Çmimi: mujore
Blini programin

Të gjitha pyetjet mund t’i dërgoni në: info@usu.kz
 1. Zhvillimi i softverit
 2.  ›› 
 3. Programe për automatizimin e biznesit
 4.  ›› 
 5. Një CRM e thjeshtë
Vlerësim: 4.9. Numri i organizatave: 960
rating
Vendet: Të gjithë
Sistemi operativ: Windows, Android, macOS
Grupi i programeve: USU software
Qëllim: Automatizimi i biznesit

Një CRM e thjeshtë

 • E drejta e autorit mbron metodat unike të automatizimit të biznesit që përdoren në programet tona.
  E drejta e autorit

  E drejta e autorit
 • Ne jemi një botues i verifikuar i softuerit. Kjo shfaqet në sistemin operativ kur ekzekutojmë programet dhe versionet tona.
  Botues i verifikuar

  Botues i verifikuar
 • Ne punojmë me organizata anembanë botës, nga bizneset e vogla tek ato të mëdha. Kompania jonë është e përfshirë në regjistrin ndërkombëtar të kompanive dhe ka një shenjë elektronike besimi.
  Shenjë besimi

  Shenjë besimi


Tranzicion i shpejtë.
Çfarë doni të bëni tani?Një CRM e thjeshtë
Kjo video mund të shikohet me titra në gjuhën tuaj.
Kur filloni programin, mund të zgjidhni gjuhën.
Choose language

Program i klasit premium me një çmim të përballueshëm

1. Krahasoni konfigurimet

Krahasoni konfigurimet e programit arrow

2. Zgjidhni një monedhë

JavaScript është fikur

3. Llogaritni koston e programit

4. Nëse është e nevojshme, porositni një server virtual me qira

Në mënyrë që të gjithë punonjësit tuaj të punojnë në të njëjtën bazë të dhënash, ju nevojitet një rrjet lokal ndërmjet kompjuterëve (me kabllo ose Wi-Fi). Por gjithashtu mund të porosisni instalimin e programit në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
  Nuk ka rrjet lokal

  Nuk ka rrjet lokal
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
  Punë nga shtëpia

  Punë nga shtëpia
 • Ju keni disa degë.
  Ka degë

  Ka degë
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
  Kontroll nga pushimet

  Kontroll nga pushimet
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
  Punoni në çdo kohë

  Punoni në çdo kohë
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.
  Server i fuqishëm

  Server i fuqishëm


Llogaritni koston e një serveri virtual arrow

Ju paguani vetëm një herë për vetë programin. Dhe për cloud pagesa bëhet çdo muaj.

5. Nënshkruani kontratën

Dërgoni detajet e organizatës ose thjesht pasaportën tuaj për të lidhur një marrëveshje. Kontrata është garancia juaj se do të merrni atë që ju nevojitet. Kontrata

Kontrata e nënshkruar do të duhet të na dërgohet si një kopje e skanuar ose si një fotografi. Ne dërgojmë kontratën origjinale vetëm për ata që kanë nevojë për një version në letër.

6. Paguani me kartë ose një mënyrë tjetër

Karta juaj mund të jetë në një monedhë që nuk është në listë. Nuk është problem. Ju mund të llogarisni koston e programit në dollarë amerikanë dhe të paguani në monedhën tuaj amtare me kursin aktual. Për të paguar me kartë, përdorni faqen e internetit ose aplikacionin celular të bankës suaj.

Mënyrat e mundshme të pagesës

 • transferte bankare
  Bank

  transferte bankare
 • Pagesa me karte
  Card

  Pagesa me karte
 • Paguani përmes PayPal
  PayPal

  Paguani përmes PayPal
 • Transferimi ndërkombëtar Western Union ose ndonjë tjetër
  Western Union

  Western Union
 • Automatizimi nga organizata jonë është një investim i plotë për biznesin tuaj!
 • Këto çmime janë të vlefshme vetëm për blerjen e parë
 • Ne përdorim vetëm teknologji të avancuara të huaja dhe çmimet tona janë të disponueshme për të gjithë

