Цена: месечно
Купете ја програмата

Сите прашања можете да ги испратите на: info@usu.kz
 1. Развој на софтвер
 2.  ›› 
 3. Програми за автоматизација на бизнисот
 4.  ›› 
 5. Програма за спортско училиште
Рејтинг: 4.9. Број на организации: 351
rating
Земји: Сите
Операционен систем: Windows, Android, macOS
Група на програми: USU software
Цел: Бизнис автоматизација

Програма за спортско училиште

 • Авторското право ги штити уникатните методи на деловна автоматизација што се користат во нашите програми.
  Авторски права

  Авторски права
 • Ние сме потврден издавач на софтвер. Ова се прикажува во оперативниот систем кога ги извршуваме нашите програми и демо-верзии.
  Потврден издавач

  Потврден издавач
 • Ние работиме со организации ширум светот од мали бизниси до големи. Нашата компанија е вклучена во меѓународниот регистар на компании и има електронски знак за доверба.
  Знак на доверба

  Знак на доверба


Програма за спортско училиште
Ова видео може да се прегледа со титлови на вашиот јазик.

Преземете демо верзија

Кога ја стартувате програмата, можете да го изберете јазикот.
Choose language

Програма од премиум класа по прифатлива цена

1. Споредете ги конфигурациите

Споредете ги конфигурациите на програмата arrow

2. Изберете валута

JavaScript е исклучено

3. Пресметајте ја цената на програмата

4. Доколку е потребно, нарачајте изнајмување виртуелен сервер

За да можат сите ваши вработени да работат во иста база на податоци, потребна ви е локална мрежа помеѓу компјутерите (жична или Wi-Fi). Но, можете исто така да нарачате инсталација на програмата во облакот ако:

 • Имате повеќе од еден корисник, но нема локална мрежа помеѓу компјутерите.
  Нема локална мрежа

  Нема локална мрежа
 • Од некои вработени се бара да работат од дома.
  Работете од дома

  Работете од дома
 • Имате неколку гранки.
  Има гранки

  Има гранки
 • Сакате да го контролирате вашиот бизнис дури и додека сте на одмор.
  Контрола од одмор

  Контрола од одмор
 • Неопходно е да се работи во програмата во секое време од денот.
  Работете во секое време

  Работете во секое време
 • Сакате моќен сервер без големи трошоци.
  Моќен сервер

  Моќен сервер


Пресметајте ги трошоците за виртуелен сервер arrow

Плаќате само еднаш за самата програма. И за облакот плаќањето се врши секој месец.

5. Потпише договор

Испратете ги деталите за организацијата или само вашиот пасош за да склучите договор. Договорот е вашата гаранција дека ќе го добиете она што ви треба. Договор

Потпишаниот договор ќе треба да ни биде испратен како скенирана копија или како фотографија. Оригиналниот договор го испраќаме само на оние на кои им е потребна хартиена верзија.

6. Плаќајте со картичка или друг начин

Вашата картичка може да биде во валута што ја нема на списокот. Тоа не е проблем. Можете да ги пресметате трошоците за програмата во американски долари и да платите во вашата домашна валута по тековната стапка. За плаќање со картичка, користете ја веб-страницата или мобилната апликација на вашата банка.

Можни начини на плаќање

 • банкарски трансфер
  Bank

  банкарски трансфер
 • Плаќање со картичка
  Card

  Плаќање со картичка
 • Плаќајте преку PayPal
  PayPal

  Плаќајте преку PayPal
 • Меѓународен трансфер Western Union или кој било друг
  Western Union

  Western Union
 • Автоматизацијата од нашата организација е целосна инвестиција за вашиот бизнис!
 • Овие цени важат само за првото купување
 • Ние користиме само напредни странски технологии, а нашите цени се достапни за секого

