Цена: месечно
Купете ја програмата

Сите прашања можете да ги испратите на: info@usu.kz
 1. Развој на софтвер
 2.  ›› 
 3. Програми за автоматизација на бизнисот
 4.  ›› 
 5. !!!6
Рејтинг: 4.9. Број на организации: 529
rating
Земји: Сите
Операционен систем: Windows, Android, macOS
Група на програми: USU software
Цел: Бизнис автоматизација

!!!6

 • Авторското право ги штити уникатните методи на деловна автоматизација што се користат во нашите програми.
  Авторски права

  Авторски права
 • Ние сме потврден издавач на софтвер. Ова се прикажува во оперативниот систем кога ги извршуваме нашите програми и демо-верзии.
  Потврден издавач

  Потврден издавач
 • Ние работиме со организации ширум светот од мали бизниси до големи. Нашата компанија е вклучена во меѓународниот регистар на компании и има електронски знак за доверба.
  Знак на доверба

  Знак на доверба


Брза транзиција.
Што сакаш да правиш сега?!!!6
Ова видео може да се прегледа со титлови на вашиот јазик.
Кога ја стартувате програмата, можете да го изберете јазикот.
Choose language

Програма од премиум класа по прифатлива цена

1. Споредете ги конфигурациите

Споредете ги конфигурациите на програмата arrow

2. Изберете валута

JavaScript е исклучено

3. Пресметајте ја цената на програмата

4. Доколку е потребно, нарачајте изнајмување виртуелен сервер

За да можат сите ваши вработени да работат во иста база на податоци, потребна ви е локална мрежа помеѓу компјутерите (жична или Wi-Fi). Но, можете исто така да нарачате инсталација на програмата во облакот ако:

 • Имате повеќе од еден корисник, но нема локална мрежа помеѓу компјутерите.
  Нема локална мрежа

  Нема локална мрежа
 • Од некои вработени се бара да работат од дома.
  Работете од дома

  Работете од дома
 • Имате неколку гранки.
  Има гранки

  Има гранки
 • Сакате да го контролирате вашиот бизнис дури и додека сте на одмор.
  Контрола од одмор

  Контрола од одмор
 • Неопходно е да се работи во програмата во секое време од денот.
  Работете во секое време

  Работете во секое време
 • Сакате моќен сервер без големи трошоци.
  Моќен сервер

  Моќен сервер


Пресметајте ги трошоците за виртуелен сервер arrow

Плаќате само еднаш за самата програма. И за облакот плаќањето се врши секој месец.

5. Потпише договор

Испратете ги деталите за организацијата или само вашиот пасош за да склучите договор. Договорот е вашата гаранција дека ќе го добиете она што ви треба. Договор

Потпишаниот договор ќе треба да ни биде испратен како скенирана копија или како фотографија. Оригиналниот договор го испраќаме само на оние на кои им е потребна хартиена верзија.

6. Плаќајте со картичка или друг начин

Вашата картичка може да биде во валута што ја нема на списокот. Тоа не е проблем. Можете да ги пресметате трошоците за програмата во американски долари и да платите во вашата домашна валута по тековната стапка. За плаќање со картичка, користете ја веб-страницата или мобилната апликација на вашата банка.

Можни начини на плаќање

 • банкарски трансфер
  Bank

  банкарски трансфер
 • Плаќање со картичка
  Card

  Плаќање со картичка
 • Плаќајте преку PayPal
  PayPal

  Плаќајте преку PayPal
 • Меѓународен трансфер Western Union или кој било друг
  Western Union

  Western Union
 • Автоматизацијата од нашата организација е целосна инвестиција за вашиот бизнис!
 • Овие цени важат само за првото купување
 • Ние користиме само напредни странски технологии, а нашите цени се достапни за секого

