Çmimi: mujore
Blini programin

Të gjitha pyetjet mund t’i dërgoni në: info@usu.kz
 1. Zhvillimi i softverit
 2.  ›› 
 3. Programe për automatizimin e biznesit
 4.  ›› 
 5. Program për shkollën sportive
Vlerësim: 4.9. Numri i organizatave: 59
rating
Vendet: Të gjithë
Sistemi operativ: Windows, Android, macOS
Grupi i programeve: USU software
Qëllim: Automatizimi i biznesit

Program për shkollën sportive

 • E drejta e autorit mbron metodat unike të automatizimit të biznesit që përdoren në programet tona.
  E drejta e autorit

  E drejta e autorit
 • Ne jemi një botues i verifikuar i softuerit. Kjo shfaqet në sistemin operativ kur ekzekutojmë programet dhe versionet tona.
  Botues i verifikuar

  Botues i verifikuar
 • Ne punojmë me organizata anembanë botës, nga bizneset e vogla tek ato të mëdha. Kompania jonë është e përfshirë në regjistrin ndërkombëtar të kompanive dhe ka një shenjë elektronike besimi.
  Shenjë besimi

  Shenjë besimi


Program për shkollën sportive
Kjo video mund të shikohet me titra në gjuhën tuaj.

Shkarkoni versionin demo

Kur filloni programin, mund të zgjidhni gjuhën.
Choose language

Program i klasit premium me një çmim të përballueshëm

1. Krahasoni konfigurimet

Krahasoni konfigurimet e programit arrow

2. Zgjidhni një monedhë

JavaScript është fikur

3. Llogaritni koston e programit

4. Nëse është e nevojshme, porositni një server virtual me qira

Në mënyrë që të gjithë punonjësit tuaj të punojnë në të njëjtën bazë të dhënash, ju nevojitet një rrjet lokal ndërmjet kompjuterëve (me kabllo ose Wi-Fi). Por gjithashtu mund të porosisni instalimin e programit në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
  Nuk ka rrjet lokal

  Nuk ka rrjet lokal
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
  Punë nga shtëpia

  Punë nga shtëpia
 • Ju keni disa degë.
  Ka degë

  Ka degë
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
  Kontroll nga pushimet

  Kontroll nga pushimet
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
  Punoni në çdo kohë

  Punoni në çdo kohë
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.
  Server i fuqishëm

  Server i fuqishëm


Llogaritni koston e një serveri virtual arrow

Ju paguani vetëm një herë për vetë programin. Dhe për cloud pagesa bëhet çdo muaj.

5. Nënshkruani kontratën

Dërgoni detajet e organizatës ose thjesht pasaportën tuaj për të lidhur një marrëveshje. Kontrata është garancia juaj se do të merrni atë që ju nevojitet. Kontrata

Kontrata e nënshkruar do të duhet të na dërgohet si një kopje e skanuar ose si një fotografi. Ne dërgojmë kontratën origjinale vetëm për ata që kanë nevojë për një version në letër.

6. Paguani me kartë ose një mënyrë tjetër

Karta juaj mund të jetë në një monedhë që nuk është në listë. Nuk është problem. Ju mund të llogarisni koston e programit në dollarë amerikanë dhe të paguani në monedhën tuaj amtare me kursin aktual. Për të paguar me kartë, përdorni faqen e internetit ose aplikacionin celular të bankës suaj.

Mënyrat e mundshme të pagesës

 • transferte bankare
  Bank

  transferte bankare
 • Pagesa me karte
  Card

  Pagesa me karte
 • Paguani përmes PayPal
  PayPal

  Paguani përmes PayPal
 • Transferimi ndërkombëtar Western Union ose ndonjë tjetër
  Western Union

  Western Union
 • Automatizimi nga organizata jonë është një investim i plotë për biznesin tuaj!
 • Këto çmime janë të vlefshme vetëm për blerjen e parë
 • Ne përdorim vetëm teknologji të avancuara të huaja dhe çmimet tona janë të disponueshme për të gjithë

