Çmimi: mujore
Blini programin

Të gjitha pyetjet mund t’i dërgoni në: info@usu.kz
 1. Zhvillimi i softverit
 2.  ›› 
 3. Programe për automatizimin e biznesit
 4.  ›› 
 5. llogari për organizatën mjekësore
Vlerësim: 4.9. Numri i organizatave: 224
rating
Vendet: Të gjithë
Sistemi operativ: Windows, Android, macOS
Grupi i programeve: USU software
Qëllim: Automatizimi i biznesit

llogari për organizatën mjekësore

 • E drejta e autorit mbron metodat unike të automatizimit të biznesit që përdoren në programet tona.
  E drejta e autorit

  E drejta e autorit
 • Ne jemi një botues i verifikuar i softuerit. Kjo shfaqet në sistemin operativ kur ekzekutojmë programet dhe versionet tona.
  Botues i verifikuar

  Botues i verifikuar
 • Ne punojmë me organizata anembanë botës, nga bizneset e vogla tek ato të mëdha. Kompania jonë është e përfshirë në regjistrin ndërkombëtar të kompanive dhe ka një shenjë elektronike besimi.
  Shenjë besimi

  Shenjë besimi


llogari për organizatën mjekësore
Kjo video mund të shikohet me titra në gjuhën tuaj.

Shkarkoni versionin demo

Kur filloni programin, mund të zgjidhni gjuhën.
Choose language

Program i klasit premium me një çmim të përballueshëm

1. Krahasoni konfigurimet

Krahasoni konfigurimet e programit arrow

2. Zgjidhni një monedhë

JavaScript është fikur

3. Llogaritni koston e programit

4. Nëse është e nevojshme, porositni një server virtual me qira

Në mënyrë që të gjithë punonjësit tuaj të punojnë në të njëjtën bazë të dhënash, ju nevojitet një rrjet lokal ndërmjet kompjuterëve (me kabllo ose Wi-Fi). Por gjithashtu mund të porosisni instalimin e programit në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
  Nuk ka rrjet lokal

  Nuk ka rrjet lokal
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
  Punë nga shtëpia

  Punë nga shtëpia
 • Ju keni disa degë.
  Ka degë

  Ka degë
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
  Kontroll nga pushimet

  Kontroll nga pushimet
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
  Punoni në çdo kohë

  Punoni në çdo kohë
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.
  Server i fuqishëm

  Server i fuqishëm


Llogaritni koston e një serveri virtual arrow

Ju paguani vetëm një herë për vetë programin. Dhe për cloud pagesa bëhet çdo muaj.

5. Nënshkruani kontratën

Dërgoni detajet e organizatës ose thjesht pasaportën tuaj për të lidhur një marrëveshje. Kontrata është garancia juaj se do të merrni atë që ju nevojitet. Kontrata

Kontrata e nënshkruar do të duhet të na dërgohet si një kopje e skanuar ose si një fotografi. Ne dërgojmë kontratën origjinale vetëm për ata që kanë nevojë për një version në letër.

6. Paguani me kartë ose një mënyrë tjetër

Karta juaj mund të jetë në një monedhë që nuk është në listë. Nuk është problem. Ju mund të llogarisni koston e programit në dollarë amerikanë dhe të paguani në monedhën tuaj amtare me kursin aktual. Për të paguar me kartë, përdorni faqen e internetit ose aplikacionin celular të bankës suaj.

Mënyrat e mundshme të pagesës

 • transferte bankare
  Bank

  transferte bankare
 • Pagesa me karte
  Card

  Pagesa me karte
 • Paguani përmes PayPal
  PayPal

  Paguani përmes PayPal
 • Transferimi ndërkombëtar Western Union ose ndonjë tjetër
  Western Union

  Western Union
 • Automatizimi nga organizata jonë është një investim i plotë për biznesin tuaj!
 • Këto çmime janë të vlefshme vetëm për blerjen e parë
 • Ne përdorim vetëm teknologji të avancuara të huaja dhe çmimet tona janë të disponueshme për të gjithë

