Çmimi: mujore
Blini programin

Të gjitha pyetjet mund t’i dërgoni në: info@usu.kz
 1. Zhvillimi i softverit
 2.  ›› 
 3. Programe për automatizimin e biznesit
 4.  ›› 
 5. Kontabiliteti dhe fshirja e karburanteve dhe lubrifikantëve
Vlerësim: 4.9. Numri i organizatave: 500
rating
Vendet: Të gjithë
Sistemi operativ: Windows, Android, macOS
Grupi i programeve: USU software
Qëllim: Automatizimi i biznesit

Kontabiliteti dhe fshirja e karburanteve dhe lubrifikantëve

 • E drejta e autorit mbron metodat unike të automatizimit të biznesit që përdoren në programet tona.
  E drejta e autorit

  E drejta e autorit
 • Ne jemi një botues i verifikuar i softuerit. Kjo shfaqet në sistemin operativ kur ekzekutojmë programet dhe versionet tona.
  Botues i verifikuar

  Botues i verifikuar
 • Ne punojmë me organizata anembanë botës, nga bizneset e vogla tek ato të mëdha. Kompania jonë është e përfshirë në regjistrin ndërkombëtar të kompanive dhe ka një shenjë elektronike besimi.
  Shenjë besimi

  Shenjë besimi


Tranzicion i shpejtë.
Çfarë doni të bëni tani?Kontabiliteti dhe fshirja e karburanteve dhe lubrifikantëve

Program i klasit premium me një çmim të përballueshëm

1. Krahasoni konfigurimet

Krahasoni konfigurimet e programit arrow

2. Zgjidhni një monedhë

JavaScript është fikur

3. Llogaritni koston e programit

4. Nëse është e nevojshme, porositni një server virtual me qira

Në mënyrë që të gjithë punonjësit tuaj të punojnë në të njëjtën bazë të dhënash, ju nevojitet një rrjet lokal ndërmjet kompjuterëve (me kabllo ose Wi-Fi). Por gjithashtu mund të porosisni instalimin e programit në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
  Nuk ka rrjet lokal

  Nuk ka rrjet lokal
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
  Punë nga shtëpia

  Punë nga shtëpia
 • Ju keni disa degë.
  Ka degë

  Ka degë
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
  Kontroll nga pushimet

  Kontroll nga pushimet
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
  Punoni në çdo kohë

  Punoni në çdo kohë
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.
  Server i fuqishëm

  Server i fuqishëm


Llogaritni koston e një serveri virtual arrow

Ju paguani vetëm një herë për vetë programin. Dhe për cloud pagesa bëhet çdo muaj.

5. Nënshkruani kontratën

Dërgoni detajet e organizatës ose thjesht pasaportën tuaj për të lidhur një marrëveshje. Kontrata është garancia juaj se do të merrni atë që ju nevojitet. Kontrata

Kontrata e nënshkruar do të duhet të na dërgohet si një kopje e skanuar ose si një fotografi. Ne dërgojmë kontratën origjinale vetëm për ata që kanë nevojë për një version në letër.

6. Paguani me kartë ose një mënyrë tjetër

Karta juaj mund të jetë në një monedhë që nuk është në listë. Nuk është problem. Ju mund të llogarisni koston e programit në dollarë amerikanë dhe të paguani në monedhën tuaj amtare me kursin aktual. Për të paguar me kartë, përdorni faqen e internetit ose aplikacionin celular të bankës suaj.