Споредете ги конфигурациите на програмата

Популарен избор
Економичен Стандарден Професионален
Главни функции на избраната програма Погледнете го видеото arrow down
Сите видеа може да се гледаат со преводи на вашиот јазик
exists exists exists
Режим на работа со повеќе корисници кога купувате повеќе од една лиценца Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Поддршка за различни јазици Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Поддршка на хардвер: скенери за баркод, печатачи за сметки, печатачи за етикети Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Користење на современи методи за испраќање пошта: е-пошта, СМС, Viber, гласовно автоматско бирање Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Можност за конфигурирање на автоматско пополнување на документи во формат Microsoft Word Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Можност за прилагодување на известувањата за тост Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Избор на дизајн на програма Погледнете го видеото arrow down exists exists
Можност за прилагодување на увозот на податоци во табели Погледнете го видеото arrow down exists exists
Копирање на тековниот ред Погледнете го видеото arrow down exists exists
Филтрирање податоци во табела Погледнете го видеото arrow down exists exists
Поддршка за режим на групирање на редови Погледнете го видеото arrow down exists exists
Доделување слики за повеќе визуелна презентација на информации Погледнете го видеото arrow down exists exists
Зголемена реалност за уште поголема видливост Погледнете го видеото arrow down exists exists
Привремено криење на одредени колони од секој корисник за себе Погледнете го видеото arrow down exists exists
Трајно крие одредени колони или табели за сите корисници на одредена улога Погледнете го видеото arrow down exists
Поставување права за улоги за да може да додаваат, уредуваат и бришат информации Погледнете го видеото arrow down exists
Избор на полиња за пребарување Погледнете го видеото arrow down exists
Конфигурирање за различни улоги на достапноста на извештаи и дејства Погледнете го видеото arrow down exists
Извезете податоци од табели или извештаи во различни формати Погледнете го видеото arrow down exists
Можност за користење на терминалот за собирање податоци Погледнете го видеото arrow down exists
Можност за приспособување на професионална резервна копија на вашата база на податоци Погледнете го видеото arrow down exists
Ревизија на корисничките дејства Погледнете го видеото arrow down exists

Назад на цените arrow

Изнајмување на виртуелен сервер. Цена

Кога ви треба облак сервер?

Изнајмувањето на виртуелен сервер е достапно и за купувачите на Универзалниот сметководствен систем како дополнителна опција и како посебна услуга. Цената не се менува. Можете да нарачате изнајмување облак сервер ако:

 • Имате повеќе од еден корисник, но нема локална мрежа помеѓу компјутерите.
 • Од некои вработени се бара да работат од дома.
 • Имате неколку гранки.
 • Сакате да го контролирате вашиот бизнис дури и додека сте на одмор.
 • Неопходно е да се работи во програмата во секое време од денот.
 • Сакате моќен сервер без големи трошоци.

Ако сте хардверски такт

Ако сте хардверски такт, тогаш можете да ги изберете потребните спецификации за хардверот. Веднаш ќе ви биде пресметана цената за изнајмување виртуелен сервер од наведената конфигурација.

Ако не знаете ништо за хардверот

Ако не сте технички такт, тогаш веднаш подолу:

 • Во став број 1, наведете го бројот на луѓе кои ќе работат во вашиот облак сервер.
 • Следно одлучете што ви е поважно:
  • Ако е поважно да го изнајмите најевтиниот облак сервер, тогаш не менувајте ништо друго. Скролувајте надолу оваа страница, таму ќе ги видите пресметаните трошоци за изнајмување сервер во облакот.
  • Ако цената е многу прифатлива за вашата организација, тогаш можете да ги подобрите перформансите. Во чекор # 4, сменете ги перформансите на серверот на високи.

Хардверска конфигурација

JavaScript е оневозможен, пресметката не е можна, контактирајте со програмерите за ценовник

Нарачајте програма за спортското училиште


Работејќи со различни програми, секогаш имате шанса да се збуните и, како резултат, работата на спортското училиште лесно се нарушува. Сите бараме една универзална програма за спортски училишта, која ќе ги има сите функции на сметководството на спортските училишта. USU-Soft е програма за спортско училиште, дизајнирана да работи со различни задачи што треба да се користат во работата на таквата институција. Управувањето со спортското училиште може да се изврши со помош на многу можности и функции на програмата за сметководство и управување, совршено контролирајќи ја секоја акција одделно. Леснотијата на користење на програмата на спортското училиште е во едноставен интерфејс, во кој ќе користите само 3 главни јазичиња: модули, директориуми и извештаи.

