Çmimi: mujore
Blini programin

Të gjitha pyetjet mund t’i dërgoni në: info@usu.kz
 1. Zhvillimi i softverit
 2.  ›› 
 3. Programe për automatizimin e biznesit
 4.  ›› 
 5. Kontabiliteti në CRM
Vlerësim: 4.9. Numri i organizatave: 671
rating
Vendet: Të gjithë
Sistemi operativ: Windows, Android, macOS
Grupi i programeve: USU software
Qëllim: Automatizimi i biznesit

Kontabiliteti në CRM

 • E drejta e autorit mbron metodat unike të automatizimit të biznesit që përdoren në programet tona.
  E drejta e autorit

  E drejta e autorit
 • Ne jemi një botues i verifikuar i softuerit. Kjo shfaqet në sistemin operativ kur ekzekutojmë programet dhe versionet tona.
  Botues i verifikuar

  Botues i verifikuar
 • Ne punojmë me organizata anembanë botës, nga bizneset e vogla tek ato të mëdha. Kompania jonë është e përfshirë në regjistrin ndërkombëtar të kompanive dhe ka një shenjë elektronike besimi.
  Shenjë besimi

  Shenjë besimi


Tranzicion i shpejtë.
Çfarë doni të bëni tani?Kontabiliteti në CRM
Kjo video mund të shikohet me titra në gjuhën tuaj.
Kur filloni programin, mund të zgjidhni gjuhën.
Choose language

Program i klasit premium me një çmim të përballueshëm

1. Krahasoni konfigurimet

Krahasoni konfigurimet e programit arrow

2. Zgjidhni një monedhë

JavaScript është fikur

3. Llogaritni koston e programit

4. Nëse është e nevojshme, porositni një server virtual me qira

Në mënyrë që të gjithë punonjësit tuaj të punojnë në të njëjtën bazë të dhënash, ju nevojitet një rrjet lokal ndërmjet kompjuterëve (me kabllo ose Wi-Fi). Por gjithashtu mund të porosisni instalimin e programit në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
  Nuk ka rrjet lokal

  Nuk ka rrjet lokal
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
  Punë nga shtëpia

  Punë nga shtëpia
 • Ju keni disa degë.
  Ka degë

  Ka degë
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
  Kontroll nga pushimet

  Kontroll nga pushimet
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
  Punoni në çdo kohë

  Punoni në çdo kohë
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.
  Server i fuqishëm

  Server i fuqishëm


Llogaritni koston e një serveri virtual arrow

Ju paguani vetëm një herë për vetë programin. Dhe për cloud pagesa bëhet çdo muaj.

5. Nënshkruani kontratën

Dërgoni detajet e organizatës ose thjesht pasaportën tuaj për të lidhur një marrëveshje. Kontrata është garancia juaj se do të merrni atë që ju nevojitet. Kontrata

Kontrata e nënshkruar do të duhet të na dërgohet si një kopje e skanuar ose si një fotografi. Ne dërgojmë kontratën origjinale vetëm për ata që kanë nevojë për një version në letër.

6. Paguani me kartë ose një mënyrë tjetër

Karta juaj mund të jetë në një monedhë që nuk është në listë. Nuk është problem. Ju mund të llogarisni koston e programit në dollarë amerikanë dhe të paguani në monedhën tuaj amtare me kursin aktual. Për të paguar me kartë, përdorni faqen e internetit ose aplikacionin celular të bankës suaj.

Mënyrat e mundshme të pagesës

 • transferte bankare
  Bank

  transferte bankare
 • Pagesa me karte
  Card

  Pagesa me karte
 • Paguani përmes PayPal
  PayPal

  Paguani përmes PayPal
 • Transferimi ndërkombëtar Western Union ose ndonjë tjetër
  Western Union

  Western Union
 • Automatizimi nga organizata jonë është një investim i plotë për biznesin tuaj!
 • Këto çmime janë të vlefshme vetëm për blerjen e parë
 • Ne përdorim vetëm teknologji të avancuara të huaja dhe çmimet tona janë të disponueshme për të gjithë