Mënyrat e mundshme të pagesës

 • transferte bankare
  Bank

  transferte bankare
 • Pagesa me karte
  Card

  Pagesa me karte
 • Paguani përmes PayPal
  PayPal

  Paguani përmes PayPal
 • Transferimi ndërkombëtar Western Union ose ndonjë tjetër
  Western Union

  Western Union
 • Automatizimi nga organizata jonë është një investim i plotë për biznesin tuaj!
 • Këto çmime janë të vlefshme vetëm për blerjen e parë
 • Ne përdorim vetëm teknologji të avancuara të huaja dhe çmimet tona janë të disponueshme për të gjithë

Krahasoni konfigurimet e programit

Zgjedhja popullore
Ekonomik Standard profesionale
Funksionet kryesore të programit të zgjedhur Shikoni videon arrow down
Të gjitha videot mund të shikohen me titra në gjuhën tuaj
exists exists exists
Mënyra e funksionimit me shumë përdorues kur blini më shumë se një licencë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje për gjuhë të ndryshme Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje e harduerit: skanues barkodi, printera faturash, printera etiketash Shikoni videon arrow down exists exists exists
Përdorimi i metodave moderne të postimit: Email, SMS, Viber, telefonimi automatik me zë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Aftësia për të konfiguruar plotësimin automatik të dokumenteve në formatin Microsoft Word Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mundësia për të personalizuar njoftimet e dolli Shikoni videon arrow down exists exists exists
Zgjedhja e një dizajni programi Shikoni videon arrow down exists exists
Aftësia për të personalizuar importimin e të dhënave në tabela Shikoni videon arrow down exists exists
Kopjimi i rreshtit aktual Shikoni videon arrow down exists exists
Filtrimi i të dhënave në një tabelë Shikoni videon arrow down exists exists
Mbështetje për mënyrën e grupimit të rreshtave Shikoni videon arrow down exists exists
Caktimi i imazheve për paraqitje më vizuale të informacionit Shikoni videon arrow down exists exists
Realiteti i shtuar për edhe më shumë dukshmëri Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përkohshme e kolonave të caktuara nga secili përdorues për vete Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përhershme e kolonave ose tabelave specifike për të gjithë përdoruesit e një roli specifik Shikoni videon arrow down exists
Vendosja e të drejtave për rolet që të mund të shtojnë, modifikojnë dhe fshijnë informacione Shikoni videon arrow down exists
Përzgjedhja e fushave për të kërkuar Shikoni videon arrow down exists
Konfigurimi i disponueshmërisë së raporteve dhe veprimeve për role të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Eksporto të dhëna nga tabela ose raporte në formate të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Mundësia e përdorimit të Terminalit të Grumbullimit të të Dhënave Shikoni videon arrow down exists
Mundësia për të personalizuar një kopje rezervë profesionale të bazës së të dhënave tuaja Shikoni videon arrow down exists
Auditimi i veprimeve të përdoruesit Shikoni videon arrow down exists

Kthehu te çmimi arrow

Qiraja e një serveri virtual. Çmimi

Kur keni nevojë për një server cloud?

Qiraja e një serveri virtual është në dispozicion si për blerësit e Sistemit Universal të Kontabilitetit si një opsion shtesë, ashtu edhe si një shërbim i veçantë. Çmimi nuk ndryshon. Ju mund të porosisni një server me qira në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
 • Ju keni disa degë.
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.

Nëse jeni i aftë për harduer

Nëse jeni i aftë për harduerin, atëherë mund të zgjidhni specifikimet e kërkuara për harduerin. Menjëherë do t'ju llogaritet çmimi për marrjen me qira të një serveri virtual të konfigurimit të specifikuar.

Nëse nuk dini asgjë për harduerin

Nëse nuk jeni teknikisht i zgjuar, atëherë më poshtë:

 • Në paragrafin numër 1, tregoni numrin e njerëzve që do të punojnë në serverin tuaj cloud.
 • Më pas vendosni se çfarë është më e rëndësishme për ju:
  • Nëse është më e rëndësishme të marrësh me qira serverin më të lirë cloud, atëherë mos ndrysho asgjë tjetër. Lëvizni poshtë në këtë faqe, atje do të shihni koston e llogaritur për marrjen me qira të një serveri në re.
  • Nëse kostoja është shumë e përballueshme për organizatën tuaj, atëherë mund të përmirësoni performancën. Në hapin # 4, ndryshoni performancën e serverit në të lartë.

