Çmimi: mujore
Blini programin

Të gjitha pyetjet mund t’i dërgoni në: info@usu.kz
 1. Zhvillimi i softverit
 2.  ›› 
 3. Programe për automatizimin e biznesit
 4.  ›› 
 5. Kontabiliteti për klientët në CRM
Vlerësim: 4.9. Numri i organizatave: 549
rating
Vendet: Të gjithë
Sistemi operativ: Windows, Android, macOS
Grupi i programeve: USU software
Qëllim: Automatizimi i biznesit

Kontabiliteti për klientët në CRM

 • E drejta e autorit mbron metodat unike të automatizimit të biznesit që përdoren në programet tona.
  E drejta e autorit

  E drejta e autorit
 • Ne jemi një botues i verifikuar i softuerit. Kjo shfaqet në sistemin operativ kur ekzekutojmë programet dhe versionet tona.
  Botues i verifikuar

  Botues i verifikuar
 • Ne punojmë me organizata anembanë botës, nga bizneset e vogla tek ato të mëdha. Kompania jonë është e përfshirë në regjistrin ndërkombëtar të kompanive dhe ka një shenjë elektronike besimi.
  Shenjë besimi

  Shenjë besimi


Tranzicion i shpejtë.
Çfarë doni të bëni tani?Kontabiliteti për klientët në CRM
Kjo video mund të shikohet me titra në gjuhën tuaj.
Kur filloni programin, mund të zgjidhni gjuhën.
Choose language

Program i klasit premium me një çmim të përballueshëm

1. Krahasoni konfigurimet

Krahasoni konfigurimet e programit arrow

2. Zgjidhni një monedhë

JavaScript është fikur

3. Llogaritni koston e programit

4. Nëse është e nevojshme, porositni një server virtual me qira

Në mënyrë që të gjithë punonjësit tuaj të punojnë në të njëjtën bazë të dhënash, ju nevojitet një rrjet lokal ndërmjet kompjuterëve (me kabllo ose Wi-Fi). Por gjithashtu mund të porosisni instalimin e programit në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
  Nuk ka rrjet lokal

  Nuk ka rrjet lokal
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
  Punë nga shtëpia

  Punë nga shtëpia
 • Ju keni disa degë.
  Ka degë

  Ka degë
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
  Kontroll nga pushimet

  Kontroll nga pushimet
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
  Punoni në çdo kohë

  Punoni në çdo kohë
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.
  Server i fuqishëm

  Server i fuqishëm


Llogaritni koston e një serveri virtual arrow

Ju paguani vetëm një herë për vetë programin. Dhe për cloud pagesa bëhet çdo muaj.

5. Nënshkruani kontratën

Dërgoni detajet e organizatës ose thjesht pasaportën tuaj për të lidhur një marrëveshje. Kontrata është garancia juaj se do të merrni atë që ju nevojitet. Kontrata

Kontrata e nënshkruar do të duhet të na dërgohet si një kopje e skanuar ose si një fotografi. Ne dërgojmë kontratën origjinale vetëm për ata që kanë nevojë për një version në letër.

6. Paguani me kartë ose një mënyrë tjetër

Karta juaj mund të jetë në një monedhë që nuk është në listë. Nuk është problem. Ju mund të llogarisni koston e programit në dollarë amerikanë dhe të paguani në monedhën tuaj amtare me kursin aktual. Për të paguar me kartë, përdorni faqen e internetit ose aplikacionin celular të bankës suaj.

Mënyrat e mundshme të pagesës

 • transferte bankare
  Bank

  transferte bankare
 • Pagesa me karte
  Card

  Pagesa me karte
 • Paguani përmes PayPal
  PayPal

  Paguani përmes PayPal
 • Transferimi ndërkombëtar Western Union ose ndonjë tjetër
  Western Union

  Western Union
 • Automatizimi nga organizata jonë është një investim i plotë për biznesin tuaj!
 • Këto çmime janë të vlefshme vetëm për blerjen e parë
 • Ne përdorim vetëm teknologji të avancuara të huaja dhe çmimet tona janë të disponueshme për të gjithë

