Çmimi: mujore
Blini programin

Të gjitha pyetjet mund t’i dërgoni në: info@usu.kz
 1. Zhvillimi i softverit
 2.  ›› 
 3. Programe për automatizimin e biznesit
 4.  ›› 
 5. kontabiliteti për ndërmjetësit e kredive
Vlerësim: 4.9. Numri i organizatave: 413
rating
Vendet: Të gjithë
Sistemi operativ: Windows, Android, macOS
Grupi i programeve: USU software
Qëllim: Automatizimi i biznesit

kontabiliteti për ndërmjetësit e kredive

 • E drejta e autorit mbron metodat unike të automatizimit të biznesit që përdoren në programet tona.
  E drejta e autorit

  E drejta e autorit
 • Ne jemi një botues i verifikuar i softuerit. Kjo shfaqet në sistemin operativ kur ekzekutojmë programet dhe versionet tona.
  Botues i verifikuar

  Botues i verifikuar
 • Ne punojmë me organizata anembanë botës, nga bizneset e vogla tek ato të mëdha. Kompania jonë është e përfshirë në regjistrin ndërkombëtar të kompanive dhe ka një shenjë elektronike besimi.
  Shenjë besimi

  Shenjë besimi


Tranzicion i shpejtë.
Çfarë doni të bëni tani?kontabiliteti për ndërmjetësit e kredive
Kjo video mund të shikohet me titra në gjuhën tuaj.
Kur filloni programin, mund të zgjidhni gjuhën.
Choose language

Program i klasit premium me një çmim të përballueshëm

1. Krahasoni konfigurimet

Krahasoni konfigurimet e programit arrow

2. Zgjidhni një monedhë

JavaScript është fikur

3. Llogaritni koston e programit

4. Nëse është e nevojshme, porositni një server virtual me qira

Në mënyrë që të gjithë punonjësit tuaj të punojnë në të njëjtën bazë të dhënash, ju nevojitet një rrjet lokal ndërmjet kompjuterëve (me kabllo ose Wi-Fi). Por gjithashtu mund të porosisni instalimin e programit në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
  Nuk ka rrjet lokal

  Nuk ka rrjet lokal
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
  Punë nga shtëpia

  Punë nga shtëpia
 • Ju keni disa degë.
  Ka degë

  Ka degë
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
  Kontroll nga pushimet

  Kontroll nga pushimet
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
  Punoni në çdo kohë

  Punoni në çdo kohë
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.
  Server i fuqishëm

  Server i fuqishëm


Llogaritni koston e një serveri virtual arrow

Ju paguani vetëm një herë për vetë programin. Dhe për cloud pagesa bëhet çdo muaj.

5. Nënshkruani kontratën

Dërgoni detajet e organizatës ose thjesht pasaportën tuaj për të lidhur një marrëveshje. Kontrata është garancia juaj se do të merrni atë që ju nevojitet. Kontrata

Kontrata e nënshkruar do të duhet të na dërgohet si një kopje e skanuar ose si një fotografi. Ne dërgojmë kontratën origjinale vetëm për ata që kanë nevojë për një version në letër.

6. Paguani me kartë ose një mënyrë tjetër

Karta juaj mund të jetë në një monedhë që nuk është në listë. Nuk është problem. Ju mund të llogarisni koston e programit në dollarë amerikanë dhe të paguani në monedhën tuaj amtare me kursin aktual. Për të paguar me kartë, përdorni faqen e internetit ose aplikacionin celular të bankës suaj.