Автоматизацијата на спортското училиште е голем чекор кон иднината. Во спортското училиште ги делите своите постапки и на вообичаени и на еднократни, како што е месечен финансиски извештај. На управувањето со спортското училиште му е потребно внимание. Откако ќе ги пополните потребните информации, лесно ги пополнувате сите распореди, планови или извештаи. Програмата за сметководство и управување на спортското училиште е автоматизирана. Откако еднаш генериравте база на информации, лесно ќе добиете какви било пресметки, планови или распореди што ги спроведува програмата за контрола на автоматизација автоматски во секунда! Контролата на спортското училиште се систематизира кога ќе започнете да ја користите оваа програма за контрола на квалитетот и развој на деловна организација. Програмата на спортската школа станува главен асистент во вашите одлуки и активности! Нема ништо комплицирано во управувањето со спортската школа со програмата. Системот на сметководство USU-Soft ви помага да се справите со програмата за спортски училишта едноставно, брзо, лесно!

Исто така, ја користите компјутерската програма не само локално, туку и преку мрежата. Ова е корисно и за менаџерите и за вработените - активностите на мрежата на филијали се комбинираат, а вие се поврзувате со базата на податоци и ја извршувате работата од каде било во светот. Секој е способен да работи во програмата поради фактот што секој детал во системскиот интерфејс е осмислен. Програмата за спортско училиште може да биде дизајнирана со ваш личен вкус - има повеќе од педесет стилски теми на располагање. Подобрувањето на имиџот на компанијата е лесно договорено доколку одлучите да ја инсталирате оваа програма за сметководство за управување. Обезбедува достапност, точност и комплетност на сите информации и го олеснува контролирањето на различните видови обуки и вежби во вашиот фитнес-центар. Финансиските извештаи за вашата компанија помагаат во планирањето на активностите на организацијата и ги мотивираат вработените во одделот за продажба. Автоматизацијата помага да се избегнат смешните грешки поврзани со влијанието на човечкиот фактор и ја зголемува ефикасноста и ефективноста на управувањето. Спроведување на планирање и контрола во вашата компанија, многу е важно да работите со логото. Логото на вашата компанија може да се стави во главниот прозорец на системот и ќе се прикаже на сите извештаи и документација што се создадени и отпечатени со употреба на USU-Soft. Апликацијата ги додава логото и деталите за вашиот фитнес центар на секој извештај, формиран од вас. Системот за управување има интерфејс со повеќе прозорци и лесни за употреба функции.

Кога работите со USU-Soft, можете да се префрлате помеѓу прозорците преку јазичињата што се наоѓаат на дното на екранот. Ние нудиме такви квалитети како што се информативноста и практичноста на нашите работни простори. Можете да скриете која било од колоните во секоја табела со неколку кликнувања за да ја направите вашата работа поудобна и да се ослободите од просторите што не ги користите. Програмата за автоматизација на следење на персоналот и успехот му овозможува на корисникот лесно да го смени редоследот на колоните - ова се прави со вообичаено влечење и паѓање со курсорот на глувчето. Апликацијата може лесно да ја прилагоди ширината на колоните. Софтверот може да се користи за маркетинг цели - во поставките можете да го промените не само логото, туку и името, деталите и информациите за контакт. Со него можете да заштедите време на пополнување картички на клиенти - само копирајте го записот што е малку поинаков од оној што треба да го внесете, променете ги потребните полиња и зачувајте го. Во главното мени, корисникот наоѓа три главни делови - Извештаи, модули, упатства.

Директориумите се пополнуваат само еднаш, извештаите ги користат вработените во управувањето (администратор или менаџер), а модулите се користат за секојдневна работа. Бројот на курсеви создадени во системот е ограничен само од достапната меморија и можностите на вашиот спортски објект. Автоматизацијата е иднина! И, за да станете поконкурентни и да ги заобиколите сите ривали, на вашиот бизнис ќе му треба добра програма за да ги земе предвид сите активности што се случуваат во вашата организација. Ве советуваме за нашата програма USU-Soft, која е признаена како една од најдобрите програми според меѓународните стандарди.

За да се почувствува среќа и цел во животот, треба да се прават работите што го прават да се опушти и да му го смират умот. Овие работи можат да бидат различни, но има и една, која е универзална и може да се каже за која било личност во светот: спортски вежби. Тоа прави да се чувствуваме живи и повеќе да го контролираме нашето тело. Бидејќи денес има многу спортски сали, на ова спортско училиште му треба нешто што ќе му донесе придобивки и сите предности. USU-Soft може да стане една од нив, бидејќи ги има сите карактеристики што се потребни за ова.