Krahasoni konfigurimet e programit

Zgjedhja popullore
Ekonomik Standard profesionale
Funksionet kryesore të programit të zgjedhur Shikoni videon arrow down
Të gjitha videot mund të shikohen me titra në gjuhën tuaj
exists exists exists
Mënyra e funksionimit me shumë përdorues kur blini më shumë se një licencë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje për gjuhë të ndryshme Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mbështetje e harduerit: skanues barkodi, printera faturash, printera etiketash Shikoni videon arrow down exists exists exists
Përdorimi i metodave moderne të postimit: Email, SMS, Viber, telefonimi automatik me zë Shikoni videon arrow down exists exists exists
Aftësia për të konfiguruar plotësimin automatik të dokumenteve në formatin Microsoft Word Shikoni videon arrow down exists exists exists
Mundësia për të personalizuar njoftimet e dolli Shikoni videon arrow down exists exists exists
Zgjedhja e një dizajni programi Shikoni videon arrow down exists exists
Aftësia për të personalizuar importimin e të dhënave në tabela Shikoni videon arrow down exists exists
Kopjimi i rreshtit aktual Shikoni videon arrow down exists exists
Filtrimi i të dhënave në një tabelë Shikoni videon arrow down exists exists
Mbështetje për mënyrën e grupimit të rreshtave Shikoni videon arrow down exists exists
Caktimi i imazheve për paraqitje më vizuale të informacionit Shikoni videon arrow down exists exists
Realiteti i shtuar për edhe më shumë dukshmëri Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përkohshme e kolonave të caktuara nga secili përdorues për vete Shikoni videon arrow down exists exists
Fshehja e përhershme e kolonave ose tabelave specifike për të gjithë përdoruesit e një roli specifik Shikoni videon arrow down exists
Vendosja e të drejtave për rolet që të mund të shtojnë, modifikojnë dhe fshijnë informacione Shikoni videon arrow down exists
Përzgjedhja e fushave për të kërkuar Shikoni videon arrow down exists
Konfigurimi i disponueshmërisë së raporteve dhe veprimeve për role të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Eksporto të dhëna nga tabela ose raporte në formate të ndryshme Shikoni videon arrow down exists
Mundësia e përdorimit të Terminalit të Grumbullimit të të Dhënave Shikoni videon arrow down exists
Mundësia për të personalizuar një kopje rezervë profesionale të bazës së të dhënave tuaja Shikoni videon arrow down exists
Auditimi i veprimeve të përdoruesit Shikoni videon arrow down exists

Kthehu te çmimi arrow

Qiraja e një serveri virtual. Çmimi

Kur keni nevojë për një server cloud?

Qiraja e një serveri virtual është në dispozicion si për blerësit e Sistemit Universal të Kontabilitetit si një opsion shtesë, ashtu edhe si një shërbim i veçantë. Çmimi nuk ndryshon. Ju mund të porosisni një server me qira në cloud nëse:

 • Ju keni më shumë se një përdorues, por nuk ka rrjet lokal midis kompjuterëve.
 • Disa punonjësve u kërkohet të punojnë nga shtëpia.
 • Ju keni disa degë.
 • Ju dëshironi të keni kontrollin e biznesit tuaj edhe gjatë pushimeve.
 • Është e nevojshme të punoni në program në çdo kohë të ditës.
 • Ju dëshironi një server të fuqishëm pa shpenzime të mëdha.

Nëse jeni i aftë për harduer

Nëse jeni i aftë për harduerin, atëherë mund të zgjidhni specifikimet e kërkuara për harduerin. Menjëherë do t'ju llogaritet çmimi për marrjen me qira të një serveri virtual të konfigurimit të specifikuar.

Nëse nuk dini asgjë për harduerin

Nëse nuk jeni teknikisht i zgjuar, atëherë më poshtë:

 • Në paragrafin numër 1, tregoni numrin e njerëzve që do të punojnë në serverin tuaj cloud.
 • Më pas vendosni se çfarë është më e rëndësishme për ju:
  • Nëse është më e rëndësishme të marrësh me qira serverin më të lirë cloud, atëherë mos ndrysho asgjë tjetër. Lëvizni poshtë në këtë faqe, atje do të shihni koston e llogaritur për marrjen me qira të një serveri në re.
  • Nëse kostoja është shumë e përballueshme për organizatën tuaj, atëherë mund të përmirësoni performancën. Në hapin # 4, ndryshoni performancën e serverit në të lartë.

Konfigurimi i harduerit

JavaScript është i çaktivizuar, llogaritja nuk është e mundur, kontaktoni zhvilluesit për një listë çmimesh

Për automatizim dhe saktësi, çdo ndërmarrje shërbimi dhe provizionimi i përdoruesit mban të dhënat e klientëve në sistemin CRM, sepse mënyrat e vjetra të menaxhimit dhe dokumentimit të të dhënave nuk janë më të rëndësishme. Një program i kompjuterizuar CRM për kontabilitetin e klientëve u siguron përdoruesve të dhëna të plota që mund të plotësohen ose ndryshohen në çdo kohë, në çdo masë. Nuk është sekret që CRM falas për kontabilitetin e klientit mund të jetë vetëm në formë testimi. Nëse dëshironi të kurseni para, mund t'i kushtoni vëmendje kostos së shërbimeve dhe shpenzimeve të tjera. Për shembull, programi ynë i automatizuar CRM për kontabilitetin e klientit ka një kosto të ulët dhe plotësisht nuk parashikon një tarifë abonimi, pra falas, si shpenzimet e tjera. Për shkak të multifunksionalitetit dhe pranisë së një përzgjedhjeje të madhe të moduleve, puna e ndërmarrjes do të bëhet jo vetëm më e lehtë, por më e shpejtë, më e mirë dhe më efikase.