Mënyrat e mundshme të pagesës

 • transferte bankare
  Bank

  transferte bankare
 • Pagesa me karte
  Card

  Pagesa me karte
 • Paguani përmes PayPal
  PayPal

  Paguani përmes PayPal
 • Transferimi ndërkombëtar Western Union ose ndonjë tjetër
  Western Union

  Western Union
 • Automatizimi nga organizata jonë është një investim i plotë për biznesin tuaj!
 • Këto çmime janë të vlefshme vetëm për blerjen e parë
 • Ne përdorim vetëm teknologji të avancuara të huaja dhe çmimet tona janë të disponueshme për të gjithë

Krahasoni konfigurimet e programit

Zgjedhja popullore
Ekonomik Standard profesionale
Funksionet kryesore të programit të zgjedhur Shikoni videon arrow down
Të gjitha videot mund të shikohen me titra në gjuhën tuaj
exists exists exists
Mënyra e funksionimit me shumë përdorues kur blini më shumë se një licencë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje për gjuhë të ndryshme Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje e harduerit: skanues barkodi, printera faturash, printera etiketash Shikoni videon arrow down exists exists exists
Përdorimi i metodave moderne të postimit: Email, SMS, Viber, telefonimi automatik me zë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Aftësia për të konfiguruar plotësimin automatik të dokumenteve në formatin Microsoft Word Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mundësia për të personalizuar njoftimet e dolli Shikoni videon arrow down exists exists exists
Zgjedhja e një dizajni programi Shikoni videon arrow down exists exists
Aftësia për të personalizuar importimin e të dhënave në tabela Shikoni videon arrow down exists exists
Kopjimi i rreshtit aktual Shikoni videon arrow down exists exists
Filtrimi i të dhënave në një tabelë Shikoni videon arrow down exists exists
Mbështetje për mënyrën e grupimit të rreshtave Shikoni videon arrow down exists exists
Caktimi i imazheve për paraqitje më vizuale të informacionit Shikoni videon arrow down exists exists
Realiteti i shtuar për edhe më shumë dukshmëri Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përkohshme e kolonave të caktuara nga secili përdorues për vete Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përhershme e kolonave ose tabelave specifike për të gjithë përdoruesit e një roli specifik Shikoni videon arrow down exists
Vendosja e të drejtave për rolet që të mund të shtojnë, modifikojnë dhe fshijnë informacione Shikoni videon arrow down exists
Përzgjedhja e fushave për të kërkuar Shikoni videon arrow down exists
Konfigurimi i disponueshmërisë së raporteve dhe veprimeve për role të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Eksporto të dhëna nga tabela ose raporte në formate të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Mundësia e përdorimit të Terminalit të Grumbullimit të të Dhënave Shikoni videon arrow down exists
Mundësia për të personalizuar një kopje rezervë profesionale të bazës së të dhënave tuaja Shikoni videon arrow down exists
Auditimi i veprimeve të përdoruesit Shikoni videon arrow down exists

Kthehu te çmimi arrow

Qiraja e një serveri virtual. Çmimi

Kur keni nevojë për një server cloud?

Qiraja e një serveri virtual është në dispozicion si për blerësit e Sistemit Universal të Kontabilitetit si një opsion shtesë, ashtu edhe si një shërbim i veçantë. Çmimi nuk ndryshon. Ju mund të porosisni një server me qira në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
 • Ju keni disa degë.
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.

Nëse jeni i aftë për harduer

Nëse jeni i aftë për harduerin, atëherë mund të zgjidhni specifikimet e kërkuara për harduerin. Menjëherë do t'ju llogaritet çmimi për marrjen me qira të një serveri virtual të konfigurimit të specifikuar.

Nëse nuk dini asgjë për harduerin

Nëse nuk jeni teknikisht i zgjuar, atëherë më poshtë:

 • Në paragrafin numër 1, tregoni numrin e njerëzve që do të punojnë në serverin tuaj cloud.
 • Më pas vendosni se çfarë është më e rëndësishme për ju:
  • Nëse është më e rëndësishme të marrësh me qira serverin më të lirë cloud, atëherë mos ndrysho asgjë tjetër. Lëvizni poshtë në këtë faqe, atje do të shihni koston e llogaritur për marrjen me qira të një serveri në re.
  • Nëse kostoja është shumë e përballueshme për organizatën tuaj, atëherë mund të përmirësoni performancën. Në hapin # 4, ndryshoni performancën e serverit në të lartë.