Konfigurimi i harduerit

JavaScript është i çaktivizuar, llogaritja nuk është e mundur, kontaktoni zhvilluesit për një listë çmimesh

Kontabiliteti dhe fshirja në kohë e karburanteve dhe lubrifikantëve sot është e lidhur pazgjidhshmërisht me një rend sistematik të efektshëm në organizimin e kontrollit të brendshëm dhe të jashtëm të një kompanie transporti. Për të ruajtur dhe rritur pozicionin dhe konkurrencën e saj në një treg në zhvillim dinamik, është jashtëzakonisht e rëndësishme që një kompani logjistike të aplikojë metoda moderne të kontabilitetit dhe teknologjitë përkatëse. Automatizimi në procesin e fshirjes dhe regjistrimit të karburanteve dhe lubrifikantëve nuk është thjesht një trend i kohës, por një nevojë e përditshme për të arritur detyrat e vendosura dhe qëllimet e dëshiruara. Procedura e zakonshme për llogaritjen dhe shlyerjen e karburanteve dhe lubrifikantëve për shkak të paparashikueshmërisë së faktorit njerëzor është plot me gabime të bezdisshme dhe të gjitha llojet e mangësive. Qasjet e vjetruara mund të ndikojnë drejtpërdrejt në cilësinë në kontabilitetin që rezulton dhe të ulin ndjeshëm fitimet me kosto të vazhdueshme të paqëllimshme.

Përkundrazi, procedura e automatizuar në procesin e klasifikimit të karburanteve dhe lubrifikantëve të nevojshëm nuk ka të meta të dukshme dhe ka shumë përparësi të pamohueshme, duke përfshirë thjeshtësinë dhe përballueshmërinë në përdorim dhe mungesën e shpenzimeve të konsiderueshme buxhetore. Për një kompani transporti, për ndërveprim më efektiv me furnitorët dhe klientët, është jetike përdorimi i softuerit të specializuar në komponentin financiar dhe ekonomik të punës së saj. Një produkt i denjë softuerësh do të përmirësojë fshirjen e karburanteve dhe lubrifikantëve në dispozicion, si dhe do të zëvendësojë punën joproduktive dhe rraskapitëse manuale me dokumente. Duke marrë parasysh larminë e mundësive të paraqitura të një programi me cilësi të lartë, një kompani transporti do të jetë në gjendje të kombinojë në mënyrë efektive ndarjet strukturore, departamentet dhe degët e mëparshme të ndryshme në një organizëm integral në rendin më të përshtatshëm për punë. Kontabiliteti i kompjuterizuar dhe fshirja e karburanteve dhe lubrifikantëve në ndërmarrje tejkalon çdo qasje të përdorur ndonjëherë, por zgjedhja e një produkti softuerësh që mund të kryejë automatizimin me cilësinë e duhur nuk është një detyrë e lehtë. Shpesh, organizatat e transportit digjen në programet mjaft të njohura me abonime të larta mujore, por përfundimisht u kthehen metodave të tyre të modës së vjetër.

Sistemi Universal i Kontabilitetit do të përmbushë me saktësi dhe në shumë aspekte padyshim do të tejkalojë pritshmëritë edhe të përdoruesve më të sofistikuar. Suksesi i softuerit, i konsoliduar jo vetëm në tregun e brendshëm, por edhe midis kompanive logjistike në hapësirën post-sovjetike, shpjegohet lehtësisht nga një qasje individuale ndaj nevojave dhe kërkesave aktuale të industrisë së transportit rrugor. Automatizimi i kontabilitetit dhe fshirja e karburanteve dhe lubrifikantëve shoqërohet me llogaritjen pa gabime të çdo treguesi ekonomik të futur. USU do të formojë në mënyrë të pavarur një rend dhe sistem financiar të patëmetë me transparencë absolute për auditimet e jashtme dhe të brendshme. Ky softuer, me përpjekjet e veta, pa ndërhyrjen e burimeve njerëzore të kompanisë, do të plotësojë të gjithë dokumentacionin e kërkuar për fshirjen e materialeve, i cili do të jetë në përputhje të plotë me standardet aktuale ndërkombëtare dhe vendase të cilësisë. Së bashku me procedurën e përmirësuar për llogaritjen dhe asgjësimin e karburanteve dhe lubrifikantëve, organizata e transportit do të marrë një analizë të besueshme të të gjithë sasisë së informacionit të disponueshëm, si dhe grafikët, diagramet vizuale dhe shumëngjyrëshe, dhe statistika të plota me procedurën e fshirjes. USU do të renditë punonjësit më të mirë bazuar tërësisht në produktivitetin individual dhe kolektiv të të gjithë personelit. Për më tepër, produkti softuer do t'i sigurojë menaxhmentit të kompanisë raporte të dobishme të menaxhimit për vendime racionale në kohë. Paketa universale e programit do të gjurmojë lëvizjet e punëtorëve dhe automjeteve të punësuara në rrugë të parapërgatitura me llogaritje automatike dhe fshirjen e karburanteve dhe lubrifikantëve në ndërmarrje. Përpara se të blejë versionin e plotë të USU për një tarifë të përballueshme një herë, kompania e transportit do të jetë në gjendje të përdorë të gjithë funksionalitetin e programit për periudhën e provës duke shkarkuar versionin e provës nga faqja zyrtare e internetit.