Ndërfaqja e përshtatshme dhe e bukur e programit CRM për klientët e kontabilitetit në CRM gjithashtu ka shkathtësi, menaxhim operacional të biznesit, menaxhim të dokumenteve, kontroll të plotë mbi proceset e prodhimit, aktivitetet e punonjësve, cilësinë e përpunimit të klientit, si dhe rritjen e tyre dhe një rritje në fitimi i ndërmarrjes, për një ose një periudhë tjetër kohe. Të gjitha transaksionet do të jenë të dukshme në sistem, sepse ato ruhen automatikisht në një bazë të dhënash të vetme. Është e mundur të merren shpejt informacione të ndryshme duke përdorur një motor kërkimi kontekstual që optimizon kohën e punës së punonjësve, si dhe duke kursyer në mënyrë të besueshme dhe afatgjatë të gjitha materialet dhe dokumentet dhe plotësisht pa pagesë. Përdorimi i shablloneve dhe dokumenteve të mostrës siguron gjithashtu efikasitet, dhe futja dhe importimi automatik i të dhënave siguron informacion të saktë dhe me cilësi të lartë. Materialet mund të përdoren në çdo format dhe nga çdo lloj burimi.

Në tabelat CRM për kontabilitetin e klientit, mund të futni informacione të ndryshme, duke plotësuar me foto, dokumente, skanime dhe fatura bashkëngjitur. Gjithashtu, për lehtësi më të madhe, qelizat mund të theksohen dhe shënohen me ngjyra të ndryshme në një formë të lirë. Për klientët e përzgjedhur, mesazhet masive ose personale mund të dërgohen me SMS, MMS ose e-mail. Gjithashtu, ju mund të gjurmoni statusin e përpunimit të aplikacioneve dhe pranimit të pagesave, duke përjashtuar borxhet, duke ngarkuar tarifat e vonuara ose duke ofruar një zbritje.

Multitasking i programit të kontabilitetit të klientit në sistemin CRM mund të përshkruhet për një kohë shumë të gjatë, por është shumë më produktive të instaloni një version demo dhe të testoni programin në biznesin tuaj, dhe është plotësisht falas. Gjithashtu, ju mund të merrni përgjigje për pyetjet e mbetura nga konsulentët tanë.

Shërbimi për llogaritjen e klientëve në sistemin CRM siguron automatizim të plotë dhe optimizim të orarit të punës.

Saktësia dhe cilësia e hyrjes, shpejtësia, sigurohet nga futja automatike e të dhënave ose importimi nga burime të ndryshme.

Mbështetje për formate të ndryshme dokumentesh.

Modaliteti me shumë përdorues, siguron një akses të vetëm për të gjithë punonjësit.

Shkëmbim i ndërsjellë dhe mbështetje materiale dhe dokumente për përdoruesit në rrjetin lokal ose nëpërmjet internetit.

Në një program të vetëm, një numër i pakufizuar i degëve dhe degëve mund të fiksohet.

Për klientët mund të futen informacione të ndryshme, duke filluar nga detajet deri te imazhet e bashkangjitura, pagesat, dokumentet etj.

Shënimi i të dhënave dhe qelizave të caktuara me ngjyra të ndryshme për lehtësi më të madhe.

Ju mund të ruani një sasi të pakufizuar të dhënash, duke pasur parasysh aftësitë e sistemit operativ.

Merrni materiale, të disponueshme shpejt dhe pa sforcim, përmes përdorimit të një motori kërkimi kontekstual.

Kopja rezervë ruhet automatikisht në një server të largët, thjesht duhet të futni datat për zbatimin e tij.

Dërgimi masiv ose personal i mesazheve te klienti kryhet me SMS, MMS ose e-mail.

Pranimi i pagesave, në çdo formë, në para dhe pa para, me pranim falas të komisionit.

Pranohen të gjitha llojet e valutës së huaj, duke iu nënshtruar përdorimit të një konverteri.

Kontabiliteti i orarit të punës, fikson sasinë e saktë të kohës së punuar, në bazë të së cilës bëhen pagat.

Kontabiliteti, kontrolli, analiza, kryhet në bazë të integrimit me video kamera, me mjete dhe aplikacione shtesë, me pajisje magazine.

Kosto e ulët, me bonuse të këndshme, në formën e një tarife mujore falas.

Ju gjithashtu mund të zhvilloni module, personalisht për biznesin tuaj.

Kontabiliteti në revista dhe tabela kryhet shpejt dhe me efikasitet.

Formimi i raporteve, duke marrë parasysh të cilat, ju mund të shihni përfitimin e organizatës, është plotësisht falas.