Konfigurimi i harduerit

JavaScript është i çaktivizuar, llogaritja nuk është e mundur, kontaktoni zhvilluesit për një listë çmimesh

Organizatat e kredisë ofrojnë shërbime të ndryshme në lidhje me transaksionet e kolateralit. Ata punojnë në shërbime të drejtpërdrejta dhe ndërmjetësuese. Me ndihmën e softuerit modern, ju mund të vendosni çdo aktivitet biznesi. Brokerat e kredisë llogariten sipas rregullave të caktuara, të cilat specifikohen në rregulloren e organeve shtetërore, si dhe në dokumentacionin e brendshëm të kompanisë.

Softueri USU ndihmon për të mbajtur shënime të klientëve të ndërmjetësve të kredisë dhe për të kryer kontabilitet vazhdimisht në rend kronologjik. Asnjë operacion nuk do të humbasë. Të gjithë treguesit e konsumatorëve regjistrohen në një deklaratë të vetme të konsoliduar. Kështu, po formohet një bazë e përbashkët. Agjentët e kredisë luajnë një rol të rëndësishëm në ndërveprimin midis huamarrësit dhe firmës. Ato ndihmojnë për të kryer operacione në mungesë të kohës së lirë ose mungesës së njohurive në industri.

Me operacionet e kontabilitetit, ju mund të gjurmoni ngarkesën e punës së secilit departament dhe punonjës. Personat përgjegjës identifikohen falë ditarit. Për udhëheqjen e organizatës, është e nevojshme të merret një informacion i saktë dhe i besueshëm para se të formohet një politikë promovimi dhe zhvillimi. Pajtueshmëria me parimet e udhëzimeve të brendshme jep një garanci të tillë.

Një ndërmjetës kredie është një person i veçantë që është në gjendje të marrë në mënyrë të pavarur vendime në emër të klientit. Së pari, formohet një marrëveshje, e cila specifikon çështjet e përgjithshme të ndërveprimit me palët e treta. Për shkak të zhvillimit të teknologjisë së informacionit, kompania mund të zgjedh punën e saj në shumë mënyra. Reduktimi i kostove të kohës dhe rritja e disponueshmërisë së objekteve të prodhimit ndihmojnë në rritjen e prodhimit. Krijimi i kushteve të mira të punës për stafin ndikon në interesin e tyre për fluksin e klientëve.

Softueri USU u krijua për kryerjen e aktiviteteve të biznesit në sektorë të ndryshëm të ekonomisë dhe për të siguruar llogaritjen e tij. Struktura e tij përmban një larmi librash referues dhe klasifikues që mund t'i përcaktoni vetë. Parametrat e avancuar ndihmojnë për të vendosur vlerësimin dhe zbatimin sipas artikujve të themelimit. Performanca e lartë garanton formimin e shpejtë të telit. Çdo raport ofron analitikë të përparuar për shumat totale për klientët, ndërmjetësit, pasuritë fikse dhe më shumë.

Llogaria e ndërmjetësve të kredive në një program të specializuar kontribuon në kontrollin e plotë mbi të gjitha proceset e prodhimit. Pra, mund të gjurmoni ngarkesën e punës së personelit dhe nivelin e prodhimit. Në fund të ndërrimit, gjithsej përmblidhet dhe të dhënat transferohen në fletën përmbledhëse. Spreadsheets përbëhen nga shumë rreshta dhe kolona që plotësohen me të dhënat e dhëna. Me shabllone të integruara, ju mund të krijoni automatikisht një kontratë dhe forma të tjera shtesë të kontabilitetit.

Softueri USU është një ndihmës i mirë i menaxherit. Shtë në gjendje të sigurojë menjëherë raporte për të gjitha seksionet, të gjenerojë raporte të kontabilitetit dhe taksave, të ndjekë veprimet e punonjësve, të përcaktojë nivelin e pagesave dhe shlyerjen e borxheve, të monitorojë kërkesën dhe ofertën, dhe gjithashtu të ndihmojë në optimizmin e performancës së biznesit.