Krahasoni konfigurimet e programit

Zgjedhja popullore
Ekonomik Standard profesionale
Funksionet kryesore të programit të zgjedhur Shikoni videon arrow down
Të gjitha videot mund të shikohen me titra në gjuhën tuaj
exists exists exists
Mënyra e funksionimit me shumë përdorues kur blini më shumë se një licencë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje për gjuhë të ndryshme Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje e harduerit: skanues barkodi, printera faturash, printera etiketash Shikoni videon arrow down exists exists exists
Përdorimi i metodave moderne të postimit: Email, SMS, Viber, telefonimi automatik me zë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Aftësia për të konfiguruar plotësimin automatik të dokumenteve në formatin Microsoft Word Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mundësia për të personalizuar njoftimet e dolli Shikoni videon arrow down exists exists exists
Zgjedhja e një dizajni programi Shikoni videon arrow down exists exists
Aftësia për të personalizuar importimin e të dhënave në tabela Shikoni videon arrow down exists exists
Kopjimi i rreshtit aktual Shikoni videon arrow down exists exists
Filtrimi i të dhënave në një tabelë Shikoni videon arrow down exists exists
Mbështetje për mënyrën e grupimit të rreshtave Shikoni videon arrow down exists exists
Caktimi i imazheve për paraqitje më vizuale të informacionit Shikoni videon arrow down exists exists
Realiteti i shtuar për edhe më shumë dukshmëri Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përkohshme e kolonave të caktuara nga secili përdorues për vete Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përhershme e kolonave ose tabelave specifike për të gjithë përdoruesit e një roli specifik Shikoni videon arrow down exists
Vendosja e të drejtave për rolet që të mund të shtojnë, modifikojnë dhe fshijnë informacione Shikoni videon arrow down exists
Përzgjedhja e fushave për të kërkuar Shikoni videon arrow down exists
Konfigurimi i disponueshmërisë së raporteve dhe veprimeve për role të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Eksporto të dhëna nga tabela ose raporte në formate të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Mundësia e përdorimit të Terminalit të Grumbullimit të të Dhënave Shikoni videon arrow down exists
Mundësia për të personalizuar një kopje rezervë profesionale të bazës së të dhënave tuaja Shikoni videon arrow down exists
Auditimi i veprimeve të përdoruesit Shikoni videon arrow down exists

Kthehu te çmimi arrow

Qiraja e një serveri virtual. Çmimi

Kur keni nevojë për një server cloud?

Qiraja e një serveri virtual është në dispozicion si për blerësit e Sistemit Universal të Kontabilitetit si një opsion shtesë, ashtu edhe si një shërbim i veçantë. Çmimi nuk ndryshon. Ju mund të porosisni një server me qira në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
 • Ju keni disa degë.
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.

Nëse jeni i aftë për harduer

Nëse jeni i aftë për harduerin, atëherë mund të zgjidhni specifikimet e kërkuara për harduerin. Menjëherë do t'ju llogaritet çmimi për marrjen me qira të një serveri virtual të konfigurimit të specifikuar.

Nëse nuk dini asgjë për harduerin

Nëse nuk jeni teknikisht i zgjuar, atëherë më poshtë:

 • Në paragrafin numër 1, tregoni numrin e njerëzve që do të punojnë në serverin tuaj cloud.
 • Më pas vendosni se çfarë është më e rëndësishme për ju:
  • Nëse është më e rëndësishme të marrësh me qira serverin më të lirë cloud, atëherë mos ndrysho asgjë tjetër. Lëvizni poshtë në këtë faqe, atje do të shihni koston e llogaritur për marrjen me qira të një serveri në re.
  • Nëse kostoja është shumë e përballueshme për organizatën tuaj, atëherë mund të përmirësoni performancën. Në hapin # 4, ndryshoni performancën e serverit në të lartë.

Konfigurimi i harduerit

JavaScript është i çaktivizuar, llogaritja nuk është e mundur, kontaktoni zhvilluesit për një listë çmimesh

CRM më i thjeshtë nga projekti i Sistemit Universal të Kontabilitetit do t'i lejojë kompanisë të përballojë shpejt detyrat e çdo kompleksiteti dhe të udhëheqë tregun. Dominimi ndaj kundërshtarëve do të sigurohet përmes përdorimit të këtij produkti elektronik. Kjo do t'ju lejojë të kryeni me lehtësi çdo operacion biznesi përkatës. Procesi i instalimit të CRM-së më të thjeshtë nuk do ta komplikojë përdoruesin. Ai do të marrë të gjitha avantazhet e nevojshme ndaj kundërshtarëve të tij dhe do të jetë në gjendje t'i përdorë ato në mënyrë efektive. Ndërveprimi me ndërfaqen kryhet në një mënyrë të përshtatshme, në mënyrë që punonjësit të mos përjetojnë stres. Ata nuk duhet të sforcohen shumë, falë të cilave, biznesi i kompanisë po shkon përpjetë. Nuk keni pse të pësoni humbje, që do të thotë se mund t'i përmbushni lehtësisht të gjitha detyrimet tuaja.

