Цена: месечно
Купете ја програмата

Сите прашања можете да ги испратите на: info@usu.kz
 1. Развој на софтвер
 2.  ›› 
 3. Програми за автоматизација на бизнисот
 4.  ›› 
 5. Едноставен CRM
Рејтинг: 4.9. Број на организации: 626
rating
Земји: Сите
Операционен систем: Windows, Android, macOS
Група на програми: USU software
Цел: Бизнис автоматизација

Едноставен CRM

 • Авторското право ги штити уникатните методи на деловна автоматизација што се користат во нашите програми.
  Авторски права

  Авторски права
 • Ние сме потврден издавач на софтвер. Ова се прикажува во оперативниот систем кога ги извршуваме нашите програми и демо-верзии.
  Потврден издавач

  Потврден издавач
 • Ние работиме со организации ширум светот од мали бизниси до големи. Нашата компанија е вклучена во меѓународниот регистар на компании и има електронски знак за доверба.
  Знак на доверба

  Знак на доверба


Брза транзиција.
Што сакаш да правиш сега?Едноставен CRM
Ова видео може да се прегледа со титлови на вашиот јазик.
Кога ја стартувате програмата, можете да го изберете јазикот.
Choose language

Програма од премиум класа по прифатлива цена

1. Споредете ги конфигурациите

Споредете ги конфигурациите на програмата arrow

2. Изберете валута

JavaScript е исклучено

3. Пресметајте ја цената на програмата

4. Доколку е потребно, нарачајте изнајмување виртуелен сервер

За да можат сите ваши вработени да работат во иста база на податоци, потребна ви е локална мрежа помеѓу компјутерите (жична или Wi-Fi). Но, можете исто така да нарачате инсталација на програмата во облакот ако:

 • Имате повеќе од еден корисник, но нема локална мрежа помеѓу компјутерите.
  Нема локална мрежа

  Нема локална мрежа
 • Од некои вработени се бара да работат од дома.
  Работете од дома

  Работете од дома
 • Имате неколку гранки.
  Има гранки

  Има гранки
 • Сакате да го контролирате вашиот бизнис дури и додека сте на одмор.
  Контрола од одмор

  Контрола од одмор
 • Неопходно е да се работи во програмата во секое време од денот.
  Работете во секое време

  Работете во секое време
 • Сакате моќен сервер без големи трошоци.
  Моќен сервер

  Моќен сервер


Пресметајте ги трошоците за виртуелен сервер arrow

Плаќате само еднаш за самата програма. И за облакот плаќањето се врши секој месец.

5. Потпише договор

Испратете ги деталите за организацијата или само вашиот пасош за да склучите договор. Договорот е вашата гаранција дека ќе го добиете она што ви треба. Договор

Потпишаниот договор ќе треба да ни биде испратен како скенирана копија или како фотографија. Оригиналниот договор го испраќаме само на оние на кои им е потребна хартиена верзија.

6. Плаќајте со картичка или друг начин

Вашата картичка може да биде во валута што ја нема на списокот. Тоа не е проблем. Можете да ги пресметате трошоците за програмата во американски долари и да платите во вашата домашна валута по тековната стапка. За плаќање со картичка, користете ја веб-страницата или мобилната апликација на вашата банка.

Можни начини на плаќање

 • банкарски трансфер
  Bank

  банкарски трансфер
 • Плаќање со картичка
  Card

  Плаќање со картичка
 • Плаќајте преку PayPal
  PayPal

  Плаќајте преку PayPal
 • Меѓународен трансфер Western Union или кој било друг
  Western Union

  Western Union
 • Автоматизацијата од нашата организација е целосна инвестиција за вашиот бизнис!
 • Овие цени важат само за првото купување
 • Ние користиме само напредни странски технологии, а нашите цени се достапни за секого