Në epokën e Big Data, ekziston një rrjedhë e madhe e të dhënave, e cila duhet të analizohet dhe konsiderohet si duhet gjatë proceseve që bën ndërmjetësi i kredive. Prandaj, është e rëndësishme të organizoni punën e kompanive të kreditit në përputhje me nevojat e klientëve, duke i tërhequr ata dhe duke rritur nivelin e tyre të besnikërisë. E vetmja zgjidhje është një program modern - sistemi kompjuterik automatizues, i cili është në gjendje të zgjedh aktivitetin e të gjithë ndërmarrjes së kredisë, duke lejuar ndërmjetësit të kryejnë pa asnjë gabim të vetëm. Për ta siguruar atë, nevojitet një konfigurim i një programi kontabël me cilësi të lartë, i cili do të lehtësojë çdo proces, duke rritur efikasitetin e kompanisë. Softueri USU ofron mundësi të tilla për të mbështetur veprimtarinë e ndërmjetësve të kredisë. Një nga lehtësitë e tilla është një formim i dokumentacionit dhe kontabilitetit, duke përfshirë formularët dhe kontratat, në distancë, në internet, me ndihmën e një lidhje interneti.

Në çdo biznes, gjëja më e rëndësishme është kontabiliteti, veçanërisht në kompanitë e kreditit, pasi veprimtaria e saj lidhet drejtpërdrejt me transaksione financiare dhe madje një gabim i vogël mund të shkaktojë një humbje të madhe parash. Prandaj, sistemi i kontabilitetit dhe raportimit duhet të jetë në një nivel të lartë, duke siguruar raporte pa gabime, të cilat duhet të përdoren për parashikimin dhe planifikimin e drejtimit të zhvillimit të ardhshëm për ndërmjetësit e kredisë. Me ndihmën e sistemit të kontabilitetit për ndërmjetësit e kredive, kjo nuk do të jetë problematike pasi të gjitha këto procese kryhen në programin kompjuterik, pa ndërhyrjen e njeriut.

Ekzistojnë shumë përparësi të tjera të programit siç janë hyrja me hyrje dhe fjalëkalim, ndërfaqja e përshtatshme, menyja e këndshme, ndryshimet në çdo kohë, baza e të dhënave elektronike, krijimi i pakufizuar i grupeve të artikujve, identifikimi i pagesave të vonuara, kontabiliteti sintetik dhe analitik, menaxhimi i pagave dhe personelit , llogaritja e normave të interesit, krijimi i planeve dhe orareve, disiplina e parave të gatshme, ngarkimi dhe shkarkimi i një deklarate bankare, çertifikatat e kontabilitetit, format e raportimit të rreptë, faturat, postimet masive me SMS ose email, marrja e aplikacioneve përmes internetit, raporte speciale, libra, dhe revista, analiza e të ardhurave dhe shpenzimeve, përcaktimi i ofertës dhe kërkesës, ndjekja e performancës së stafit, llogaritë e arkëtueshme dhe të pagueshme, përdorimi në çdo sektor ekonomik, vlerësimi i nivelit të shërbimit, reagimet, ndihmësi i integruar, faturat, shkathtësia, automatizimi i procesit, analitika e përparuar , rritja e produktivitetit të objekteve të prodhimit, baza e unifikuar e klientëve, shërbimi i mbikëqyrjes video, përcaktimi i kushteve financiare joni dhe pozicioni financiar, deklaratat e pajtimit me partnerët, llogaritësi i kredisë i integruar, kalendari i prodhimit, llogaritja e kostos, komunikimi Viber, krijimi i një kopje rezervë, transferimi i bazës së të dhënave nga një program tjetër, hierarkia e departamenteve dhe ndërveprimi i shërbimeve dhe departamenteve.