushave për të kërkuar Shikoni videon arrow down exists
Konfigurimi i disponueshmërisë së raporteve dhe veprimeve për role të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Eksporto të dhëna nga tabela ose raporte në formate të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Mundësia e përdorimit të Terminalit të Grumbullimit të të Dhënave Shikoni videon arrow down exists
Mundësia për të personalizuar një kopje rezervë profesionale të bazës së të dhënave tuaja Shikoni videon arrow down exists
Auditimi i veprimeve të përdoruesit Shikoni videon arrow down exists

Kthehu te çmimi arrow

Qiraja e një serveri virtual. Çmimi

Kur keni nevojë për një server cloud?

Qiraja e një serveri virtual është në dispozicion si për blerësit e Sistemit Universal të Kontabilitetit si një opsion shtesë, ashtu edhe si një shërbim i veçantë. Çmimi nuk ndryshon. Ju mund të porosisni një server me qira në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
 • Ju keni disa degë.
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.

Nëse jeni i aftë për harduer

Nëse jeni i aftë për harduerin, atëherë mund të zgjidhni specifikimet e kërkuara për harduerin. Menjëherë do t'ju llogaritet çmimi për marrjen me qira të një serveri virtual të konfigurimit të specifikuar.

Nëse nuk dini asgjë për harduerin

Nëse nuk jeni teknikisht i zgjuar, atëherë më poshtë:

 • Në paragrafin numër 1, tregoni numrin e njerëzve që do të punojnë në serverin tuaj cloud.
 • Më pas vendosni se çfarë është më e rëndësishme për ju:
  • Nëse është më e rëndësishme të marrësh me qira serverin më të lirë cloud, atëherë mos ndrysho asgjë tjetër. Lëvizni poshtë në këtë faqe, atje do të shihni koston e llogaritur për marrjen me qira të një serveri në re.
  • Nëse kostoja është shumë e përballueshme për organizatën tuaj, atëherë mund të përmirësoni performancën. Në hapin # 4, ndryshoni performancën e serverit në të lartë.

Konfigurimi i harduerit

JavaScript është i çaktivizuar, llogaritja nuk është e mundur, kontaktoni zhvilluesit për një listë çmimesh

Automatizimi i sistemit CRM do të jetë i përsosur nëse kompania blerëse i drejtohet specialistëve të USU. Sistemi Universal i Kontabilitetit është organizata që merret në mënyrë profesionale me automatizimin kompleks të proceseve të biznesit. Specialistët kanë punuar me sukses në treg për një kohë të gjatë, duke ofruar zgjidhje kompjuterike me cilësi të lartë për klientët që kanë aplikuar. Softueri është zhvilluar në bazë të teknologjive të avancuara dhe me cilësi të lartë që blihen në vendet e huaja. Gjatë zbatimit të automatizimit, kompania blerëse nuk do të ketë vështirësi, sepse do të marrë një fushë të plotë dhe cilësore të asistencës teknike, në mënyrë që vënia në punë e produktit elektronik të mos shkaktojë vështirësi. Për më tepër, programi për automatizimin e sistemit CRM do të funksionojë pa të meta në çdo kusht, edhe kur kompjuteri është shumë i vjetëruar moralisht. Gjëja kryesore është se ato janë funksionale, dhe Windows është i disponueshëm në disqet e ngurtë ose disqet SSD. Automatizimit do t'i kushtohet vëmendja e duhur.

Sistemi i automatizuar CRM nga projekti USU do të bëhet një mjet elektronik i domosdoshëm për kompaninë e blerësit. Kur e përdorni, konsumatori nuk do të ketë ndonjë vështirësi, ata lehtë mund të përballojnë detyrat e çdo formati. Kompania do të ngrihet shpejt drejt suksesit, duke çimentuar dominimin e saj si një lojtar kryesor që mund të kalojë lehtësisht çdo pajtimtar. Kursimi i parave dhe burimeve të tjera do të sigurohet gjithashtu nëse kompleksi i automatizimit të sistemit CRM nga USU hyn në lojë. Ky produkt i automatizuar gjithmonë do t'i vijë në ndihmë një kompanie që përpiqet për sukses. Ai do të kryejë operacione klerikale gjatë gjithë kohës, të cilat do të programohen nga operatori përgjegjës. Përfitoni nga një sistem i automatizuar CRM për të tejkaluar shpejt kundërshtarët tuaj nëpërmjet shpërndarjes cilësore të burimeve dhe ndërtimit të një politike kompetente prodhimi.