Krahasoni konfigurimet e programit

Zgjedhja popullore
Ekonomik Standard profesionale
Funksionet kryesore të programit të zgjedhur Shikoni videon arrow down
Të gjitha videot mund të shikohen me titra në gjuhën tuaj
exists exists exists
Mënyra e funksionimit me shumë përdorues kur blini më shumë se një licencë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje për gjuhë të ndryshme Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje e harduerit: skanues barkodi, printera faturash, printera etiketash Shikoni videon arrow down exists exists exists
Përdorimi i metodave moderne të postimit: Email, SMS, Viber, telefonimi automatik me zë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Aftësia për të konfiguruar plotësimin automatik të dokumenteve në formatin Microsoft Word Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mundësia për të personalizuar njoftimet e dolli Shikoni videon arrow down exists exists exists
Zgjedhja e një dizajni programi Shikoni videon arrow down exists exists
Aftësia për të personalizuar importimin e të dhënave në tabela Shikoni videon arrow down exists exists
Kopjimi i rreshtit aktual Shikoni videon arrow down exists exists
Filtrimi i të dhënave në një tabelë Shikoni videon arrow down exists exists
Mbështetje për mënyrën e grupimit të rreshtave Shikoni videon arrow down exists exists
Caktimi i imazheve për paraqitje më vizuale të informacionit Shikoni videon arrow down exists exists
Realiteti i shtuar për edhe më shumë dukshmëri Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përkohshme e kolonave të caktuara nga secili përdorues për vete Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përhershme e kolonave ose tabelave specifike për të gjithë përdoruesit e një roli specifik Shikoni videon arrow down exists
Vendosja e të drejtave për rolet që të mund të shtojnë, modifikojnë dhe fshijnë informacione Shikoni videon arrow down exists
Përzgjedhja e fushave për të kërkuar Shikoni videon arrow down exists
Konfigurimi i disponueshmërisë së raporteve dhe veprimeve për role të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Eksporto të dhëna nga tabela ose raporte në formate të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Mundësia e përdorimit të Terminalit të Grumbullimit të të Dhënave Shikoni videon arrow down exists
Mundësia për të personalizuar një kopje rezervë profesionale të bazës së të dhënave tuaja Shikoni videon arrow down exists
Auditimi i veprimeve të përdoruesit Shikoni videon arrow down exists

Kthehu te çmimi arrow

Qiraja e një serveri virtual. Çmimi

Kur keni nevojë për një server cloud?

Qiraja e një serveri virtual është në dispozicion si për blerësit e Sistemit Universal të Kontabilitetit si një opsion shtesë, ashtu edhe si një shërbim i veçantë. Çmimi nuk ndryshon. Ju mund të porosisni një server me qira në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
 • Ju keni disa degë.
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.

Nëse jeni i aftë për harduer

Nëse jeni i aftë për harduerin, atëherë mund të zgjidhni specifikimet e kërkuara për harduerin. Menjëherë do t'ju llogaritet çmimi për marrjen me qira të një serveri virtual të konfigurimit të specifikuar.

Nëse nuk dini asgjë për harduerin

Nëse nuk jeni teknikisht i zgjuar, atëherë më poshtë:

 • Në paragrafin numër 1, tregoni numrin e njerëzve që do të punojnë në serverin tuaj cloud.
 • Më pas vendosni se çfarë është më e rëndësishme për ju:
  • Nëse është më e rëndësishme të marrësh me qira serverin më të lirë cloud, atëherë mos ndrysho asgjë tjetër. Lëvizni poshtë në këtë faqe, atje do të shihni koston e llogaritur për marrjen me qira të një serveri në re.
  • Nëse kostoja është shumë e përballueshme për organizatën tuaj, atëherë mund të përmirësoni performancën. Në hapin # 4, ndryshoni performancën e serverit në të lartë.

Konfigurimi i harduerit

JavaScript është i çaktivizuar, llogaritja nuk është e mundur, kontaktoni zhvilluesit për një listë çmimesh

Urdhëroni një llogari për organizatën mjekësore


Kontabiliteti dhe raportimi i organizatave mjekësore është një komponent i domosdoshëm për të arritur qëllimet e tyre dhe për të maksimizuar rezultatet pozitive. Mbajtja e shënimeve dhe raportimi në një organizatë mjekësore është mjaft e vështirë dhe kërkon shumë kohë; punonjësit mund të mos jenë në kohë, apo edhe të harrojnë për pika të ndryshme që kërkojnë vëmendje të shtuar, sepse një organizatë në fushën mjekësore është edhe më e përgjegjshme dhe më e rrezikshme. Në këtë moment, është e vështirë të imagjinohet jeta pa teknologji moderne shumë të zhvilluara që kanë mbushur çdo grimcë të hapësirës. Para së gjithash, aplikacionet e automatizuara janë krijuar për lehtësi, efikasitet dhe cilësi të punës së kryer dhe rezultateve të marra. Gjithashtu, mos harroni se programet e kontabilitetit të menaxhimit të organizatave mjekësore janë në gjendje të përballojnë më shumë punë sesa një punonjës, madje edhe më i kualifikuari, duke marrë parasysh faktorin njerëzor dhe mjedisin. Nëse keni nevojë të përdorni softuer kontabël të menaxhimit të organizatave mjekësore, atëherë zgjidhni vetëm USU-Soft! Ai zë një pozicion drejtues në treg dhe ka potencial të pakufizuar, aftësi, funksionalitet, efikasitet, përsosmëri të dizajnit, të cilat ju mund t'i ndryshoni vetë dhe madje të zhvilloni modelin tuaj personal, sipas shablloneve ose ideve personale. Përveç gjithçkaje të thënë më parë, vlen të përmendet kostoja e përballueshme, e cila nuk do të godasë xhepin tuaj, por përkundrazi do t'ju japë mundësi për të kursyer para.