Споредете ги конфигурациите на програмата

Популарен избор
Економичен Стандарден Професионален
Главни функции на избраната програма Погледнете го видеото arrow down
Сите видеа може да се гледаат со преводи на вашиот јазик
exists exists exists
Режим на работа со повеќе корисници кога купувате повеќе од една лиценца Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Поддршка за различни јазици Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Поддршка на хардвер: скенери за баркод, печатачи за сметки, печатачи за етикети Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Користење на современи методи за испраќање пошта: е-пошта, СМС, Viber, гласовно автоматско бирање Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Можност за конфигурирање на автоматско пополнување на документи во формат Microsoft Word Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Можност за прилагодување на известувањата за тост Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Избор на дизајн на програма Погледнете го видеото arrow down exists exists
Можност за прилагодување на увозот на податоци во табели Погледнете го видеото arrow down exists exists
Копирање на тековниот ред Погледнете го видеото arrow down exists exists
Филтрирање податоци во табела Погледнете го видеото arrow down exists exists
Поддршка за режим на групирање на редови Погледнете го видеото arrow down exists exists
Доделување слики за повеќе визуелна презентација на информации Погледнете го видеото arrow down exists exists
Зголемена реалност за уште поголема видливост Погледнете го видеото arrow down exists exists
Привремено криење на одредени колони од секој корисник за себе Погледнете го видеото arrow down exists exists
Трајно крие одредени колони или табели за сите корисници на одредена улога Погледнете го видеото arrow down exists
Поставување права за улоги за да може да додаваат, уредуваат и бришат информации Погледнете го видеото arrow down exists
Избор на полиња за пребарување Погледнете го видеото arrow down exists
Конфигурирање за различни улоги на достапноста на извештаи и дејства Погледнете го видеото arrow down exists
Извезете податоци од табели или извештаи во различни формати Погледнете го видеото arrow down exists
Можност за користење на терминалот за собирање податоци Погледнете го видеото arrow down exists
Можност за приспособување на професионална резервна копија на вашата база на податоци Погледнете го видеото arrow down exists
Ревизија на корисничките дејства Погледнете го видеото arrow down exists

Назад на цените arrow

Изнајмување на виртуелен сервер. Цена

Кога ви треба облак сервер?

Изнајмувањето на виртуелен сервер е достапно и за купувачите на Универзалниот сметководствен систем како дополнителна опција и како посебна услуга. Цената не се менува. Можете да нарачате изнајмување облак сервер ако:

 • Имате повеќе од еден корисник, но нема локална мрежа помеѓу компјутерите.
 • Од некои вработени се бара да работат од дома.
 • Имате неколку гранки.
 • Сакате да го контролирате вашиот бизнис дури и додека сте на одмор.
 • Неопходно е да се работи во програмата во секое време од денот.
 • Сакате моќен сервер без големи трошоци.

Ако сте хардверски такт

Ако сте хардверски такт, тогаш можете да ги изберете потребните спецификации за хардверот. Веднаш ќе ви биде пресметана цената за изнајмување виртуелен сервер од наведената конфигурација.

Ако не знаете ништо за хардверот

Ако не сте технички такт, тогаш веднаш подолу:

 • Во став број 1, наведете го бројот на луѓе кои ќе работат во вашиот облак сервер.
 • Следно одлучете што ви е поважно:
  • Ако е поважно да го изнајмите најевтиниот облак сервер, тогаш не менувајте ништо друго. Скролувајте надолу оваа страница, таму ќе ги видите пресметаните трошоци за изнајмување сервер во облакот.
  • Ако цената е многу прифатлива за вашата организација, тогаш можете да ги подобрите перформансите. Во чекор # 4, сменете ги перформансите на серверот на високи.

Хардверска конфигурација

JavaScript е оневозможен, пресметката не е можна, контактирајте со програмерите за ценовник

Наједноставниот CRM од проектот Универзален сметководствен систем ќе и овозможи на компанијата брзо да се справи со задачите од секаква сложеност и да го води пазарот. Преку користењето на овој електронски производ ќе се обезбеди доминација над противниците. Тоа ќе ви овозможи лесно да ги извршувате сите релевантни деловни операции. Процесот на инсталација на наједноставниот CRM нема да го комплицира корисникот. Ќе ги добие сите потребни предности во однос на противниците и ќе може ефективно да ги искористи. Интеракцијата со интерфејсот се врши на пригоден начин, така што вработените не доживуваат стрес. Не мора премногу да се напрегаат, благодарение на што, бизнисот на компанијата оди нагорно. Не мора да трпите загуби, што значи дека лесно можете да ги исполните сите ваши обврски.