Споредете ги конфигурациите на програмата

Популарен избор
Економичен Стандарден Професионален
Главни функции на избраната програма Погледнете го видеото arrow down
Сите видеа може да се гледаат со преводи на вашиот јазик
exists exists exists
Режим на работа со повеќе корисници кога купувате повеќе од една лиценца Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Поддршка за различни јазици Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Поддршка на хардвер: скенери за баркод, печатачи за сметки, печатачи за етикети Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Користење на современи методи за испраќање пошта: е-пошта, СМС, Viber, гласовно автоматско бирање Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Можност за конфигурирање на автоматско пополнување на документи во формат Microsoft Word Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Можност за прилагодување на известувањата за тост Погледнете го видеото arrow down exists exists exists
Избор на дизајн на програма Погледнете го видеото arrow down exists exists
Можност за прилагодување на увозот на податоци во табели Погледнете го видеото arrow down exists exists
Копирање на тековниот ред Погледнете го видеото arrow down exists exists
Филтрирање податоци во табела Погледнете го видеото arrow down exists exists
Поддршка за режим на групирање на редови Погледнете го видеото arrow down exists exists
Доделување слики за повеќе визуелна презентација на информации Погледнете го видеото arrow down exists exists
Зголемена реалност за уште поголема видливост Погледнете го видеото arrow down exists exists
Привремено криење на одредени колони од секој корисник за себе Погледнете го видеото arrow down exists exists
Трајно крие одредени колони или табели за сите корисници на одредена улога Погледнете го видеото arrow down exists
Поставување права за улоги за да може да додаваат, уредуваат и бришат информации Погледнете го видеото arrow down exists
Избор на полиња за пребарување Погледнете го видеото arrow down exists
Конфигурирање за различни улоги на достапноста на извештаи и дејства Погледнете го видеото arrow down exists
Извезете податоци од табели или извештаи во различни формати Погледнете го видеото arrow down exists
Можност за користење на терминалот за собирање податоци Погледнете го видеото arrow down exists
Можност за приспособување на професионална резервна копија на вашата база на податоци Погледнете го видеото arrow down exists
Ревизија на корисничките дејства Погледнете го видеото arrow down exists

Назад на цените arrow

Изнајмување на виртуелен сервер. Цена

Кога ви треба облак сервер?

Изнајмувањето на виртуелен сервер е достапно и за купувачите на Универзалниот сметководствен систем како дополнителна опција и како посебна услуга. Цената не се менува. Можете да нарачате изнајмување облак сервер ако:

 • Имате повеќе од еден корисник, но нема локална мрежа помеѓу компјутерите.
 • Од некои вработени се бара да работат од дома.
 • Имате неколку гранки.
 • Сакате да го контролирате вашиот бизнис дури и додека сте на одмор.
 • Неопходно е да се работи во програмата во секое време од денот.
 • Сакате моќен сервер без големи трошоци.

Ако сте хардверски такт

Ако сте хардверски такт, тогаш можете да ги изберете потребните спецификации за хардверот. Веднаш ќе ви биде пресметана цената за изнајмување виртуелен сервер од наведената конфигурација.

Ако не знаете ништо за хардверот

Ако не сте технички такт, тогаш веднаш подолу:

 • Во став број 1, наведете го бројот на луѓе кои ќе работат во вашиот облак сервер.
 • Следно одлучете што ви е поважно:
  • Ако е поважно да го изнајмите најевтиниот облак сервер, тогаш не менувајте ништо друго. Скролувајте надолу оваа страница, таму ќе ги видите пресметаните трошоци за изнајмување сервер во облакот.
  • Ако цената е многу прифатлива за вашата организација, тогаш можете да ги подобрите перформансите. Во чекор # 4, сменете ги перформансите на серверот на високи.

Хардверска конфигурација

JavaScript е оневозможен, пресметката не е можна, контактирајте со програмерите за ценовник

Специјализиран развој од компанијата „Универзален сметководствен систем“, создаден со цел водење на сметководство во CRM, анализа, контрола, управување и доставување на потребните извештаи, со целосно одржување и зачувување на документацијата. Нашиот софтвер е толку разновиден и автоматизиран што значително се разликува од сличните апликации, прво, со значителна разлика во трошоците и целосно отсуство на претплата. Второ, присуството на различни функции и дополнително развиени модули, лично на ваше барање, ја зголемуваат ефикасноста и ефикасноста преку автоматизирање на производните процеси.

