Цена: месечно
Купете ја програмата

Сите прашања можете да ги испратите на: info@usu.kz
 1. Развој на софтвер
 2.  ›› 
 3. Програми за автоматизација на бизнисот
 4.  ›› 
 5. Автоматизација на CRM систем
Рејтинг: 4.9. Број на организации: 600
rating
Земји: Сите
Операционен систем: Windows, Android, macOS
Група на програми: USU software
Цел: Бизнис автоматизација

Автоматизација на CRM систем

 • Авторското право ги штити уникатните методи на деловна автоматизација што се користат во нашите програми.
  Авторски права

  Авторски права
 • Ние сме потврден издавач на софтвер. Ова се прикажува во оперативниот систем кога ги извршуваме нашите програми и демо-верзии.
  Потврден издавач

  Потврден издавач
 • Ние работиме со организации ширум светот од мали бизниси до големи. Нашата компанија е вклучена во меѓународниот регистар на компании и има електронски знак за доверба.
  Знак на доверба

  Знак на доверба


Брза транзиција.
Што сакаш да правиш сега?Автоматизација на CRM систем
Ова видео може да се прегледа со титлови на вашиот јазик.
Кога ја стартувате програмата, можете да го изберете јазикот.
Choose language

Програма од премиум класа по прифатлива цена

1. Споредете ги конфигурациите

Споредете ги конфигурациите на програмата arrow

2. Изберете валута

JavaScript е исклучено

3. Пресметајте ја цената на програмата

4. Доколку е потребно, нарачајте изнајмување виртуелен сервер

За да можат сите ваши вработени да работат во иста база на податоци, потребна ви е локална мрежа помеѓу компјутерите (жична или Wi-Fi). Но, можете исто така да нарачате инсталација на програмата во облакот ако:

 • Имате повеќе од еден корисник, но нема локална мрежа помеѓу компјутерите.
  Нема локална мрежа

  Нема локална мрежа
 • Од некои вработени се бара да работат од дома.
  Работете од дома

  Работете од дома
 • Имате неколку гранки.
  Има гранки

  Има гранки
 • Сакате да го контролирате вашиот бизнис дури и додека сте на одмор.
  Контрола од одмор

  Контрола од одмор
 • Неопходно е да се работи во програмата во секое време од денот.
  Работете во секое време

  Работете во секое време
 • Сакате моќен сервер без големи трошоци.
  Моќен сервер

  Моќен сервер


Пресметајте ги трошоците за виртуелен сервер arrow

Плаќате само еднаш за самата програма. И за облакот плаќањето се врши секој месец.

5. Потпише договор

Испратете ги деталите за организацијата или само вашиот пасош за да склучите договор. Договорот е вашата гаранција дека ќе го добиете она што ви треба. Договор

Потпишаниот договор ќе треба да ни биде испратен како скенирана копија или како фотографија. Оригиналниот договор го испраќаме само на оние на кои им е потребна хартиена верзија.

6. Плаќајте со картичка или друг начин

Вашата картичка може да биде во валута што ја нема на списокот. Тоа не е проблем. Можете да ги пресметате трошоците за програмата во американски долари и да платите во вашата домашна валута по тековната стапка. За плаќање со картичка, користете ја веб-страницата или мобилната апликација на вашата банка.

Можни начини на плаќање

 • банкарски трансфер
  Bank

  банкарски трансфер
 • Плаќање со картичка
  Card

  Плаќање со картичка
 • Плаќајте преку PayPal
  PayPal

  Плаќајте преку PayPal
 • Меѓународен трансфер Western Union или кој било друг
  Western Union

  Western Union
 • Автоматизацијата од нашата организација е целосна инвестиција за вашиот бизнис!
 • Овие цени важат само за првото купување
 • Ние користиме само напредни странски технологии, а нашите цени се достапни за секого