При извршување на вистински деловни операции, персоналот на претпријатието нема да има никакви тешкотии. Исто така, ќе можете да ги оцените преференциите на клиентот, да ги прераспределите повеќето ресурси во корист на најпопуларните области на активност. Наједноставниот CRM може да се инсталира без никакви тешкотии, така што специјалистите на Универзалниот сметководствен систем ќе обезбедат целосна помош за ова. Филијалите ќе се управуваат врз основа на нивниот обем на работа. Во одреден временски период ќе може да се проучат информациите за донесување на менаџерска одлука. Наједноставниот CRM е прилично ефтин и го дистрибуираат ефикасни специјалисти кои обезбедуваат висококвалитетна техничка помош. Благодарение на ова, процесот на пуштање во работа не зазема многу време. Исто така, не треба да трошите пари. Дури и работната сила се заштедува бидејќи обезбедуваме интензивен курс за обука. Тоа не трае долго, но неговата ефикасност само се превртува. Сигурно ќе можете да го цените нашиот софтвер со негова примена во институцијата. Најефективниот производ од USU ви овозможува да ги извршувате сите канцелариски операции со висок квалитет. Без разлика на активноста, комплексот може да се прилагоди на индивидуалните потреби на претпријатието.

Наједноставниот производ од Универзалниот сметководствен систем е дистрибуиран на официјалниот портал. Има демо. Можете исто така да преземете лиценцирано издание со контактирање на нашите вработени. Тие ќе ви помогнат преку Skype да ги завршите сите неопходни активности. Ние сме подготвени да прифатиме плаќање на кој било начин погоден за вас. Контактните податоци на тимот на USU исто така ќе помогнат во ова. Можете да се јавите, да пишувате, па дури и да контактирате преку апликацијата Skype. Наједноставниот CRM ќе функционира беспрекорно дури и по објавувањето на ажурираното издание. Новата верзија ќе биде обезбедена само за оние кои плаќаат финансиски средства за неа. Сепак, за оние кои сакаат да ја користат старата верзија на производот, нема да има пречки. Можете да користите колку што сакате. Тоа се многу поволни услови, кои практично ги обезбедува само Универзалниот сметководствен систем. Речиси и нема такви алтруисти на пазарот кои можат да ја обезбедат наједноставната и најефективната CRM програма толку ефтино.

Идентификувајте ги областите на активност на кои им е потребна оптимизација. Наједноставниот CRM ќе собира релевантни информативни материјали за понатамошна обработка. Усвојувањето на важни менаџерски одлуки и обезбедува на компанијата ефикасна доминација над нејзините главни противници. Ќе може ефективно да се исполнат сите обврски што ги презема компанијата, што значи дека работите на компанијата драстично ќе се подобрат. Нема да мора да трпи загуби, што значи дека ќе може да доминира на пазарот. Наједноставниот CRM ќе биде ефективна електронска алатка за фирмата на стекнувачот. Со негова помош ќе се решат сите итни проблеми. Едноставно не можете без наједноставниот CRM ако сакате да управувате со гранките во зависност од обемот на работа. Исто така, ќе може да се дознае причината за одливот на базата на клиенти користејќи го овој производ. Ќе ги собира информациите и ќе прикаже предупредување на работната површина на одговорното лице. Менаџерите секогаш ќе имаат на располагање сеопфатно известување.

Наједноставниот развој на CRM овозможува не само да се дознае причината за одливот на базата на клиенти, туку и да се спречи овој непријатен процес навремено. Дури и ремаркетинг е обезбеден со цел повторно да се привлечат клиенти кои ја напуштиле компанијата. Нивниот интерес се буди со помош на наједноставниот CRM. Покрај тоа, за ова не треба да трошите голема сума финансиски и работни ресурси. Ремаркетингот е една од оние опции што ви овозможуваат ефективно да привлечете клиенти и во исто време да заштедите значителна сума на финансиски ресурси. Наједноставниот CRM е едноставно неопходен ако компанијата се обидува да ги идентификува најефикасните специјалисти кои работат. Секако, може да се пресметаат и работниците кои не се справуваат добро со своите непосредни обврски. По пресметката, ќе може да се ослободите од нив, заменувајќи ги со компјутерска интелигенција или други, поефикасни луѓе. Наједноставниот CRM секогаш ќе ви помогне и ќе може да ги преземе најтешките деловни операции. Целиот обем на работа ќе биде насочен кон вештачката интелигенција, а работните задачи во креативен формат ќе останат во областа на одговорност на персоналот.