Практични и флексибилни конфигурациски поставки ќе бидат достапни за разбирање и управување, сметководство и анализа на сите вработени, дури и на експлицитните корисници. Мултифункционален интерфејс, се прилагодува на секој корисник, обезбедувајќи работни активности и погодна локација на потребните параметри на работната површина. За да се избегне забуна во системот за сметководство CRM, за секој вработен се обезбедуваат лични права за пристап и шифри за активирање на пристапот до личната сметка. Сметководствената програма CRM ги снима, снима и автоматски ги зачувува сите информации и документација на оддалечен сервер долго време. Ќе биде можно брзо да се најдат потребните документи или податоци, без да се губи премногу време, земајќи ја предвид употребата на контекстуален пребарувач. Резултатите од сметководствениот систем CRM пријатно ќе ве изненадат, особено режимот за повеќе корисници, кој на сите вработени им овозможува пристап и работа на потребните материјали во секое време, без непотребни тешкотии. Диференцирањето на правата за користење ја прави алатката уште посигурна и поквалитетна, бидејќи на овој начин е можно да се избегне истекување на податоци од информации.

Во водењето на секој бизнис, управувањето со документи е едно од првите места, бидејќи. во договорите, извештаите, статистичките и аналитичките материјали, се чуваат сите информации за активностите на компанијата, затоа квалитетот на внесувањето и корекцијата мора да се третира со сета одговорност. За среќа, во нашата автоматизирана програма има автоматско внесување, увоз на податоци од различни извори, пренос на документи и информации преку е-пошта или преку СМС пораки, селективно и на големо низ целата CRM табела. Во системот за сметководство CRM, различни табели и списанија може автоматски да се генерираат со користење на шаблони и примероци кои лесно се форматираат во формат што ви треба, бидејќи програмата USU ги поддржува сите формати на документи. Удобен систем за навигација ќе ве поттикне за потребните документи и нивната локација. Планерот на задачи ви овозможува да не се грижите за извршување на одредени операции, бидејќи вие и вашите вработени ќе добиете навремено известување за состаноци, преговори, телефонски повици и други планирани операции. Така, ја зголемувате не само продуктивноста, туку и статусот на организацијата.

Исто така, различни извештаи (статистички и аналитички) автоматски се генерираат во системот CRM, може да се дизајнираат шеми и да се изградат рути, распореди и други планови. Сметководството за работното време го евидентира не само износот на одработеното време, туку и квалитетот и ефикасноста на работните активности, врз основа на кои се исплаќаат платите.

Софтверот USU за CRM сметководство е толку разновиден што ќе биде потребно многу време за да ги наведете сите можности, што е вредно за злато кај вас, ќе биде многу попродуктивно да го анализирате и тестирате системот на сопствен бизнис, користејќи тест верзијата, која е достапна бесплатно на нашата веб-страница. За дополнителни прашања, нашите специјалисти ќе се консултираат со вас.

Водењето евиденција преку автоматизиран CRM систем од USU ќе биде лесно и ефикасно.

Автоматското внесување податоци овозможува да се постигнат идеални и точни податоци за понатамошна работа на сметководството, како и оптимизирање на работното време на вработените.

Режимот за повеќе корисници обезбедува општ и истовремен пристап до една база на податоци CRM, обезбедувајќи непречени сметководствени податоци и документација.

Менаџерот може да ја следи целата работа, квалитет и ефикасност во сите производствени операции, контролирајќи ги активностите на вработените и нивниот квалитет, продуктивност и профитабилност на претпријатието.

Далечински пристап, можен со помош на мобилна апликација.

Нема претплата за време на работењето на нашиот CRM сметководствен систем.

Ниската цена на алатката е карактеристична карактеристика на нашата сметководствена програма.

Податоците редовно се ажурираат за да се обезбеди точно и квалитетно управување со случаите.

Пребарувањето на оперативните податоци е можно поради контекстуалниот пребарувач.

Одржување на различни табели, практично располагање со информации за клиентите, вработените, услугите и стоките итн.

Истакнување на потребните параметри за информации, во различни бои.

Модулите може да се менуваат во зависност од вашите желби и работни потреби.

Во една програма, можно е да се изврши сметководство за неколку одделенија и филијали, интегрирајќи се преку локална мрежа.

Обезбедување информации на клиентите, можеби на големо или лично