Për të provuar vlerën dhe aftësitë e tij, softueri i kontabilitetit mund të përdoret në formën e "vëllait të tij të vogël" - një version demo, i cili ofrohet falas në faqen tonë të internetit. Softueri i bukur dhe me shumë detyra i kontabilitetit do të takojë përdoruesit e tij me një ndërfaqe të përshtatshme dhe përgjithësisht të arritshme që nuk kërkon trajnim paraprak dhe rregullohet shpejt dhe intuitivisht për secilin përdorues, duke siguruar mundësi për instalim, vendosje dhe punë të mëtejshme me raportimin dhe kontabilitetin mjekësor. Pra, ka gjuhë të ndryshme për të zgjedhur, të cilat mund t'i ndryshoni ose përdorni disa në të njëjtën kohë, si dhe shabllone të desktopit. Duke vendosur një mbrojtje me fjalëkalim të sistemit të kontabilitetit të kontrollit të organizatave mjekësore, ju automatikisht mbroni të dhënat tuaja me besueshmëri nga sytë kureshtarë. Gjithashtu, në mënyrë që të minimizohet kostoja e një prej burimeve kryesore në jetë (kohë), është e mundur të kalohet nga kontrolli manual në aplikimin automatik të kontrollit të organizatave, duke arritur të dhëna ideale dhe korrekte që ruhen automatikisht në sistemin e kontabilitetit të organizatat e mjekësisë kontrollojnë për një kohë të gjatë. Në një bazë të dhënash të përbashkët, ju mund të mbani shënime të disa organizatave mjekësore, duke kryer punë të përshtatshme me raportimin, kontrollin, si dhe procese të ndryshme, përfshirë inventarin.

Me një bazë të dhënash të madhe, sistemi i kontabilitetit me shumë përdorues i kontrollit të organizatave mjekësore është shumë i rëndësishëm dhe thjeshton dhe bashkon të gjithë punonjësit në një tërësi të vetme, duke siguruar aftësinë për të përdorur shpejt të dhënat nga baza e të dhënave, por me të drejtat personale të përdorimit dhe sigurimin e një identifikimi dhe fjalëkalimin, duke marrë parasysh konfidencialitetin dhe mbrojtjen e rritur të materialeve. Për të mos harruar operacione të ndryshme mjekësore dhe operacione, punonjësit, duke u futur me një identifikues personal, mund të plotësojnë një formular për rastet e planifikuara për ditën, javën dhe muajin. Sistemi i kontabilitetit të kontrollit të organizatës mjekësore do t'ju njoftojë për detyrat paraprakisht çdo herë në mënyrë që të mos i humbni ato, dhe menaxhmenti mund të monitorojë statusin dhe efektivitetin e operacioneve. Në programin e kontabilitetit të menaxhimit të organizatave mjekësore, mund të kryhen proceset e mirëmbajtjes së tabelave dhe raportimit. Në tabelat e organizatës për pacientët, është e lehtë të merret parasysh historia mjekësore dhe të bashkëngjiten skanime të ndryshme të dokumenteve dhe udhëzimeve, të regjistrohet shpërndarja e testeve dhe të kontrollohet statusi i pagesës. Në tabelat për produktet mjekësore, bëhet një llogari sasiore dhe përshkrim. Falë zhvillimit tonë, punonjësit nuk kanë nevojë të mësojnë përmendësh pozicione dhe analoge të reja; mjafton të futni analogun e fjalës kyçe dhe informacioni i hollësishëm do të shfaqet në ekran. Kontabiliteti i punonjësve dhe orari i punës regjistrohet në revista shtesë, si dhe pagesa të pagave, bazuar në leximet e dhëna. Në softuerin e kontabilitetit, është shumë më e lehtë për të kryer operacione të ndryshme, sepse programi i kontabilitetit të menaxhimit të organizatës mjekësore kryen gjithçka automatikisht, duke marrë parasysh integrimin e pajisjeve të teknologjisë së lartë, e cila zvogëlon kohën e pritjes në disa minuta.

Kontabiliteti sasior dhe cilësor kryhet në një kohë të shkurtër, duke siguruar lexime të sakta. Në rast të sasisë së pamjaftueshme, asortimenti plotësohet; kur zbulohen shkelje në aspektin e skadimit ose ruajtjes, bëhet një analizë për të identifikuar shkaqet dhe korrigjimet në mënyrë që të mos humbasin pikë në reputacion dhe të mos dëmtojmë pacientët. Sistemi i kontabilitetit të organizatave mjekësore të kontrollit punon me çdo lloj raportimi, gjenerimi dhe shkrimi, automatikisht plotësimin dhe kursimin. Ndërveprimi me programin 1C lejon jo vetëm të kurseni kohë dhe përpjekje, por edhe të zvogëloni kostot financiare, duke pasur parasysh faktin se nuk keni nevojë të blini disa aplikacione për të menaxhuar organizatën tuaj; një sistem kontabël me shumë detyra i menaxhimit të organizatave mjekësore përballet me gjithçka pa humbur potencialin e saj dhe fuqinë dhe funksionalitetin e saj.