Gjatë kryerjes së operacioneve aktuale të biznesit, personeli i ndërmarrjes nuk do të ketë ndonjë vështirësi. Ju gjithashtu do të jeni në gjendje të vlerësoni preferencat e klientit, të rishpërndani shumicën e burimeve në favor të fushave më të njohura të aktivitetit. CRM-ja më e thjeshtë mund të instalohet pa asnjë vështirësi, kështu që specialistët e Sistemit Universal të Kontabilitetit do të ofrojnë ndihmë të plotë për këtë. Degët do të menaxhohen në bazë të ngarkesës së tyre të punës. Në një periudhë të caktuar kohe, do të jetë e mundur të studiohen informacionet për marrjen e një vendimi menaxherial. CRM më i thjeshtë është mjaft i lirë dhe shpërndahet nga specialistë efikasë që ofrojnë asistencë teknike me cilësi të lartë. Falë kësaj, procesi i komisionimit nuk kërkon shumë kohë. Gjithashtu, nuk keni pse të shpenzoni para. Edhe fuqia punëtore kursehet pasi ne ofrojmë një kurs trajnimi intensiv. Nuk zgjat shumë, megjithatë, efektiviteti i tij thjesht rrokulliset. Ju me siguri do të jeni në gjendje të vlerësoni softuerin tonë duke e aplikuar atë brenda institucionit. Produkti më efektiv nga USU ju lejon të kryeni çdo operacion zyre me cilësi të lartë. Pavarësisht nga aktiviteti, kompleksi mund të përshtatet sipas nevojave individuale të ndërmarrjes.

Produkti më i thjeshtë nga Sistemi Universal i Kontabilitetit shpërndahet në portalin zyrtar. Ka një demo. Ju gjithashtu mund të shkarkoni një botim të licencuar duke kontaktuar punonjësit tanë. Ata do t'ju ndihmojnë përmes Skype për të kryer çdo veprim të nevojshëm. Ne jemi të gatshëm të pranojmë pagesën në çdo mënyrë të përshtatshme për ju. Detajet e kontaktit të ekipit të USU gjithashtu do të ndihmojnë për këtë. Mund të telefononi, shkruani apo edhe të kontaktoni përmes aplikacionit Skype. CRM më i thjeshtë do të funksionojë pa të meta edhe pas publikimit të një botimi të përditësuar. Versioni i ri do të ofrohet vetëm për ata që paguajnë burime financiare për të. Megjithatë, për ata që duan të përdorin versionin e vjetër të produktit, nuk do të ketë pengesa. Mund të përdorni sa të doni. Këto janë kushte shumë të favorshme, të cilat ofrohen praktikisht vetëm nga Sistemi Universal i Kontabilitetit. Vështirë se ka ndonjë altruist të tillë në treg që mund të ofrojë programin më të thjeshtë dhe më efektiv CRM kaq të lirë.

Identifikoni fushat e aktivitetit që kanë nevojë për optimizim. CRM më e thjeshtë do të mbledhë materialet përkatëse të informacionit për përpunim të mëtejshëm. Miratimi i vendimeve të rëndësishme të menaxhimit i siguron kompanisë dominim efektiv mbi kundërshtarët e saj kryesorë. Do të jetë e mundur të përmbushen në mënyrë efektive të gjitha detyrimet e ndërmarra nga kompania, që do të thotë se punët e kompanisë do të përmirësohen në mënyrë dramatike. Nuk do të duhet të pësojë humbje, që do të thotë se do të jetë e mundur të dominojë tregun. CRM më i thjeshtë do të jetë një mjet elektronik efektiv për firmën e blerësit. Me ndihmën e tij, çdo problem urgjent do të zgjidhet. Ju thjesht nuk mund të bëni pa CRM-në më të thjeshtë nëse dëshironi të menaxhoni degët në varësi të ngarkesës së punës. Do të jetë gjithashtu e mundur të zbulohet arsyeja e daljes së bazës së klientëve duke përdorur këtë produkt. Ai do të mbledhë informacionin dhe do të shfaqë një alarm në desktopin e personit përgjegjës. Menaxherët do të kenë gjithmonë në dispozicion një raportim gjithëpërfshirës.

Zhvillimi më i thjeshtë CRM lejon jo vetëm të zbuloni arsyen e rrjedhjes së bazës së klientit, por edhe të parandaloni këtë proces të pakëndshëm në kohën e duhur. Edhe rimarketing ofrohet për të rikthyer klientët që janë larguar nga kompania. Interesi i tyre zgjohet me ndihmën e CRM-së më të thjeshtë. Për më tepër, për këtë nuk keni nevojë të shpenzoni një sasi të madhe të burimeve financiare dhe të punës. Remarketing është një nga ato opsione që ju lejon të tërheqni në mënyrë efektive klientët dhe në të njëjtën kohë të kurseni një sasi të konsiderueshme burimesh financiare. CRM më i thjeshtë është thjesht i domosdoshëm nëse një kompani kërkon të identifikojë specialistët më efektivë që punojnë. Sigurisht, mund të llogariten edhe punëtorët që nuk i përballojnë mirë detyrat e tyre imediate. Pas llogaritjes, do të jetë e mundur që t'i heqësh qafe, duke i zëvendësuar me inteligjencë kompjuterike ose njerëz të tjerë më efikas. CRM më e thjeshtë do të vijë gjithmonë në shpëtim dhe mund të marrë përsipër operacionet më të vështira të biznesit. E gjithë ngarkesa e punës do të përqendrohet në inteligjencën artificiale dhe detyrat e punës në format krijues do të mbeten në fushën e përgjegjësisë së stafit.