Automatizimi do të bëhet pjesë e procesit të prodhimit, falë të cilit, biznesi i ndërmarrjes do të shkojë përpjetë në mënyrë dramatike. Do të jetë e lehtë të rritet vëllimi i të ardhurave buxhetore për shkak të rritjes shpërthyese të shitjeve. Njerëzit do të jenë më të gatshëm t'i drejtohen kompanisë ku ata ose fqinjët, miqtë ose të dashurit e tyre janë shërbyer siç duhet. Funksionimi i të ashtuquajturës fjalë e gojës do ta ndihmojë kompaninë të arrijë shpejt suksesin. Angazhohuni në automatizimin profesional të sistemit CRM për të tejkaluar shpejt abonentët dhe për të siguruar pozicionin tuaj për dominim të mëtejshëm. Dhe ky produkt i automatizuar ju lejon të punoni në integrim me kamerat e mbikëqyrjes video. Ato ju lejojnë të shfaqni titrat e transmetimit të videos në desktop për të studiuar këtë informacion.

Zgjidhjet moderne të integruara nga USU ju lejojnë të kryeni shpejt çdo detyrë që i është caktuar kompanisë. Edhe ato veprime që lidhen me format rutinë burokratike nuk janë problem. Në një sistem të automatizuar CRM, shumë opsione të dobishme mësohen nga projekti, duke përdorur të cilat kompania mbulon plotësisht nevojat e saj në softuer. Automatizimi do të jetë i plotë, falë të cilit, biznesi i kompanisë do të shkojë përpjetë në mënyrë dramatike. Nuk do t'ju duhet të pësoni humbje për faktin se punonjësit nuk u përballën mirë me funksionet e punës që u ishin caktuar. Përkundrazi, kompania do të jetë në gjendje të arrijë shpejt rezultate mbresëlënëse në konkurrencë dhe të jetë në gjendje të udhëheqë tregun, duke kaluar lehtësisht konkurrentët kryesorë. Si rezultat, biznesi do të ngrihet në qiell. Do të jetë e mundur të shijoni manovrat operacionale të burimeve të disponueshme, falë të cilave do të jetë e mundur të dilni shpejt përpara rivalëve dhe të pushtoni vendet më tërheqëse.

Instaloni një sistem të automatizuar CRM në një kompjuter personal duke përdorur asistencën teknike falas të kompleksit të automatizimit. Është vënë në funksion me ndihmën e punonjësve të ekipit të USU në mënyrë që kompania e blerësit të mos ketë vështirësi. Automatizimi do të jetë i plotë, që do të thotë se do të jetë e mundur të mos keni frikë për një numër të madh gabimesh të bëra. Softueri thjesht nuk i nënshtrohet dobësisë njerëzore dhe për këtë arsye, nuk bën gabime fare. Zhvillimi mund të integrohet drejtpërdrejt me terminalet qiwi për të pranuar pagesa nga konsumatorët. Sigurisht, ekzistojnë edhe metoda standarde të mbledhjes së parave nga klientët. Këto janë forma pagese me para dhe pa para. Për më tepër, në kuadrin e sistemit të automatizuar CRM, ofrohet një mundësi për t'i siguruar arkëtarit një mjet të specializuar për ndërveprim me materialet e informacionit. Vendi i arkëtarit të automatizuar do të funksionojë pa të meta, punonjësi përgjegjës nuk do të bëjë gabime gjatë ndërveprimit me informacionin. Të gjitha llogaritjet do të kryhen në mënyrë cilësore.