Споредете ги конфигурациите на програмата

Популарен избор
Економичен Стандарден Професионален
Главни функции на избраната програма Погледнете го видеото arrow down
Сите видеа може да се гледаат со преводи на вашиот јазик
exists exists exists
Режим на работа со повеќе корисници кога купувате повеќе од една лиценца Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Поддршка за различни јазици Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Поддршка на хардвер: скенери за баркод, печатачи за сметки, печатачи за етикети Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Користење на современи методи за испраќање пошта: е-пошта, СМС, Viber, гласовно автоматско бирање Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Можност за конфигурирање на автоматско пополнување на документи во формат Microsoft Word Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Можност за прилагодување на известувањата за тост Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Избор на дизајн на програма Погледнете го видеото arrow down exists exists
Можност за прилагодување на увозот на податоци во табели Погледнете го видеото arrow down exists exists
Копирање на тековниот ред Погледнете го видеото arrow down exists exists
Филтрирање податоци во табела Погледнете го видеото arrow down exists exists
Поддршка за режим на групирање на редови Погледнете го видеото arrow down exists exists
Доделување слики за повеќе визуелна презентација на информации Погледнете го видеото arrow down exists exists
Зголемена реалност за уште поголема видливост Погледнете го видеото arrow down exists exists
Привремено криење на одредени колони од секој корисник за себе Погледнете го видеото arrow down exists exists
Трајно крие одредени колони или табели за сите корисници на одредена улога Погледнете го видеото arrow down exists
Поставување права за улоги за да може да додаваат, уредуваат и бришат информации Погледнете го видеото arrow down exists
Избор на полиња за пребарување Погледнете го видеото arrow down exists
Конфигурирање за различни улоги на достапноста на извештаи и дејства Погледнете го видеото arrow down exists
Извезете податоци од табели или извештаи во различни формати Погледнете го видеото arrow down exists
Можност за користење на терминалот за собирање податоци Погледнете го видеото arrow down exists
Можност за приспособување на професионална резервна копија на вашата база на податоци Погледнете го видеото arrow down exists
Ревизија на корисничките дејства Погледнете го видеото arrow down exists

Назад на цените arrow

Изнајмување на виртуелен сервер. Цена

Кога ви треба облак сервер?

Изнајмувањето на виртуелен сервер е достапно и за купувачите на Универзалниот сметководствен систем како дополнителна опција и како посебна услуга. Цената не се менува. Можете да нарачате изнајмување облак сервер ако:

 • Имате повеќе од еден корисник, но нема локална мрежа помеѓу компјутерите.
 • Од некои вработени се бара да работат од дома.
 • Имате неколку гранки.
 • Сакате да го контролирате вашиот бизнис дури и додека сте на одмор.
 • Неопходно е да се работи во програмата во секое време од денот.
 • Сакате моќен сервер без големи трошоци.

Ако сте хардверски такт

Ако сте хардверски такт, тогаш можете да ги изберете потребните спецификации за хардверот. Веднаш ќе ви биде пресметана цената за изнајмување виртуелен сервер од наведената конфигурација.

Ако не знаете ништо за хардверот

Ако не сте технички такт, тогаш веднаш подолу:

 • Во став број 1, наведете го бројот на луѓе кои ќе работат во вашиот облак сервер.
 • Следно одлучете што ви е поважно:
  • Ако е поважно да го изнајмите најевтиниот облак сервер, тогаш не менувајте ништо друго. Скролувајте надолу оваа страница, таму ќе ги видите пресметаните трошоци за изнајмување сервер во облакот.
  • Ако цената е многу прифатлива за вашата организација, тогаш можете да ги подобрите перформансите. Во чекор # 4, сменете ги перформансите на серверот на високи.

Хардверска конфигурација

JavaScript е оневозможен, пресметката не е можна, контактирајте со програмерите за ценовник

Автоматизацијата на системот CRM ќе биде беспрекорна ако компанијата што стекнува се сврти кон специјалистите на USU. Универзалниот сметководствен систем е организација која професионално се занимава со сложената автоматизација на деловните процеси. Специјалисти веќе долго време успешно работат на пазарот, обезбедувајќи висококвалитетни компјутерски решенија на клиентите кои аплицирале. Софтверот е развиен врз основа на напредни и висококвалитетни технологии кои се купени во странски земји. При спроведувањето на автоматизацијата, купувачката компанија нема да има никакви тешкотии, бидејќи ќе добие сеопфатен и квалитетен опсег на техничка помош, така што пуштањето во употреба на електронскиот производ нема да предизвика потешкотии. Покрај тоа, програмата за автоматизирање на CRM системот ќе функционира беспрекорно во какви било услови, дури и кога компјутерот е многу морално застарен. Главната работа е што тие се оперативни, а Windows е достапен на хард дискови или SSD-дискови. На автоматиката ќе и се посвети соодветно внимание.