Krahasoni konfigurimet e programit

Zgjedhja popullore
Ekonomik Standard profesionale
Funksionet kryesore të programit të zgjedhur Shikoni videon arrow down
Të gjitha videot mund të shikohen me titra në gjuhën tuaj
exists exists exists
Mënyra e funksionimit me shumë përdorues kur blini më shumë se një licencë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje për gjuhë të ndryshme Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje e harduerit: skanues barkodi, printera faturash, printera etiketash Shikoni videon arrow down exists exists exists
Përdorimi i metodave moderne të postimit: Email, SMS, Viber, telefonimi automatik me zë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Aftësia për të konfiguruar plotësimin automatik të dokumenteve në formatin Microsoft Word Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mundësia për të personalizuar njoftimet e dolli Shikoni videon arrow down exists exists exists
Zgjedhja e një dizajni programi Shikoni videon arrow down exists exists
Aftësia për të personalizuar importimin e të dhënave në tabela Shikoni videon arrow down exists exists
Kopjimi i rreshtit aktual Shikoni videon arrow down exists exists
Filtrimi i të dhënave në një tabelë Shikoni videon arrow down exists exists
Mbështetje për mënyrën e grupimit të rreshtave Shikoni videon arrow down exists exists
Caktimi i imazheve për paraqitje më vizuale të informacionit Shikoni videon arrow down exists exists
Realiteti i shtuar për edhe më shumë dukshmëri Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përkohshme e kolonave të caktuara nga secili përdorues për vete Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përhershme e kolonave ose tabelave specifike për të gjithë përdoruesit e një roli specifik Shikoni videon arrow down exists
Vendosja e të drejtave për rolet që të mund të shtojnë, modifikojnë dhe fshijnë informacione Shikoni videon arrow down exists
Përzgjedhja e fushave për të kërkuar Shikoni videon arrow down exists
Konfigurimi i disponueshmërisë së raporteve dhe veprimeve për role të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Eksporto të dhëna nga tabela ose raporte në formate të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Mundësia e përdorimit të Terminalit të Grumbullimit të të Dhënave Shikoni videon arrow down exists
Mundësia për të personalizuar një kopje rezervë profesionale të bazës së të dhënave tuaja Shikoni videon arrow down exists
Auditimi i veprimeve të përdoruesit Shikoni videon arrow down exists

Kthehu te çmimi arrow

Qiraja e një serveri virtual. Çmimi

Kur keni nevojë për një server cloud?

Qiraja e një serveri virtual është në dispozicion si për blerësit e Sistemit Universal të Kontabilitetit si një opsion shtesë, ashtu edhe si një shërbim i veçantë. Çmimi nuk ndryshon. Ju mund të porosisni një server me qira në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
 • Ju keni disa degë.
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.

Nëse jeni i aftë për harduer

Nëse jeni i aftë për harduerin, atëherë mund të zgjidhni specifikimet e kërkuara për harduerin. Menjëherë do t'ju llogaritet çmimi për marrjen me qira të një serveri virtual të konfigurimit të specifikuar.

Nëse nuk dini asgjë për harduerin

Nëse nuk jeni teknikisht i zgjuar, atëherë më poshtë:

 • Në paragrafin numër 1, tregoni numrin e njerëzve që do të punojnë në serverin tuaj cloud.
 • Më pas vendosni se çfarë është më e rëndësishme për ju:
  • Nëse është më e rëndësishme të marrësh me qira serverin më të lirë cloud, atëherë mos ndrysho asgjë tjetër. Lëvizni poshtë në këtë faqe, atje do të shihni koston e llogaritur për marrjen me qira të një serveri në re.
  • Nëse kostoja është shumë e përballueshme për organizatën tuaj, atëherë mund të përmirësoni performancën. Në hapin # 4, ndryshoni performancën e serverit në të lartë.

Konfigurimi i harduerit

JavaScript është i çaktivizuar, llogaritja nuk është e mundur, kontaktoni zhvilluesit për një listë çmimesh

Një zhvillim i specializuar nga kompania Universal Accounting System, i krijuar me qëllim kryerjen e kontabilitetit në CRM, analizën, kontrollin, menaxhimin dhe paraqitjen e raporteve të nevojshme, me mirëmbajtje dhe ruajtje të plotë të dokumentacionit. Softueri ynë është kaq i gjithanshëm dhe i automatizuar sa ndryshon ndjeshëm nga aplikacionet e ngjashme, së pari, nga një ndryshim i rëndësishëm në kosto dhe mungesa e plotë e një tarife abonimi. Së dyti, prania e një sërë veçorish dhe modulesh të zhvilluara shtesë, personalisht me kërkesën tuaj, rrisin efikasitetin dhe efikasitetin duke automatizuar proceset e prodhimit.

Cilësimet e përshtatshme dhe fleksibël të konfigurimit do të jenë të disponueshme për të kuptuar dhe menaxhuar, llogaritur dhe analizuar nga të gjithë punonjësit, madje edhe përdoruesit e qartë. Ndërfaqe shumëfunksionale, përshtatet për çdo përdorues, duke ofruar aktivitete pune dhe një vendndodhje të përshtatshme të parametrave të nevojshëm në desktop. Për të shmangur konfuzionin në sistemin e kontabilitetit CRM, për çdo punonjës jepen të drejta dhe kode personale të aksesit për të aktivizuar aksesin në llogarinë personale. Programi i kontabilitetit CRM kap, regjistron dhe ruan automatikisht të gjithë informacionin dhe dokumentacionin në një server të largët për një kohë të gjatë. Do të jetë e mundur të gjenden shpejt dokumentet ose të dhënat e nevojshme, pa humbur shumë kohë, duke marrë parasysh përdorimin e një motori kërkimi kontekstual. Rezultatet e sistemit të kontabilitetit CRM do t'ju befasojnë këndshëm, veçanërisht modaliteti me shumë përdorues, i cili u siguron të gjithë punonjësve akses dhe punë në materialet e nevojshme në çdo kohë, pa vështirësi të panevojshme. Diferencimi i të drejtave të përdorimit e bën shërbimin edhe më të besueshëm dhe cilësor, sepse në këtë mënyrë është e mundur të shmanget rrjedhja e të dhënave të informacionit.