Krahasoni konfigurimet e programit

Zgjedhja popullore
Ekonomik Standard profesionale
Funksionet kryesore të programit të zgjedhur Shikoni videon arrow down
Të gjitha videot mund të shikohen me titra në gjuhën tuaj
exists exists exists
Mënyra e funksionimit me shumë përdorues kur blini më shumë se një licencë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje për gjuhë të ndryshme Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje e harduerit: skanues barkodi, printera faturash, printera etiketash Shikoni videon arrow down exists exists exists
Përdorimi i metodave moderne të postimit: Email, SMS, Viber, telefonimi automatik me zë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Aftësia për të konfiguruar plotësimin automatik të dokumenteve në formatin Microsoft Word Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mundësia për të personalizuar njoftimet e dolli Shikoni videon arrow down exists exists exists
Zgjedhja e një dizajni programi Shikoni videon arrow down exists exists
Aftësia për të personalizuar importimin e të dhënave në tabela Shikoni videon arrow down exists exists
Kopjimi i rreshtit aktual Shikoni videon arrow down exists exists
Filtrimi i të dhënave në një tabelë Shikoni videon arrow down exists exists
Mbështetje për mënyrën e grupimit të rreshtave Shikoni videon arrow down exists exists
Caktimi i imazheve për paraqitje më vizuale të informacionit Shikoni videon arrow down exists exists
Realiteti i shtuar për edhe më shumë dukshmëri Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përkohshme e kolonave të caktuara nga secili përdorues për vete Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përhershme e kolonave ose tabelave specifike për të gjithë përdoruesit e një roli specifik Shikoni videon arrow down exists
Vendosja e të drejtave për rolet që të mund të shtojnë, modifikojnë dhe fshijnë informacione Shikoni videon arrow down exists
Përzgjedhja e fushave për të kërkuar Shikoni videon arrow down exists
Konfigurimi i disponueshmërisë së raporteve dhe veprimeve për role të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Eksporto të dhëna nga tabela ose raporte në formate të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Mundësia e përdorimit të Terminalit të Grumbullimit të të Dhënave Shikoni videon arrow down exists
Mundësia për të personalizuar një kopje rezervë profesionale të bazës së të dhënave tuaja Shikoni videon arrow down exists
Auditimi i veprimeve të përdoruesit Shikoni videon arrow down exists

Kthehu te çmimi arrow

Qiraja e një serveri virtual. Çmimi

Kur keni nevojë për një server cloud?

Qiraja e një serveri virtual është në dispozicion si për blerësit e Sistemit Universal të Kontabilitetit si një opsion shtesë, ashtu edhe si një shërbim i veçantë. Çmimi nuk ndryshon. Ju mund të porosisni një server me qira në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
 • Ju keni disa degë.
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.

Nëse jeni i aftë për harduer

Nëse jeni i aftë për harduerin, atëherë mund të zgjidhni specifikimet e kërkuara për harduerin. Menjëherë do t'ju llogaritet çmimi për marrjen me qira të një serveri virtual të konfigurimit të specifikuar.

Nëse nuk dini asgjë për harduerin

Nëse nuk jeni teknikisht i zgjuar, atëherë më poshtë:

 • Në paragrafin numër 1, tregoni numrin e njerëzve që do të punojnë në serverin tuaj cloud.
 • Më pas vendosni se çfarë është më e rëndësishme për ju:
  • Nëse është më e rëndësishme të marrësh me qira serverin më të lirë cloud, atëherë mos ndrysho asgjë tjetër. Lëvizni poshtë në këtë faqe, atje do të shihni koston e llogaritur për marrjen me qira të një serveri në re.
  • Nëse kostoja është shumë e përballueshme për organizatën tuaj, atëherë mund të përmirësoni performancën. Në hapin # 4, ndryshoni performancën e serverit në të lartë.

Konfigurimi i harduerit

JavaScript është i çaktivizuar, llogaritja nuk është e mundur, kontaktoni zhvilluesit për një listë çmimesh

Porositni një program për shkollën sportive


Duke punuar me programe të ndryshme, gjithmonë keni mundësi të hutoheni dhe, si rezultat, puna e shkollës sportive prishet lehtësisht. Të gjithë jemi duke kërkuar një program universal të shkollës sportive, i cili do të kishte të gjitha funksionet e kontabilitetit të shkollës sportive. USU-Soft është një program i shkollës sportive, i krijuar për të punuar me një larmi detyrash që duhet të përdoren në punën e një institucioni të tillë. Menaxhimi i shkollës sportive mund të kryhet me ndihmën e shumë mundësive dhe funksioneve të programit të kontabilitetit dhe menaxhimit, duke kontrolluar në mënyrë të përsosur secilin veprim veç e veç. Lehtësia e përdorimit të programit të shkollës sportive është në një ndërfaqe të thjeshtë, në të cilën do të përdorni vetëm 3 skeda kryesore: module, direktori dhe raporte.

Automatizimi i shkollës sportive është një hap i madh për të ardhmen. Në shkollën sportive ju i ndani veprimet tuaja në të zakonshme dhe një herë, të tilla si një raport financiar mujor. Menaxhimi i shkollës sportive kërkon vëmendje. Pasi të keni plotësuar informacionin që ju nevojitet, ju lehtë plotësoni çdo orar, plan ose raport. Programi i kontabilitetit dhe menaxhimit të shkollës sportive është i automatizuar. Duke gjeneruar një herë bazën e të dhënave, do të merrni lehtësisht çdo llogaritje, plan ose orar që kryhet nga programi i kontrollit të automatizimit automatikisht në një sekondë! Kontrolli i shkollës sportive sistemohet kur filloni të përdorni këtë program të kontrollit të cilësisë dhe zhvillimit të organizatës së biznesit. Programi i shkollës sportive bëhet ndihmësi kryesor në vendimet dhe veprimet tuaja! Nuk ka asgjë të komplikuar në menaxhimin e shkollës sportive me programin. Sistemi USU-Soft i kontabilitetit ju ndihmon të përballeni me programin e shkollës sportive thjesht, shpejt, lehtë!