Автоматизираниот CRM систем од проектот USU ќе стане неопходна електронска алатка за компанијата на стекнувачот. Кога го користите, потрошувачот нема да има никакви тешкотии, тие лесно можат да се справат со задачи од кој било формат. Компанијата брзо ќе се издигне до успех, а со тоа ќе ја зацврсти својата доминација како водечки играч кој лесно може да ги надмине сите претплатници. Заштедата на пари и други ресурси, исто така, ќе биде обезбедена ако стапи во игра комплексот за автоматизација на системот CRM од USU. Овој автоматизиран производ секогаш ќе дојде на помош на компанијата која се стреми кон успех. Деноноќно ќе врши службени операции кои ќе ги програмира одговорниот оператор. Искористете ги предностите на автоматизираниот CRM систем за брзо надминување на вашите противници преку квалитетна распределба на ресурсите и градење на компетентна производна политика.

Автоматизацијата ќе стане дел од производствениот процес, благодарение на што бизнисот на претпријатието драматично ќе оди нагоре. Ќе биде лесно да се зголеми обемот на буџетските приходи поради експлозивниот раст на продажбата. Луѓето ќе бидат поподготвени да се обратат до компанијата каде што тие или нивните соседи, пријатели или најблиски биле соодветно услужени. Функционирањето на таканаречениот збор од уста ќе и помогне на компанијата брзо да постигне успех. Вклучете се во професионалната автоматизација на системот CRM за брзо надминување на претплатниците и обезбедување на вашата позиција за понатамошна доминација. И овој автоматизиран производ ви овозможува да работите во интеграција со камерите за видео надзор. Тие ви дозволуваат да ги прикажете натписите на видео-стримот на работната површина за да ги проучите овие информации.

Современите интегрирани решенија од USU ви овозможуваат брзо извршување на сите задачи доделени на компанијата. Дури и оние акции кои се поврзани со рутински бирократски формати не се проблем. Во автоматизираниот CRM систем, од проектот се учат многу корисни опции, со чие користење компанијата целосно ги покрива своите потреби во софтвер. Автоматизацијата ќе биде полноправна, благодарение на што бизнисот на компанијата драматично ќе оди нагорно. Нема да мора да трпите загуби поради фактот што вработените не се справија добро со работните функции што им беа доделени. Напротив, компанијата брзо ќе може да постигне импресивни резултати во конкуренцијата и да може да го води пазарот, лесно престигнувајќи ги главните конкуренти. Како резултат на тоа, бизнисот вртоглаво ќе расте. Ќе може да се ужива во оперативните маневри на расположливите ресурси, благодарение на што ќе биде можно брзо да се надминат ривалите и да се окупираат најатрактивните ниши.

Инсталирајте автоматски CRM систем на персонален компјутер користејќи ја бесплатната техничка помош на комплексот за автоматизација. Истата е ставена во функција со помош на вработените во тимот на USU за да компанијата на стекнувачот нема никакви тешкотии. Автоматизацијата ќе биде полноправна, што значи дека ќе може да не се плашиме за голем број направени грешки. Софтверот едноставно не е подложен на човечка слабост и затоа, воопшто не прави грешки. Развојот може директно да се интегрира со терминалите qiwi со цел да се прифатат плаќањата од потрошувачите. Се разбира, достапни се и стандардни методи за собирање пари од клиенти. Ова се и готовински и безготовински начини на плаќање. Покрај тоа, во рамките на автоматизираниот CRM систем, се обезбедува опција за обезбедување на касиерот со специјализирана алатка за интеракција со информативни материјали. Местото на автоматизираната благајна ќе функционира беспрекорно, одговорниот вработен нема да прави грешки при интеракција со информациите. Сите пресметки ќе се вршат квалитативно.