Në zhvillimin e çdo biznesi, menaxhimi i dokumenteve është një nga vendet e para, sepse. në kontratat, raportet, materialet statistikore dhe analitike ruhen të gjitha informacionet mbi aktivitetet e kompanisë, prandaj cilësia e të dhënave dhe korrigjimit duhet të trajtohet me gjithë përgjegjësi. Për fat të mirë, në programin tonë të automatizuar, ka futje automatike, importim të të dhënave nga burime të ndryshme, transferim të dokumenteve dhe informacioneve me e-mail ose me mesazhe SMS, si në mënyrë selektive ashtu edhe me shumicë në të gjithë tabelën CRM. Në sistemin e kontabilitetit CRM, tabela dhe revista të ndryshme mund të gjenerohen automatikisht duke përdorur shabllone dhe mostra që janë të lehta për t'u formatuar në formatin që ju nevojitet, sepse programi USU mbështet të gjitha formatet e dokumenteve. Një sistem i përshtatshëm navigimi do t'ju kërkojë dokumentet e nevojshme dhe vendndodhjen e tyre. Planifikuesi i detyrave ju lejon të mos shqetësoheni për kryerjen e operacioneve të caktuara, sepse ju dhe punonjësit tuaj do të merrni njoftim në kohë për takimet, negociatat, telefonatat dhe operacionet e tjera të planifikuara. Kështu, ju rritni jo vetëm produktivitetin, por edhe statusin e organizatës.

Gjithashtu, në sistemin CRM gjenerohen automatikisht raporte të ndryshme (statistikore dhe analitike), mund të hartohen skema dhe ndërtimi i itinerareve, orareve dhe planeve të tjera. Kontabiliteti i kohës së punës regjistron jo vetëm sasinë e kohës së punuar, por edhe cilësinë dhe efikasitetin e aktiviteteve të punës, në bazë të të cilave paguhen pagat.

Softueri USU për kontabilitetin CRM është aq i larmishëm sa do të duhet shumë kohë për të renditur të gjitha mundësitë, që ia vlen peshën e tij në ar me ju, do të jetë shumë më produktive të analizoni dhe testoni sistemin në biznesin tuaj, duke përdorur versioni i testimit, i cili është i disponueshëm falas në faqen tonë të internetit. Për pyetje shtesë, specialistët tanë do t'ju këshillojnë.

Mbajtja e të dhënave përmes një sistemi të automatizuar CRM nga USU do të jetë e lehtë dhe efikase.

Futja automatike e të dhënave bën të mundur arritjen e të dhënave ideale dhe korrekte për punë të mëtejshme në kontabilitet, si dhe optimizimin e kohës së punës së punonjësve.

Modaliteti me shumë përdorues siguron akses të përgjithshëm dhe të njëkohshëm në një bazë të dhënash të vetme CRM, duke ofruar të dhëna dhe dokumentacion të papenguar të kontabilitetit.

Menaxheri mund të monitorojë të gjithë punën, cilësinë dhe efikasitetin në të gjitha operacionet e prodhimit, duke kontrolluar aktivitetet e punonjësve dhe cilësinë e tyre, produktivitetin dhe përfitimin e ndërmarrjes.

Qasje në distancë, e mundur duke përdorur një aplikacion celular.

Nuk ka asnjë tarifë abonimi gjatë funksionimit të sistemit tonë të kontabilitetit CRM.

Kostoja e ulët e shërbimeve është një tipar dallues i programit tonë të kontabilitetit.

Të dhënat përditësohen rregullisht për të ofruar menaxhim të saktë dhe cilësor të rasteve.

Kërkimi i të dhënave operacionale është i mundur për shkak të motorit të kërkimit kontekstual.

Mbajtja e tabelave të ndryshme, disponimi i përshtatshëm i informacionit për klientët, punonjësit, shërbimet dhe mallrat, etj.

Theksimi i parametrave të nevojshëm të informacionit, me ngjyra të ndryshme.

Modulet mund të modifikohen në varësi të dëshirave dhe nevojave tuaja të punës.

Në një program, është e mundur të kryhet kontabiliteti për disa departamente dhe degë, duke u integruar në një rrjet lokal.

Ofrimi i informacionit për klientët, mundësisht me shumicë ose personalisht nëpërmjet SMS, MMS dhe Email.

Integrimi me video kamera, me sistemin 1C, me pajisje ruajtëse, printera, etj.

Ruajtja automatike e të gjitha të dhënave dhe dokumenteve në një server në distancë për shumë vite, pa shtrembërim dhe fshirje të informacionit.