Ju gjithashtu përdorni programin kompjuterik jo vetëm lokal, por edhe përmes rrjetit. Kjo është e dobishme për menaxherët dhe punonjësit - aktivitetet e rrjetit të degëve janë të kombinuara, dhe ju lidheni me bazën e të dhënave dhe kryeni punën nga kudo në botë. Të gjithë janë të aftë të punojnë në program për shkak të faktit se çdo detaj në ndërfaqen e sistemit është menduar. Programi për shkollën sportive mund të hartohet duke pasur parasysh shijen tuaj personale - ka më shumë se pesëdhjetë tema me stil në dispozicion. Përmirësimi i imazhit të kompanisë rregullohet lehtësisht nëse vendosni të instaloni këtë program të kontabilitetit të menaxhimit. Siguron disponueshmërinë, saktësinë dhe plotësinë e të gjithë informacionit dhe e bën të lehtë kontrollimin e llojeve të ndryshme të trajnimit dhe ushtrimeve në ambientet tuaja të fitnesit. Raportet financiare për kompaninë tuaj ndihmojnë në planifikimin e aktiviteteve të organizatës dhe motivimin e punonjësve të departamentit të shitjeve. Automatizimi ndihmon për të shmangur gabimet qesharake që lidhen me ndikimin e faktorit njerëzor dhe rrit efikasitetin dhe efektivitetin e menaxhimit. Kryerja e planifikimit dhe kontrollit në kompaninë tuaj, është shumë e rëndësishme të punoni me logon. Logoja e kompanisë suaj mund të vendoset në dritaren kryesore të sistemit dhe do të shfaqet në të gjitha raportet dhe dokumentacionin që krijohen dhe shtypen duke përdorur USU-Soft. Aplikacioni shton logon dhe detajet e qendrës tuaj të fitnesit në çdo raport, të formuar nga ju. Sistemi i menaxhimit ka një ndërfaqe me shumë dritare dhe funksione të lehta për t'u përdorur.

Kur punoni me USU-Soft, mund të kaloni midis dritareve përmes skedave që ndodhen në fund të ekranit. Ne ofrojmë cilësi të tilla si informativiteti dhe komoditeti i hapësirave tona të punës. Ju mund të fshehni secilën nga kolonat në secilën tryezë me disa klikime për ta bërë punën tuaj më të rehatshme dhe për të hequr qafe hapësirat që nuk përdorni. Programi i automatizimit të monitorimit të personelit dhe arritjeve të suksesit lejon përdoruesin të ndryshojë me lehtësi rendin e kolonave - kjo bëhet nga tërheqja dhe rënia e zakonshme me kursorin e miut. Aplikacioni mund të rregullojë lehtësisht gjerësinë e kolonave. Softueri mund të përdoret për qëllime të marketingut - në cilësimet mund të ndryshoni jo vetëm logon, por edhe emrin, detajet dhe informacionin e kontaktit. Me të mund të kurseni kohë në plotësimin e kartave të klientëve - thjesht kopjoni hyrjen pak më ndryshe nga ajo që duhet të futni, ndryshoni fushat e kërkuara dhe ruajeni atë. Në menunë kryesore, përdoruesi gjen tre seksione kryesore - Raportet, Modulet, Direktoritë.

Drejtoritë plotësohen vetëm një herë, Raportet përdoren nga punonjësit e menaxhmentit (administratori ose menaxheri) dhe Modulet përdoren për punën e përditshme. Numri i kurseve të krijuara në sistem është i kufizuar vetëm nga kujtesa e disponueshme dhe aftësitë e objektit tuaj sportiv. Automatizimi është e ardhmja! Dhe për t'u bërë më konkurrues dhe për të anashkaluar të gjithë rivalët, biznesit tuaj do t'i duhet një program i mirë për të dhënë llogari për të gjitha veprimet që janë kryer në organizatën tuaj. Ne ju këshillojmë programin tonë USU-Soft, i cili njihet si një nga programet më të mira nga standardet ndërkombëtare.

Për të ndjerë lumturinë dhe qëllimin në jetë, njeriu duhet të bëjë gjërat që e bëjnë atë të pushojë dhe që qetëson mendjen e dikujt. Këto gjëra mund të jenë të ndryshme, por ekziston një, megjithatë, që është universale dhe mund të thuhet për çdo person në botë: ushtrime sportive. Kjo na bën të ndjehemi të gjallë dhe më shumë në kontroll të trupit tonë. Meqenëse ka shumë palestra sot, kjo shkollë sporti ka nevojë për diçka që do t'i japë asaj përfitime dhe të gjitha avantazhet. USU-Soft mund të bëhet një prej tyre, pasi të gjitha karakteristikat që nevojiten për këtë.