Programi për llogaritjen e karburanteve dhe lubrifikantëve do t'ju lejojë të gjurmoni konsumin e karburantit dhe karburanteve dhe lubrifikantëve në një kompani korrierësh ose në një shërbim dërgese.

Për regjistrimin dhe llogaritjen e faturave në logjistikë, do të ndihmojë programi i karburantit dhe lubrifikantëve, i cili ka një sistem raportimi të përshtatshëm.

Programi për plotësimin e faturave ju lejon të automatizoni përgatitjen e dokumentacionit në kompani, falë ngarkimit automatik të informacionit nga baza e të dhënave.

Çdo kompani logjistike duhet të llogarisë për benzinën, karburantet dhe lubrifikantët duke përdorur sisteme kompjuterike moderne që do të ofrojnë raportim fleksibël.

Bëni më të lehtë llogaritjen e faturave dhe karburanteve dhe lubrifikantëve me një program modern nga Sistemi Universal i Kontabilitetit, i cili do t'ju lejojë të organizoni funksionimin e transportit dhe të optimizoni kostot.

Llogaritja e faturave mund të kryhet shpejt dhe pa probleme me softuerin modern USU.

Është shumë më e lehtë të mbash gjurmët e konsumit të karburantit me paketën softuerike USU, falë llogaritjes së plotë për të gjitha rrugët dhe drejtuesit.

Programi për llogaritjen e karburantit do t'ju lejojë të mbledhni informacione për karburantin dhe lubrifikantët e shpenzuar dhe të analizoni kostot.

Programi për faturat e kontabilitetit kërkohet në çdo organizatë transporti, sepse me ndihmën e tij mund të shpejtoni ekzekutimin e raportimit.

Është e lehtë dhe e thjeshtë të regjistrosh drejtuesit me ndihmën e softuerit modern, dhe falë sistemit të raportimit, mund të identifikosh si punonjësit më efektivë dhe t'i shpërblesh, ashtu edhe ata më pak të dobishëm.

Programi për llogaritjen e karburanteve dhe lubrifikantëve mund të personalizohet sipas kërkesave specifike të organizatës, gjë që do të ndihmojë në rritjen e saktësisë së raporteve.

Programi për faturat e kontabilitetit ju lejon të shfaqni informacione të përditësuara mbi konsumin e karburanteve dhe lubrifikantëve dhe karburantit nga transporti i kompanisë.

Programi për regjistrimin e faturave do t'ju lejojë të mbledhni informacione për kostot në rrugët e automjeteve, marrjen e informacionit për karburantin e shpenzuar dhe karburantet dhe lubrifikantët e tjerë.

Kompania juaj mund të optimizojë në masë të madhe koston e karburanteve dhe lubrifikantëve dhe karburantit duke kryer kontabilitet elektronik të lëvizjes së faturave duke përdorur programin USU.

Për të llogaritur karburantet, lubrifikantët dhe karburantin në çdo organizatë, do t'ju duhet një program fature me raportim dhe funksionalitet të avancuar.

Programi për faturat është i disponueshëm falas në faqen e internetit të USU dhe është ideal për njohje, ka një dizajn të përshtatshëm dhe shumë funksione.

Programi për formimin e faturave ju lejon të përgatitni raporte brenda kornizës së planit të përgjithshëm financiar të kompanisë, si dhe të gjurmoni shpenzimet përgjatë rrugëve për momentin.

Ju mund të mbani gjurmët e karburantit në rrugë duke përdorur programin për faturat nga kompania USU.

Optimizimi gjithëpërfshirës i strukturës financiare dhe ekonomike të një kompanie të kamionëve.

Kontabilitet dhe llogaritje e patëmetë e treguesve në dispozicion pa ndërhyrjen e faktorit njerëzor.

Formimi i një sistemi financiar tërësisht transparent për punën me arka të shumta dhe llogari bankare.

Transferta efikase parash me konvertim të shpejtë në çdo monedhë të zgjedhur botërore.

Kërkim i menjëhershëm për palët e interesit duke përdorur një sistem të projektuar me kujdes të librave të referencës dhe moduleve të menaxhimit.

Regjistrimi i detajuar i sasive të mëdha të informacionit në disa kategori të përshtatshme si lloji, origjina dhe qëllimi.

Aftësia për të përkthyer ndërfaqen e programit në një gjuhë komunikimi të kuptueshme nga përdoruesi në çdo kohë.

Klasifikimi i detajuar i të gjitha të dhënave të marra falë parametrave të kontabilitetit të konfigurueshëm individualisht.

Grupimi dhe shpërndarja e furnitorëve sipas vendndodhjes dhe disa kritereve të besueshmërisë.

Krijimi i një baze klientësh që funksionon pa probleme me një listë informacionesh kontakti të përditësuara, detaje bankare dhe komente nga menaxherët përgjegjës.

Monitorim i vazhdueshëm i disponueshmërisë së borxheve dhe statusit të porosisë në kohë reale.

Plotësimi automatik i çdo lloj dokumentacioni, përfshirë formularët, raportet dhe kontratat e punës, në formën më të përshtatshme për kompaninë.

Monitorim i rregullt i lëvizjeve të punëtorëve dhe automjeteve të marra me qira në rrugë me opsionin e rregullimeve në kohë të rendit të klientëve.

Një analizë objektive e aktiviteteve të kryera të ndërmarrjes me përgatitjen e grafikëve vizualë, diagrameve dhe tabelave.

Identifikimi i punonjësve më produktivë dhe i gjithë ekipit në tërësi për të plotësuar vlerësimin e më të mirëve midis stafit.

Një koleksion i raporteve të dobishme të menaxhimit për menaxhimin e një organizate transporti.

Kontroll me shumë nivele mbi çdo fazë të flukseve të punës së fshirjes së brendshme dhe të jashtme.

Hyrja në kohë në bazën e të dhënave të informacionit për riparimet e bëra dhe karburantet dhe lubrifikantët e blerë me pjesë këmbimi.

Planifikimi afatgjatë i takimeve dhe detyrave të rëndësishme për çdo datë dhe orë të zgjedhur falë organizatorit të integruar.

Puna e njëkohshme e disa përdoruesve në internet dhe në një rrjet lokal.

Mbështetje teknike profesionale e programit për të gjithë periudhën e punës në distancë ose me një vizitë në zyrë.

Rikuperimi i plotë i të dhënave të humbura dhe ruajtja e porosisë së arritur me funksionin e kopjimit dhe arkivimit.

Çmimi i pranueshëm i USU për të gjithë dhe disponueshmëria e një versioni provë falas për një periudhë të kufizuar kohore.

Modele të ndritshme të dizajnit të ndërfaqes që do të theksojnë imazhin unik të ndërmarrjes.

Thjeshtësia dhe lehtësia në procesin e zotërimit të mjeteve universale të programit.